abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 11 mei 2026 @ 16:50:08 #1
345631 Scjvb
Genieten op z'n Haarlems!
pi_220765323
Drie kopers voor deel boedel mode-imperium Armani
© https://www.telegraaf.nl/(...)rmani/151334951.html

Allen gegroet!

Gistermorgen te Haarlem bij de koffie c_/ :Y) :9, na de kerkdienst in de rooms-katholieke parochie O-) samen met partner :* in de Haerlemsche Baseliek O-), was het artikel in kwestie onderwerp van gesprek tussen mij *) en enkele andere hoge heren uit de regio Amsterdam, Haarlem zelf en Den Haag. *)
Een paar bestuursleden uit het nabijgelegen en tevens mooie Bloemendaal >:O waren eveneens van de partij. :7~

Deze heren 8-) genoten ook zichtbaar van cappuccino met kandijsuiker, en daarbij een wel heel speciale en goddelijke :z koek :9~ die 'Grootmoeders Koek' wordt genoemd in de betere kringen te Haarlem. :Y)
Het was ons de ochtend wel :), want op de eeuwenoude Grote Markt kwamen wij :* *) als niet geheel onbekende en tevens rijke Haarlemmers die voor u anoniem willen blijven :s) :s) :s) ook nog even kort in gesprek met de burgemeester van deze wervelende maar bovenal sfeervolle stad. c_/

Het ging hierbij dan in het bijzonder over het vrij bekende Italiaanse modehuis met alle verwikkelingen incluis, waaraan modehuis Armani onderhevig is. :o Uiteraard werd de vorig jaar overleden oprichter Giorgio Armani óók door ons op de Zuid-as *) en door menig ander in de zakenwereld waardig geëerd, zoals het onze soort in hun vakgebied en in de regio graag geziene personen betaamt. :Y)
Niet alleen wij doen veel goeds voor de samenleving *), maar veel is ook te danken aan waardige binnen- en buitenlandse ondernemers die kwalitatieve producten leveren en waarmede wij connecties onderhouden. :7~

De beoogde koop door drie waardige kopers, zal naar verluidt dienen te geschieden volgens de exacte wensen van wijlen oprichter Georgio Armani! :o
Geheel naar eigen goeddunken op de wervelende en financieel ingestelde Zuid-as *), waar het mode-imperium eveneens binnen onze waardige en zakelijke contacten valt, viel de keuze uiteraard dan ook op deze drie kopers inplaats van één partij, kan ik u vandaag met een gerust maar bovenal tevreden Haerlemsch hart melden. *)

Welnu, de veelzijdigheid van het geheel spreekt dus boekdelen. :s) :s) :s) Meerdere genoemde Italiaanse en Franse bekende mode- en cosmeticabedrijven worden in dit kader uiteraard ook genoemd.
En dat ondanks vrij gevoelige veranderingen voor het modehuis, na het overlijden en eren van oprichter Giorgio Armani, best 'n wijntje genuttigd mag worden op de drie kopers in spe, is een feit. :Y)
Het spreekt voor zich dat alle ontwiikelingen nauwlettend zullen worden gevolgd in Amsterdam-Zuid en op kleine locatie Haarlem. :7~

Mooie dag verder, eventueel niet somberen en geniet ervan!

Scjvb

quote:
De Financiele redactie
15:00 uur | 10 mei 2026

Giorgio Armani © Getty Images

Amsterdam- Het Italiaanse modehuis Armani kan mogelijk een minderheidsbelang van 15 procent dat te koop wordt gezet gaan verdelen onder drie beoogde kopers. Dat meldt de krant La Repubblica. Die verkoop maakt deel uit van de wensen van de vorig jaar overleden oprichter Giorgio Armani.

Daarbij zouden dan de Franse cosmeticaproducent L’Oréal, het Franse luxeconcern LVMH en het Italiaanse brillenbedrijf EssilorLuxottica elk 5 procent in Armani kunnen krijgen. De in september op 91-jarige leeftijd overleden Italiaanse modeontwerper Armani nam in zijn testament plannen op voor de verkoop van een belang in zijn bedrijf aan een grote onderneming. Maar dat zou nu dus verdeeld kunnen worden onder de drie gewenste kopers in plaats van een verkoop aan één partij.

Start

Volgens La Repubblica moet het formele verkoopproces voor het minderheidsbelang nog wel beginnen. Dat zou dan binnen enkele jaren uitgebreid kunnen worden naar de verkoop van een meerderheidsbelang in Armani.

L’Oréal heeft al gezegd interesse te hebben in een belang en ook EssilorLuxottica zou dit hebben. Giorgio Armani liet zijn bedrijf na aan zijn stichting, familieleden en levenspartner. Het modehuis wordt nu geleid door topman Giuseppe Marsocci die de verkoop van het belang in goede banen moet leiden. Mogelijk kan daarvoor zakenbank Rothschild als adviseur worden ingeschakeld.
-Het leven is goed in het beschaafde en welgestelde milieu op Haarlemse bodem, waar wij met volle teugen van het leven genieten! :Y)
pi_220771728
Zo kansloos deze OP stijl in nws
..
pi_220771737
Lekker belangrijk.
Zonder wrijving geen glans
  dinsdag 12 mei 2026 @ 12:24:36 #4
307622 Perox
(niet de echte)
pi_220771814
Niet te lezen weer. Niet gelezen dus.
pi_220771852
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 mei 2026 12:24 schreef Perox het volgende:
Niet te lezen weer. Niet gelezen dus.
Het is weer eens een loflied over zijn soort. Dus veel mis je niet.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')