quote:Op maandag 29 juni 2026 21:36 schreef Joppiez het volgende:
Ah gewoon een verwarde man in een witte jurk inderdaad. Komt regelmatig voor.
quote:Na de schietpartij vluchtte de verdachte weg in een vluchtauto, waar een vrouw achter het stuur zat. De politie wist de vluchtauto te stoppen en arresteerde de man. Ook de vrouw die de auto bestuurde zit vast. De vrouw maakt deel uit van de "bredere familiecirkel", vertelde een politiechef op de persconferentie.
Waarom is dat gek? @Whiskers2009quote:Op maandag 29 juni 2026 21:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
Toch gek dat je dit stukje niet quote uit betreffend artikel:
[Na de schietpartij vluchtte de verdachte weg in een vluchtauto, waar een vrouw achter het stuur zat. De politie wist de vluchtauto te stoppen en arresteerde de man. Ook de vrouw die de auto bestuurde zit vast. De vrouw maakt deel uit van de "bredere familiecirkel", vertelde een politiechef op de persconferentie.]
Standaardvakje toch?quote:Op maandag 29 juni 2026 21:38 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Heb je ook nog een vakje in je bingokaart dat de man een bekende was van de politie?
Ik ben zelf bijna door mijn bingokaarten heen. Gaat erg hard de laatste tijd.quote:Op maandag 29 juni 2026 21:43 schreef PurifieR het volgende:
Standaardvakje toch?
Op de volgende batch kaarten vink ik die gewoon alvast aan.
quote:moeders met kinderen
Dat bord komt bekend voorquote:Op maandag 29 juni 2026 21:22 schreef Tengano het volgende:
Wie is de bestuurrder van deze auto? en wie wordt hier aangehouden?
[ afbeelding ]
[poll=10085]
Let u ook nog even op het bord aan de rechterkant zodat u zich ervan kan gewissen dat dit geen spiegelbeeld is.
Zeichen 282 - Ende aller Streckenverbote
Verkehrszeichen 282 Ende sämtlicher streckenbezogener Geschwindigkeitsbeschränkungen und Überholverbote
Bedeutung: Mit dem Vorschriftzeichen 282 StVO enden alle für den Streckenabschnitt geltenden Verbote im Hinblick auf Tempo und Überholen. Einsatz: VZ 282 hebt die durch vorhergehende Zeichen ausgesprochenen Streckenverbote auf. Dies können Überholverbote oder Geschwindigkeitsbeschränkungen sein.
[ afbeelding ]
Daarnaast ziet u aan de rode achterlichten dat u naar de achterkant van het voertuig kijkt.
Je eigen ongelijk toegeven is voor sommigen echt heeeeeeeel errug moeilijk hoor ☝️quote:Op maandag 29 juni 2026 22:05 schreef Tengano het volgende:
[..]
Hou je maar groot meis.
Maar heb je nou al gezien wie er werkelijk aan de bestuurderskant uitstapte of vertrouw je gewoon blind op nu.nl.
Er zat volgens mij nog ergens ruis in en dat had te maken met die auto.quote:Op maandag 29 juni 2026 22:10 schreef matspontius het volgende:
Je eigen ongelijk toegeven is voor sommigen echt heeeeeeeel errug moeilijk hoor ☝️
Is gewoon dezelfde auto.quote:Op maandag 29 juni 2026 22:20 schreef Tengano het volgende:
[..]
Er zat volgens mij nog ergens ruis in en dat had te maken met die auto.
Ergens werd in dit draadje een zwarte? Mercedes getoond en dat die van de dader zou zijn of dat het de vluchtwagen was. En zelf heb ik ook ook nog een keer aan die Mercedus gerefereerd. Maar als je het filmpje bekijkt waarin die twee inzittenden werden aangehouden dan is dat volgens mij geen Mercedus.
En ik zeg volgens mij, want ik ben niet echt een autokenner, maar iemand anders kan dat waarschijnlijk beter inschatten dan ik. Ik durf het niet te zeggen dus. Weet iemand wat voor auto dit is? En matcht dat met die andere foto die hier ergens eerder getoond werd?
[ afbeelding ]
Ahaquote:Op maandag 29 juni 2026 22:27 schreef MissButterflyy het volgende:
Is gewoon dezelfde auto.
https://m.bild.de/regiona(...)7b99b9ced42c832d2051
Het is Mercedes.quote:Op maandag 29 juni 2026 22:33 schreef Tengano het volgende:
[..]
Aha![]()
Rechterachterband lek; kapot geschoten misschien? En inderdaad een Mercedus. Nog nooit gezien zelf.
En ik zag op die andere foto dat hij er een beetje groenig uitzag en dat klopt dus ook.
[ afbeelding ]
https://www.bild.de/news/(...)71214377cebc6c227c7dquote:Op maandag 29 juni 2026 21:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Toch gek dat je dit stukje niet quote uit betreffend artikel:
[..]
quote:De publieke zenders NDR en WDR melden op basis van bronnen dat de vader deel uitmaakt van de in Duitsland beruchte Miri-clan. Die wordt gezien als criminele organisatie en is onder meer actief in drugs-, wapen- en mensenhandel. Op de persconferentie zei de politie niet bekend te zijn met een mogelijk connectie.
Bron
Hmm.quote:The Miri clan is an organized crime cartel in Germany. The Miri clan is mostly active in Bremen, partly also in Essen and Berlin. The organization is active in protection rackets, arms-, drug- and illegal medicine trafficking, as well as trafficking and exploiting people for prostitution. In Bremen, around 30 families with 3,500 members are assigned to the Miri clan, and over 8,000 - 10,000 nationwide.
The members of the Mardelli family-group arrived in Germany in the 1980s as refugees from Syria, Turkey and Lebanon. The Miri clan is less about directly related people than about members and descendants of a specific ethnic group, the Mhallami who are originally from Mardin. The Clan is also in Turkey and Sweden.
The Miri Family intermarry with other clan members to keep the power balance of the Family according to Ralph Ghadban.
Bron
Wij hebben de ''Mocro maffia'', de Duitsers hun ''Miri-clan''.quote:Op maandag 29 juni 2026 23:31 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
[..]
Hmm.
Hmm.
Ach, de pracht en praal van migratie.
Ik zou er niet op rekenen.quote:Op maandag 29 juni 2026 23:45 schreef Tengano het volgende:
Nou, laten we hopen dat we morgen wat positievers te melden hebben.
Ben wel weer toe aan een soort heldentopic![]()
Ah.. mijn onderbuik werkt nog…quote:Op maandag 29 juni 2026 19:43 schreef KinKiJan het volgende:
Alle doden waren medewerkers van de instelling. Het gaat om 4 vrouwen en 2 mannen (het omgekeerde van wat RTL eerder bekendmaakte)
De dader is een 45 jarige, in Duitsland geboren man met Turkse roots.
Een voogdijgeschil zou het motief zijn. Moeder en hun kind woonde in de instelling en vandaag zou de voogdij rondgemaakt worden. Moeder is een van de andere aangehouden personen.
Dachten waarschijnlijk wel dat ze met het kind in Turkije konden komen en daar de rest van hun leven normaal doorbrengen. Met misschien nog wat vakanties terug naar Duitsland voor familiebezoek e.d. Dat doen meer criminelen, dus zo gek is het niet gedachtquote:Op maandag 29 juni 2026 20:03 schreef MissButterflyy het volgende:
En wat hebben ze er mee bereikt? Een lange gevangenisstraf en ze zullen de voogdij over hun kind nooit meer krijgen. Wat denken zulke mensen nou? Dat ze boven de wet staan?
Compleet gestoord.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |