quote:
Rare take.
De Spaanse overheid doet nagenoeg niks aan AirBNB en andere onofficiele korte verhuur. Hierdoor zijn de huren en koopprijzen verziekt (zoals ook bij ons maar dan voornamelijk door arbeidsmigratie).
Jij zou ook pissig worden als jij geen betaalbare woonplek kan vinden maar een zooi dikke kuttoeristen zitten die een ikea-ingericht airbnb appartementje hebben die de facto jou reduceren tot derderangs burger in je bloediegen land.
Het enige is dat ze in principe boos moeten zijn op de overheid die veel strengere regels zou moeten stellen waardoor korte termijnverhuur niet meer zo loont. Maargoed die luistert daar nog minder dan onze overheid naar ons luistert dus dan is er maar 1 andere optie. Toeristen pesten zodat de vraag naar beneden gaat.
Ik snap ze wel.
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. -
https://www.healthinharmony.org/