Ja, gelukkig zit mijn getipte winnaar er nog wel in. Jammergenoeg zit het rare bekkentrekkende wezen er ook nog in.quote:
Uitslag 50 vond ik leuk, uitslag 49 bleehh, opzouten met die kandidaat aubquote:Op woensdag 15 juli 2026 15:49 schreef golfer het volgende:
Inhaalslag aan het doen. Afleveringen 48, 49 en 50.
50 moetebn we nog bekijken, maar ik ben het helemaal eens met jouw mening over die kandifdaat die aflevering 49 won. Wil al heel lang dat die kandidaat afvalt.quote:Op woensdag 15 juli 2026 16:55 schreef FutureFairytale het volgende:
Uitslag 50 vond ik leuk, uitslag 49 bleehh, opzouten met die kandidaat aub
Ik ook! Zo nep en overdreven. Ging waarschijnlijk alleen door omdat ze de aflevering zo zielig was 'ik kan het niet boehoequote:Op woensdag 15 juli 2026 17:06 schreef golfer het volgende:
[..]
50 moetebn we nog bekijken, maar ik ben het helemaal eens met jouw mening over die kandifdaat die aflevering 49 won. Wil al heel lang dat die kandidaat afvalt.
Ik denk dat de productie er hoe dan ook een vrouw in wil laten zitten.quote:Op woensdag 15 juli 2026 18:47 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik ook! Zo nep en overdreven. Ging waarschijnlijk alleen door omdat ze de aflevering zo zielig was 'ik kan het niet boehoe' Ik heb het vermoeden dat als de jury zich af zou vragen welk gerecht ze nog een keer willen eten, ze voor de chilicrab zouden kiezen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |