Jawel. Als ze niet onderweg tegen elkaar kunnen komen te staan.quote:Op woensdag 17 juni 2026 04:41 schreef TAmaru het volgende:
Toch heerlijk om Mbappé en Messi weer zo te zien schitteren zeg
En dat na die finale in 2022
Kan dat zich herhalen in 2026?
Dat is dus wel het verschil tussen een echte topspits en een Malenquote:Op woensdag 17 juni 2026 04:41 schreef BB-King het volgende:
Malen had ook 3 keer kunnen scoren tegen Algerije.
Maar helaas.
Kansloos waren z'n posities niet, maar hij heeft de finesse om ze goed te plaatsenquote:Op woensdag 17 juni 2026 04:42 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Dat is dus wel het verschil tussen een echte topspits en een Malen
Een Malen zal vanuit kansrijke positie vaak missen
Een topspits zoals Messi zal vanuit kansloze positie toch scoren
nee ik overdreef een beetje, maar hij maakt toch van een middelmatige kans gewoon een doelpunt, terwijl Malen alleen voor de keeper kan komen en nog mistquote:Op woensdag 17 juni 2026 04:44 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Kansloos waren z'n posities niet, maar hij heeft de finesse om ze goed te plaatsen
Maar wij hebben Frenkie!quote:Op woensdag 17 juni 2026 04:44 schreef TAmaru het volgende:
Zo zie je maar, hoe één topspeler kan zorgen voor een denderende overwinning, terwijl het zonder die stervoetballers een zooitje ongeregeld of op zijn best matig is
Eigenlijk mag Haaland daar ook wel bij
Noorwegen kan ook ver komen op die manier
Hij zal vast niet de enige zijn. Maar toegegeven, wel indrukwekkend om op deze leeftijd er nog even drie te maken in een WK-wedstrijd.quote:Op woensdag 17 juni 2026 04:45 schreef Masspa het volgende:
Ik kwam alleen maar even kijken of ik de enige ben die denkt dat die commentator (who dis??) zich af zit te rukken op Messi. de tering kan hij 5 seconden zijn naam niet noemen?
En nu: Wie gaat dit Argentinië stoppen??
Mag hopen dat onze Virgil weer een bodycheck mag doen maar dit keer op moppersmurf Messi zelf.
Einde rant, sorry not sorry
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |