Kan me niet zo snel iets herinneren. Die gaat overigens wel trainer worden, gok ik.quote:Op donderdag 21 mei 2026 19:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Heeft ie dat in het Ajax-shirt al wel eens gehad?
Uitstekende kijk op het spelletje.quote:Op donderdag 21 mei 2026 19:26 schreef Wotte het volgende:
[..]
Kan me niet zo snel iets herinneren. Die gaat overigens wel trainer worden, gok ik.
Volgens Chatgpt welquote:Op donderdag 21 mei 2026 19:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Heeft ie dat in het Ajax-shirt al wel eens gehad?
quote:Ja, Steven Berghuis heeft zeker kaarten gepakt die voortkwamen uit pure irritatie en frustratie.Hoewel de arbitrage hem niet altijd direct bestrafte voor fysieke overtredingen, is zijn meest besproken frustratie-geel een kaart wegens verbaal wangedrag tegen de arbitrage.Dit zijn de meest prominente voorbeelden van kaarten en incidenten door irritatie bij Ajax:
Verbale uitbarsting tegen NEC (Mei 2025): Tijdens het competitieduel tegen NEC Nijmegen (dat Ajax verrassend met 0-3 verloor), verloor Berghuis in de slotfase volledig zijn zelfbeheersing. Nadat de grensrechter vlagde voor een overtreding, liep hij briesend naar de assistent toe. Hij riep cynisch: "Hey! Hoe vaak kijk jij naar voetbal?". Scheidsrechter Serdar Gözübüyük pikte dit niet en gaf hem direct geel wegens protesteren/irritatie.
Fysieke frustratie tegen FC Utrecht (April 2025): In een beladen uitwedstrijd tegen FC Utrecht liet Berghuis zich provoceren. Hij deelde een vermeende slaande beweging uit na een duel. De arbitrage en de VAR misten het moment destijds, waardoor hij ontsnapte aan een directe rode kaart, maar het moment werd in de media breed uitgemeten als een typische reactie vanuit zijn bekende frustratie.
De Marseille-tackle (November 2023): Hoewel dit uiteindelijk een rode kaart werd, begon de situatie exact als een irritatie-overtreding. In eerste instantie trok de scheidsrechter een gele kaart voor zijn harde, onbesuisde tackle van achteren op Joaquín Correa. Pas nadat de VAR de scheidsrechter naar het scherm riep, werd de gele kaart omgezet in rood
Ik ben heilig van overtuigd dat hij hoofdtrainer wordt. legt de vinger veelal op de zere plek.quote:Op donderdag 21 mei 2026 19:28 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Uitstekende kijk op het spelletje.
Zelden een speler gezien die zo helder en goed kan analyseren direct na een wedstrijd.
Zat daarvoor ook op het juiste moment bij Feyenoord en Ajax.quote:Op donderdag 21 mei 2026 19:31 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik ben heilig van overtuigd dat hij hoofdtrainer wordt. legt de vinger veelal op de zere plek.
Aan die oren doe je weinigquote:Op donderdag 21 mei 2026 19:30 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Omdat deze jongen nog jong is en leuk kan opdrogen en Davy hier wel zo'n beetje aan vast zit?
Ook eventjes onder slot gespeeld. Dit kan echt niet misgaan.quote:Op donderdag 21 mei 2026 19:31 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Zat daarvoor ook op het juiste moment bij Feyenoord en Ajax.
Goed rugzakje.
We mailen gewoon Homeland dat ene WW de president wil omleggen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |