abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_220688871
quote:
10s.gif Op vrijdag 1 mei 2026 12:00 schreef dick_laurent het volgende:
Well, hier mijn twee centjes, en deze post zal vast niet gewaardeerd worden onder alle dames, maar het is mijn mening dus ja, je hoeft het er niet mee eens te zijn.

Ben zelf begin 40 en mijn vrouw is paar jaar jonger dan ik, dus eind 30. Ik vind haar nog steeds enorm aantrekkelijk dus op dat gebied hebben we gelukkig geen issues. Maar ze doet ook haar best, ze sport, ze let op wat ze eet en ze rookt/drinkt niet.

Ik doe hetzelfde overigens, en fysiek zie ik er nog best goed uit voor mijn leeftijd, ook omdat ik 3X per week gewoon consistent krachttraining doe.

Nu weet ik, dat er genoeg vrouwen zijn die bijvoorbeeld in hun 40 en zelfs 50 zijn en gewoon er top uitzien, goed voor zichzelf zorgen, letten op wat ze eten, sporten etc. Dus nee, ik zeg zeker niet dat alle vrouwen van 40+ zich helemaal laten gaan etc.... maaar - ja daar is de maar - helaas een te groot deel wel.
En al zeker als er kinderen in het spel komen.
Weet je, ik snap het enerzijds heel goed he, je hebt kinderen, je hebt een baan, je hebt tig verplichtingen.... het is allemaal wat. Sure, understandable.
Maar puntje bij paaltje, zie ik met grote regelmaat vrouwen van nota bene mijn eigen leeftijd waarbij ik oprecht denk.... je lijkt wel 15 jaar ouder dan ik joh, en nee... ik vind je zodoende to-taal niet meer aantrekkelijk. Kort pittig kapsel.... vaak te dik, onsportief ogend, vermoeide kop, sexloze uitstraling..... tsja.

Again, ik heb het hier even over vrouwen nu in dit topic he. Maar ik zal voor de eerlijkheid ook even zeggen: dit geldt ook voor een SHILOAD aan mannen! Hell, ik heb een kennis, die is 45, net twee jaar ouder dan ik, maar rokend, eet de hele dag gefrituurde shit... nou ik zag hem van de zomer in zijn zwembroek en ik dacht, dude :') wat een papperig uitgezakt lichaam heb jij al zeg. Dus ja, genoeg mannen die zich ook laten gaan... niet sporten, slecht eten, teveel alcohol drinken etc etc.

Maar dit samenvattend, ik zelf heb dan een vrouw die 5 jaar jonger is, dus dat valt nog mee denk ik zo :P maar zij let op zichzelf, houdt haar lichaam in shape en is daardoor nog 100% sexy en aantrekkelijk in mijn ogen. Als zij zich ook totaal zou laten gaan, 20 kilo zou aankomen, omdat ze stopt met sporten en alleen maar slechte shit gaat vreten, ja dan krijgt ons huwelijk een groot probleem, daar ben ik heel eerlijk over. Ik weet niet of mijn fysieke aantrekkingskracht dan nog zo sterk blijft.
En dan heb ik het over bewust laten gaan he.... als iemand door ziekte niet meer goed ter been is, niet kan sporten etc, dat is uiteraard een totaal andere situatie.

Maar goed, alleen een jongere vrouw willen puur omdat ze jonger is? Nee dat heb ik zelf totaal niet.
Ik denk wel, daar ben ik eerlijk over, dat dus het fysieke aspect een grote rol kan spelen. Een vrouw van eind 40 die niet sport, een (onnodig) verlept lichaam al heeft en een sexdrive van een bejaarde.... versus een sportief uitziende dame eind twintig, met een seksuele uitstraling, puur door haar leeftijd... Tja, dan is het in mijn ogen vrij simpel van welke dame je eerder opgewonden gaat raken.
Tot op zekere hoogte heb je gelijk, echter hormonen kun je niet trainen. En die spelen een hele prominente rol bij zowel mannen als vrouwen als het gaat om gedrag, seksualiteit en gemoedstoestand.
blablablabla
  Moderator vrijdag 1 mei 2026 @ 12:36:03 #202
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_220688890
quote:
7s.gif Op vrijdag 1 mei 2026 12:24 schreef miss_sly het volgende:

[..]
Je maakt een enorm lange post die eigenlijk dus niks zegt over leeftijd, maar alles over fysieke aantrekkingskracht die je zelf kunt onderhouden en wanneer je dat niet (meer) doet, dat een heel stuk minder wordt.

En niet voor het een of ander: als je gewoon naar de gemiddelde jeugd tot eind twintiger kijkt, zitten daar al genoeg mensen m/v tussen die zich al hebben laten gaan en zich niet goed verzorgen.

Dus het gaat kennelijk niet om leeftijd, maar om hoe men voor zichzelf zorgt of heeft gezorgd.
Enige dat dan iets met leeftijd te maken zou kunnen hebben, is het hebben (gekregen) van kinderen, maar dat kan ook alles tusen 20 en 40 jaar zijn. Genoeg jonge moeders die zich minder in shape houden dan oudere moeders, bijvoorbeeld.

En dit alles geldt eigenlijk voor mannen en vrouwen. Van een vadsige man worden vrouwen ook niet warm, van welke leeftijd hij ook is.
Hier heb je inderdaad een punt. Echter het onderscheid dat ik probeerde te maken is dat statistich en procentueel dat bij twintigers aanzienlijk lager ligt, puur door de leeftijd.
Maar verder ja, vanuit mijn eigen perspectief is leeftijd = stuk grotere kans dat mensen zich door de jaren heen hebben laten gaan waardoor hun fysieke aantrekkingskracht minimaal is geworden, wat dus als gevolg kan hebben dat uitgeweken wordt / gezocht wordt naar een jonger exemplaar.
  Moderator vrijdag 1 mei 2026 @ 12:42:29 #203
214736 crew  dick_laurent
Dick Laurent Is Dead
pi_220688928
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 mei 2026 12:31 schreef Elan het volgende:

[..]
Tot op zekere hoogte heb je gelijk, echter hormonen kun je niet trainen. En die spelen een hele prominente rol bij zowel mannen als vrouwen als het gaat om gedrag, seksualiteit en gemoedstoestand.
Yeah, ook waar. Maar toch als ik om mij heen kijk naar veel leeftijdsgenoten, kennissen / familie / collega's etc, dan valt mij echt op dat zeer weinigen echt 'actief' met hun lichaam en fysiek bezig zijn. Sure, sommigen gaan eens op een zondag wat hardlopen, of slaan een balletje tennis nu en dan. En het merendeel is er fysiek gezien echt gewoon toe in staat, 100% .... but they just don't care.

Niks mis mee natuurlijk, vrij keuze en alles. Maar om je gezondheid en tevens testosteron levels (iig vanuit het mannelijke perspectief spreek ik nu even) op niveau te houden, is echt consistene krachtraining het meest ideaal. Velen denken meteen dat je een of andere wannabe fitboy dan wilt zijn, maar krachttraining is echt gewoon in zoveel aspecten goed, ook als je ouder wordt, om je spieren actief te houden.
  Moderator vrijdag 1 mei 2026 @ 12:46:46 #204
5428 crew  miss_sly
pi_220688961
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 mei 2026 12:36 schreef dick_laurent het volgende:

[..]
Hier heb je inderdaad een punt. Echter het onderscheid dat ik probeerde te maken is dat statistich en procentueel dat bij twintigers aanzienlijk lager ligt, puur door de leeftijd.
Maar verder ja, vanuit mijn eigen perspectief is leeftijd = stuk grotere kans dat mensen zich door de jaren heen hebben laten gaan waardoor hun fysieke aantrekkingskracht minimaal is geworden, wat dus als gevolg kan hebben dat uitgeweken wordt / gezocht wordt naar een jonger exemplaar.
Ik denk juist dat dat dus heel erg tegenvalt met procentueel. Ik zie de jeugd een beetje verdeeld in twee groepen: degenen die zich realiseren dat hun gezondheid en fysieke aantrekkingskracht afhankelijk zijn van een gezonde(re) levensstijl en die dus sporten en proberen goed te eten. Zij zien er inderdaad goed uit. Maar de andere groep laat zich nu al gaan en propt zich vol met alle slechte, ongezonde, niet-voedzame ultrabewerkte troep die ze in handen kunnen krijgen, en begint al uit te dijen en ongezond te zijn voor ze de 20 gepasseerd zijn.

Ik denk dus dat het niet zozeer een leeftijdsding is om je te verzorgen, maar een persoonlijk ding. En dat vind je op alle leeftijden terug. Genoeg nieuwe moeders die snel weer willen sporten en gezond leven om weer fit en actief en hun oude zelf te zijn, of ze nu 20 of 40 zijn. Evenals er onder de mannen ook op alle leeftijden slecht verzorgde types rondlopen en mannen die zich wel goed verzorgen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_220695131
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 mei 2026 06:30 schreef Erno-BE het volgende:

[..]
Alleen als je 35 bent en je hebt een vaste baan en koopwoning en vrouwen hebben voor het eerst interesse in je, nadat je in de twintiger jaren nooit interesse hebt gekregen van vrouwen dan heb je waarschijnlijk geen zin in gelijk gaan samenwonen, trouwen en kinderen. Een vrouw van rond de 35 moet gezien de biologische klok als snel keuzes maken en dus is het voor de man vaak aantrekkelijker om zich te richten op vrouwen van rond de 25, omdat er dan nog meer tijd is om samen te reizen, activiteiten te ondernemen en het leven samen te ontdekken voordat er keuzes over samenwonen, trouwen en kinderen gemaakt moeten worden.
Mijn vooroordeel was precies wat jij hier omschrijft over hoe mannen zouden zijn, maar het zou je verbazen HOEVEEL mannen graag z.s.m. (liever vandaag dan morgen) huisje, boompje, kindje willen. Ik was single op mijn 35ste en ben van mening dat als ik met iemand kinderen wilde, dat ik daar echt achter moest staan (en anders niet). Je wilt niet weten hoeveel mannen me hier al om afgewezen hebben (en dat was niet vanwege mijn leeftijd).
  zondag 3 mei 2026 @ 05:00:39 #206
480145 Edding345
Bro ik wil neuken man
pi_220702028
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 mei 2026 10:33 schreef Utopica het volgende:

[..]
Mijn vooroordeel was precies wat jij hier omschrijft over hoe mannen zouden zijn, maar het zou je verbazen HOEVEEL mannen graag z.s.m. (liever vandaag dan morgen) huisje, boompje, kindje willen. Ik was single op mijn 35ste en ben van mening dat als ik met iemand kinderen wilde, dat ik daar echt achter moest staan (en anders niet). Je wilt niet weten hoeveel mannen me hier al om afgewezen hebben (en dat was niet vanwege mijn leeftijd).
wat heb je anders aan een vrouw als ze geen kids wil is toch haar enig biologisch nut als we deze perspectief nemen

voor je rust hoef je dat niet te doen als man die geeft zijn geluk op voor zijn familie
Afghanistan duurde 20 jaar om de Taliban door de Taliban te vervangen.
Hier duurde het minder dan een week om Khamenei met Khamenei te vervangen.
PluggieOD in NWS / Amerikaans tankvliegtuig stort neer in Irak
  zondag 3 mei 2026 @ 06:58:40 #207
277627 Seven.
We are Borg.
pi_220702145
OK Cupid heeft onderzoek gedaan naar de data gegeven door hun eigen leden en de bevindingen zijn gebundeld in Dataclysm van Christian Rudder.

Wat vrouwen aantrekkelijk vinden:



Heel duidelijk: mannen van grofweg hun eigen leeftijd.

Wat mannen aantrekkelijk vinden:



Ook heel duidelijk :+ .
Resistance is futile.
pi_220702846
quote:
0s.gif Op zondag 3 mei 2026 05:00 schreef Edding345 het volgende:

[..]
wat heb je anders aan een vrouw als ze geen kids wil is toch haar enig biologisch nut als we deze perspectief nemen

voor je rust hoef je dat niet te doen als man die geeft zijn geluk op voor zijn familie
Het was een reactie op degene voor mij.. dat mannen net zo zijn.

Ik ga ook niet met een man zijn, die me vooral op nr. 1 ziet als broedmachine.
pi_220702853
quote:
7s.gif Op zondag 3 mei 2026 06:58 schreef Seven. het volgende:
OK Cupid heeft onderzoek gedaan naar de data gegeven door hun eigen leden en de bevindingen zijn gebundeld in Dataclysm van Christian Rudder.

Wat vrouwen aantrekkelijk vinden:

[ afbeelding ]

Heel duidelijk: mannen van grofweg hun eigen leeftijd.

Wat mannen aantrekkelijk vinden:

[ afbeelding ]

Ook heel duidelijk :+ .
Volgens mij was de conclusie allang dat aantrekkelijkheid of een relatie mee willen iets anders is ;-)
EN NATUURLIJK ZIJN ER ALTIJD UITZONDERINGEN.
  zondag 3 mei 2026 @ 16:21:12 #210
277627 Seven.
We are Borg.
pi_220705645
quote:
0s.gif Op zondag 3 mei 2026 10:22 schreef Utopica het volgende:

[..]
Volgens mij was de conclusie allang dat aantrekkelijkheid of een relatie mee willen iets anders is ;-)
EN NATUURLIJK ZIJN ER ALTIJD UITZONDERINGEN.
Vind je het niet opvallend dat vrouwen juist niet massaal efebofiel zijn? Want even rationeel gezien: jonge mannen zijn wel degelijk fysiek aantrekkelijker en vruchtbaarder dan mannen van middelbare leeftijd, dus waarom zou efebofilie niet gangbaar zijn bij zowel mannen als vrouwen?

Ik deel je conclusies niet. De trophy wife is het ultieme statussymbool voor een man, alleen is zo'n wife voor heel weinig mannen weggelegd (en dat is de uitzondering: het aantal mannen die bewust zouden bedanken voor een hele jonge vrouw als ze de kans kregen).
Resistance is futile.
pi_220706728
quote:
7s.gif Op zondag 3 mei 2026 16:21 schreef Seven. het volgende:

[..]
Vind je het niet opvallend dat vrouwen juist niet massaal efebofiel zijn? Want even rationeel gezien: jonge mannen zijn wel degelijk fysiek aantrekkelijker en vruchtbaarder dan mannen van middelbare leeftijd, dus waarom zou efebofilie niet gangbaar zijn bij zowel mannen als vrouwen?

Ik deel je conclusies niet. De trophy wife is het ultieme statussymbool voor een man, alleen is zo'n wife voor heel weinig mannen weggelegd (en dat is de uitzondering: het aantal mannen die bewust zouden bedanken voor een hele jonge vrouw als ze de kans kregen).
Ultieme statussymbool ja 🥲 ga je iemand na 20 jaar dan ook weer inruilen voor een nieuwer model 🥲

En als ik voor mezelf spreek (ik zie er 10-15jaar jonger ui, dus genoeg aanspraak gehad toen ik single was): ik verveel me dood (uitzonderingen daargelaten).
pi_220707121
moet zeggen mij schatten ze altijd jonger in als man... en heb ik het echt over minimaal 10 jaar.
vrouwen zijn wat lastiger voor mij, sommige zien er ouder uit als ze eigenlijk zijn. Op looks dus.

naja kweet niet het is mss gewoon natuurlijk dat mannen vallen op jonger?
Do what you love, love what you do!
  maandag 4 mei 2026 @ 08:07:30 #213
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_220710701
pi_220710976
quote:
7s.gif Op zondag 3 mei 2026 06:58 schreef Seven. het volgende:
OK Cupid heeft onderzoek gedaan naar de data gegeven door hun eigen leden en de bevindingen zijn gebundeld in Dataclysm van Christian Rudder.

Wat vrouwen aantrekkelijk vinden:

[ afbeelding ]

Heel duidelijk: mannen van grofweg hun eigen leeftijd.

Wat mannen aantrekkelijk vinden:

[ afbeelding ]

Ook heel duidelijk :+ .
Dat lijkt mij wel heel erg zien op fysieke aantrekking en dan nog is de data vrij bijzonder…
pi_220711075
quote:
7s.gif Op zondag 3 mei 2026 16:21 schreef Seven. het volgende:

[..]
Vind je het niet opvallend dat vrouwen juist niet massaal efebofiel zijn? Want even rationeel gezien: jonge mannen zijn wel degelijk fysiek aantrekkelijker en vruchtbaarder dan mannen van middelbare leeftijd, dus waarom zou efebofilie niet gangbaar zijn bij zowel mannen als vrouwen?
Kijken vrouwen evolutionair niet meer naar het resultaat (dus: als er nageslacht is, wie wil ik dan naast mij), waar mannen veel meer kijken naar met wie de kans op gezond nageslacht te maken valt?

Komt nog bij dat vrouwen op vruchtbare dagen volgens sommige onderzoekers andere voorkeuren lijken te hebben, die weer meer lijken te wijzen naar voorkeur voor gezond nageslacht.

Nature is cruel… ;)
  maandag 4 mei 2026 @ 09:36:23 #216
480145 Edding345
Bro ik wil neuken man
pi_220711272
quote:
7s.gif Op zondag 3 mei 2026 06:58 schreef Seven. het volgende:
OK Cupid heeft onderzoek gedaan naar de data gegeven door hun eigen leden en de bevindingen zijn gebundeld in Dataclysm van Christian Rudder.

Wat vrouwen aantrekkelijk vinden:

[ afbeelding ]

Heel duidelijk: mannen van grofweg hun eigen leeftijd.

Wat mannen aantrekkelijk vinden:

[ afbeelding ]

Ook heel duidelijk :+ .
wat vroeger vanzelfsprekend was moet men nu ook nog vrouwen aanleren en hele statistieken voor schrijven
Afghanistan duurde 20 jaar om de Taliban door de Taliban te vervangen.
Hier duurde het minder dan een week om Khamenei met Khamenei te vervangen.
PluggieOD in NWS / Amerikaans tankvliegtuig stort neer in Irak
pi_220711478
Jongere vrouwen hebben vaak nog geen kinderen en een minder gevulde rugzak.
Vaak zijn ze ook aantrekkelijker voor mannen.

Andersom is het trouwens ook bij vrouwen, alleen dan op jongere leeftijd.
Vrouwen in hun tienerjaren willen vaak ook niks met een leeftijdsgenoot, maar liever een man die ouder is.

Het zal wel in de genen zitten denk ik.
pi_220711697
Volgens mij willen de meeste mannen dat helemaal niet.

Misschien leuk voor casual seks maar niet voor een relatie.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  dinsdag 5 mei 2026 @ 04:04:41 #219
480145 Edding345
Bro ik wil neuken man
pi_220717800
quote:
0s.gif Op zondag 3 mei 2026 10:20 schreef Utopica het volgende:

[..]
Het was een reactie op degene voor mij.. dat mannen net zo zijn.

Ik ga ook niet met een man zijn, die me vooral op nr. 1 ziet als broedmachine.
Het verbaast mij niet als de relaties tegenwoordig allemaal door vrouwen stuklopen en men massaal uit het buitenland importeert.
Afghanistan duurde 20 jaar om de Taliban door de Taliban te vervangen.
Hier duurde het minder dan een week om Khamenei met Khamenei te vervangen.
PluggieOD in NWS / Amerikaans tankvliegtuig stort neer in Irak
pi_220760163
quote:
1s.gif Op zondag 26 april 2026 12:56 schreef Ridocar het volgende:
Simpel: evolutie.

Mannen kiezen een jonge, gezonde vrouw die nog lang en veel kinderen kan baren.
Vrouwen kiezen een oude, sterke man, omdat hij bewezen heeft dat hij prima kan overleven.

Niets meer, niets minder.
Precies dit. Hoe jonger een vrouw is, hoe meer kans dat ze nog veel gezonde kinderen zal kunnen baren én hoe meer kans dat de moeder nog lang zal kunnen leven om voor haar kinderen, en eventueel latere kleinkinderen, zal kunnen zorgen tot ze volwassen zijn. Uiteraard moet de vrouw wél geslachtsrijp zijn. Alle wetten en sociale regels kunnen niets veranderen aan de genen van de mens. Voorkeuren laten zich niet in wetten gieten. Ik moet toegeven, ik ben nu 43 jaar en heb me altijd ouder gevoeld dan ik werkelijk ben, maar als het om de puur lichamelijke aantrekkelijkheid gaat, dan vind ik dames die 20 tot 25 jaar ná mij geboren zijn toch mooier dan die van mijn eigen leeftijd. Maar, dat wil daarom niet zeggen dat ik voor een echte relatie, die ik nooit gehad heb, het liefst een dame van 18-23 jaar zou willen, we zouden wellicht totaal niet bij elkaar passen. :W
Het woord "weerspannigheid" dient uit het wetboek geschrapt te worden. Personen die dwang uitoefenen en als gevolg daarvan gewond raken door het verzet van de gedwongene, zijn géén slachtoffer, maar dáder van geweld.
  zondag 10 mei 2026 @ 21:37:37 #221
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220760341
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 mei 2026 04:04 schreef Edding345 het volgende:

[..]
Het verbaast mij niet als de relaties tegenwoordig allemaal door vrouwen stuklopen en men massaal uit het buitenland importeert.
Ja die relaties lopen allemaal stuk enkel door de vrouwen, nooit door de mannen of een combinatie van beide. Zegt meneer met "Bro ik wil neuken man" "I love sluts" bij zijn UI. Sommige mannen willen een schoonmaakster die kan neuken, maar dan moet je in je eentje als man wel meer dan een ton verdienen als je het een beetje goed wil hebben. Of gewoon alle toeslagen leeg trekken dat kan ook nog....
  maandag 11 mei 2026 @ 19:35:26 #222
480145 Edding345
Bro ik wil neuken man
pi_220767146
quote:
0s.gif Op zondag 10 mei 2026 21:37 schreef Momo het volgende:

[..]
Ja die relaties lopen allemaal stuk enkel door de vrouwen, nooit door de mannen of een combinatie van beide. Zegt meneer met "Bro ik wil neuken man" "I love sluts" bij zijn UI. Sommige mannen willen een schoonmaakster die kan neuken, maar dan moet je in je eentje als man wel meer dan een ton verdienen als je het een beetje goed wil hebben. Of gewoon alle toeslagen leeg trekken dat kan ook nog....
vijf strikte leefregels: niet drinken, niet roken, niet snoepen, niet gokken en geen escortseks

Bekijk deze YouTube-video
Afghanistan duurde 20 jaar om de Taliban door de Taliban te vervangen.
Hier duurde het minder dan een week om Khamenei met Khamenei te vervangen.
PluggieOD in NWS / Amerikaans tankvliegtuig stort neer in Irak
pi_220772137
quote:
7s.gif Op zondag 3 mei 2026 06:58 schreef Seven. het volgende:
OK Cupid heeft onderzoek gedaan naar de data gegeven door hun eigen leden en de bevindingen zijn gebundeld in Dataclysm van Christian Rudder.

Wat vrouwen aantrekkelijk vinden:

[ afbeelding ]

Heel duidelijk: mannen van grofweg hun eigen leeftijd.

Wat mannen aantrekkelijk vinden:

[ afbeelding ]

Ook heel duidelijk :+ .
Geloof er geen zak van, genoeg oudere vrouwen die net zo goed van jongere mannen houden. Ik ben er van overtuigd dat er meer iets oudere vrouwen (35+) seks hebben met hele jonge jongens dan andersom.
blablablabla
  woensdag 13 mei 2026 @ 19:52:32 #224
480145 Edding345
Bro ik wil neuken man
pi_220785271
Dit topic slaat al nergens op man het is toch logisch
Kijk alleen al naar het grootste deel van porno
Afghanistan duurde 20 jaar om de Taliban door de Taliban te vervangen.
Hier duurde het minder dan een week om Khamenei met Khamenei te vervangen.
PluggieOD in NWS / Amerikaans tankvliegtuig stort neer in Irak
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')