*blankequote:Op woensdag 27 mei 2026 21:28 schreef switchboy het volgende:
De realisatie dat de witte bikinimeisjes van de Fok! banner waarschijnlijk inmiddels de 40 naderen of gepasseerd zijn.
En de biggetjes allang de barbeque gepasseerd zijn.
Ze zijn blank en slank, maar dragen een witte bikini!quote:
Aaah, ja die zijn wit!quote:Op woensdag 27 mei 2026 21:39 schreef switchboy het volgende:
[..]
Ze zijn blank en slank, maar dragen een witte bikini!
De lammetjes zijn ook allang koteletjes
Geboren in de tijd van de huistelefoon en kleurentelevisie, opgegroeid met de walkman diskman. Brugwup met een 3210. Beste generatie TBH. Kunnen ouderwets socializen en weten hoe moderne techniek écht werkt!quote:Op woensdag 27 mei 2026 21:50 schreef Mikeytt het volgende:
geregistreerd op: donderdag 12 september 2002
Hoe oud ben jij wel nou niet??mijn beste vriendin is in dat jaartal geboren.
Ik ben ook van die tijd, maar kan absoluut niet socializen en weet niet hoe moderne techniek werkt.quote:Op woensdag 27 mei 2026 21:54 schreef switchboy het volgende:
[..]
Geboren in de tijd van de huistelefoon en kleurentelevisie, opgegroeid met de walkman diskman. Brugwup met een 3210. Beste generatie TBH. Kunnen ouderwets socializen en weten hoe moderne techniek écht werkt!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |