Zegt degene die achter iedere boom een nazi ziet.quote:Op donderdag 4 juni 2026 07:04 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Je praat wel tegen iemand die al jaren in een steeds radicalere echoput wegzakt. Dan neemt de gevoeligheid voor alternatieve waarheden, feiten en data nogal toe.
Verschilt enorm per land en continent.quote:Op donderdag 4 juni 2026 04:39 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Omvolking is al gaande zo lang als de mens leeft en zal ook blijven plaatsvinden zo lang de mens leeft.
De SP is een linkse outlier, maar die zijn intern heel verdeeld over open grenzen. En dus zijn ze stil. Ze zijn ook heel klein, spelen geen rol in de politiek.quote:Op donderdag 4 juni 2026 10:05 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Puur gaslighten wat je doet. Gl-pvda wil helemaal niet minder migranten. Sp misschien, maar dan krijg je het communisme er gratis bij.
Het grappige aan je poast is wel dat juist landen als China en Nigeria juist superdivers zijnquote:Op donderdag 4 juni 2026 10:57 schreef Homey het volgende:
[..]
Verschilt enorm per land en continent.
Talrijke landen in Afrika, het M-O en Azië kennen zeker nog voor 99% een eigen autochtone bevolking.
Die superdiversiteit en omvolking vindt de laatste tientallen jaren alleen plaats in West-Europa.
Nigeria, China, Marokko kennen geen omvolking. Om maar wat te noemen.
Partijen die meer migranten willen zijn vooral VVD en BBB. Niet de linkse partijen.quote:Op donderdag 4 juni 2026 10:05 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Puur gaslighten wat je doet. Gl-pvda wil helemaal niet minder migranten. Sp misschien, maar dan krijg je het communisme er gratis bij.
Totaal niet.quote:Op donderdag 4 juni 2026 10:59 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het grappige aan je poast is wel dat juist landen als China en Nigeria juist superdivers zijn
Zou je er voorstander van zijn als we het Chinese voorbeeld volgen en mensen met de verkeerde mening of religie in een concentratiekamp opsluiten om ze de juiste mening te leren?quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:00 schreef Homey het volgende:
[..]
Totaal niet.
Nigeria is 100% zwart, en China 100% Chinees (of geel als je wil)
Ooooh, het gaat enkel om de kleurtjes.quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:00 schreef Homey het volgende:
[..]
Totaal niet.
Nigeria is 100% zwart, en China 100% Chinees (of geel als je wil)
Waarschijnlijk bij het Westen/Europa. Dat Europese naast elkaar leven of zich soms bij een andere groep aansluiten is niet nieuw. Denk aan de Franse Hugenoten die hier hun onderkomen vonden.quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:16 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Hoever wilt zij dat eigenlijk doorvoeren? Geen Afrikanen naar Europa, geen Zuid-Amerikanen naar Europa, geen islamisten naar Europa. Maar mogen protestanten uit Nederland wel naar katholiek Italie en daar hun identiteit vertroebelen? En mogen randstedelingen nog naar Friesland en daar de identiteit van de Friezen vertroebelen? Waar ligt de grens?
Op welke manier zijn landen zoals China en Nigeria volgens jou divers? Oprechte vraag dit ..quote:Op donderdag 4 juni 2026 10:59 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het grappige aan je poast is wel dat juist landen als China en Nigeria juist superdivers zijn
Het stikt er van de verschillende etnische groepen met vaak eigen uiterlijk, taal, gebruiken, klederdracht etc etc.quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:22 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Op welke manier zijn landen zoals China en Nigeria volgens jou divers? Oprechte vraag dit ..
Hoe meet je die 'diversiteit'?
Dan doe je toch precies hetzelfde wat waar je @Hathor van beschuldigt?quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:27 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het stikt er van de verschillende etnische groepen met vaak eigen uiterlijk, taal, gebruiken, klederdracht etc etc.
Door China zelf ingenomenquote:Op donderdag 4 juni 2026 11:27 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het stikt er van de verschillende etnische groepen met vaak eigen uiterlijk, taal, gebruiken, klederdracht etc etc.
Met de Oeigoeren (in China) natuurlijk als allerbekendste voorbeeld.
100%. Zelfs Nederland met onze eilanden (Wadden), voormalige eilanden in Zeeland en Zuid-Holland, Urk en Marken, twee religieuze invloeden, de Bible Belt, diverse talen en dialecten (Nederlands, Fries, Nedersaksisch, Limburgse dialecten, Kerkraads, Bargoens, Zeeuws etc.) kent een van oudsher grote culturele diversiteit.quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dan doe je toch precies hetzelfde wat waar je @:Hathor van beschuldigt?
Immers, als Nigeria super divers zou zijn. Dan is een land als Spanje dit ook met Basken, Catalanen, Castilianen, Galiciërs en mensen uit Andalusië. Of neem zelfs Polen met Kasjoeben, Silezen, Lemken, Tartaren en Mazoviërs. Of neem Italië, daar konden tijdens de Eerste Wereldoorlog in de loopgraven Noord en Zuid-Italianen niet eens met elkaar goed communiceren.
Nagenoeg alle Europese landen kennen op dezelfde manier een enorme etnische en culturele diversiteit. Maar toch worden deze als etnisch homogeen en 'wit' weggezet. Als je een ruimte hebt met allerlei etnische groepen uit Spanje, wordt dat binnen bepaalde kringen al snel als een ruimte gezien met 'witte mensen' en een gebrek aan 'diversiteit'.
Correct.quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:41 schreef Richestorags het volgende:
[..]
100%. Zelfs Nederland met onze eilanden (Wadden), voormalige eilanden Urk en Marken, twee religieuze invloeden, de Bible Belt, diverse talen en dialecten (Nederlands, Fries, Nedersaksisch, Limburgse dialecten, Kerkraads, Bargoens, Zeeuws etc.) kent een van oudsher grote culturele diversiteit.
Ook de invloed van de Hugenoten en de Sefardische Joden. Allemaal waard om te behouden tegenover het barbarisme dat hiermee botst.
Het niveau is echt bedenkelijk laag. De Sami zou hij ook als "wit" zien, net als een Dagestaan. "Diversiteit" is er alleen wanneer de RAL codes kennelijk opvallend beginnen af te wijken.quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct.
Maar dat telt niet zoals we weten, want 'wit'. Zelfs Sefardische Joden worden binnen bepaalde contreien als 'wit' gezien.
En dan wijzen naar iemand die stelt dat Nigeria 'zwart' is. Iets met de pot en de ketel ...
Wie?quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dan doe je toch precies hetzelfde wat waar je @:Hathor van beschuldigt?
Ik las in die post waar ik op reageerde:quote:Immers, als Nigeria super divers zou zijn. Dan is een land als Spanje dit ook met Basken, Catalanen, Castilianen, Galiciërs en mensen uit Andalusië. Of neem zelfs Polen met Kasjoeben, Silezen, Lemken, Tartaren en Mazoviërs. Of neem Italië, daar konden tijdens de Eerste Wereldoorlog in de loopgraven Noord en Zuid-Italianen niet eens met elkaar goed communiceren.
Nagenoeg alle Europese landen kennen op dezelfde manier een enorme etnische en culturele diversiteit. Maar toch worden deze als etnisch homogeen en 'wit' weggezet. Als je een ruimte hebt met allerlei etnische groepen uit Spanje, wordt dat binnen bepaalde kringen al snel als een ruimte gezien met 'witte mensen' en een gebrek aan 'diversiteit'.
Dan lees ik a) dat er in Europa tientallen jaren geleden geen diverse groepen aanwezig waren en dat Europa in die tijd dus geheel homogeen was.quote:Die superdiversiteit en omvolking vindt de laatste tientallen jaren alleen plaats in West-Europa.
Je stelde dat het hem enkel om 'de kleurtjes' zou gaan.quote:
Deze user bedoelt hier natuurlijk dat West-Europa een unieke demografische ontwikkeling doormaakt door de in relatief korte tijd influx van vele miljoenen mensen uit landen op duizenden kilometers afstand.quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:49 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wie?
[..]
Ik las in die post waar ik op reageerde:
[..]
Dan lees ik a) dat er in Europa tientallen jaren geleden geen diverse groepen aanwezig waren en dat Europa in die tijd dus geheel homogeen was.
b) Dat Nigeria en China ook volledig homogene landen zijn.
Maar verder dan kleurtjes kwam die user verder niet, zo bleek uit zijn reactie.
Europa was niet homogeen maar kent wel een geleidelijke gradiënt qua culturen.quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:49 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wie?
[..]
Ik las in die post waar ik op reageerde:
[..]
Dan lees ik a) dat er in Europa tientallen jaren geleden geen diverse groepen aanwezig waren en dat Europa in die tijd dus geheel homogeen was.
b) Dat Nigeria en China ook volledig homogene landen zijn.
Maar verder dan kleurtjes kwam die user verder niet, zo bleek uit zijn reactie.
Specifiek ook nog eens uit lager ontwikkelde, low trust patriarchale culturen. Een influx van één miljoen Japanners zou ook wat botsingen opleveren maar uiteindelijk zou de samenleving dat wel kunnen dragen.quote:Op donderdag 4 juni 2026 11:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je stelde dat het hem enkel om 'de kleurtjes' zou gaan.
[..]
Deze user bedoelt hier natuurlijk dat West-Europa een unieke demografische ontwikkeling doormaakt door de in relatief korte tijd influx van vele miljoenen mensen uit landen op duizenden kilometers afstand.
Ah, een gedegenereerde blanke senior inwoner oftewel PVVer. 🤣quote:Op woensdag 3 juni 2026 21:21 schreef Hathor het volgende:
[..]
Als je die 6 en die 1 omdraait kom je dichter in de buurt.
We hebben het hier over een dame die daadwerkelijk een extreemrechts congres bezocht dit weekend. Met allerlei veroordeelde criminelen als sprekers en vrienden.quote:Op donderdag 4 juni 2026 10:10 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zegt degene die achter iedere boom een nazi ziet.
Over echoput en radicaal gesproken...
Je naald blijft weer eens hangenquote:Op donderdag 4 juni 2026 12:13 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
We hebben het hier over een dame die daadwerkelijk een extreemrechts congres bezocht dit weekend. Met allerlei veroordeelde criminelen als sprekers en vrienden.
Maar nee hoor, vanuit je bubbel is er uiteraard niets aan de hand en moet altijd alles goedgepraat worden…
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |