abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_220716113
Escape from Sobibor

Indrukwekkende verfilming met Alan Arkin en Rutger Hauer over de grootste ontsnapping ooit uit een dodenkamp in Oost-Polen tijdens de Tweede Wereldoorlog.

Het geeft ook een huiveringwekkend beeld van de wreedheid van de nazi's in het kamp.

Ik vind het niet ethisch om een cijfer te geven voor deze film, maar mocht je ooit de kans krijgen om deze film te zien zeker kijken, je wordt er gewoon stil van

https://www.imdb.com/titl(...)_q_escape%20from%20s
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_220717991



5,5 geen zak aan.
pi_220731925
Oorlogswinter

Naar het boek van Jan Terlouw over een jongen die tijdens de Tweede Wereldoorlog een gewonde Engelse parachutist wil helpen, en dat heeft verstrekkende gevolgen..

--

Topfilm van vaderlandsche bodem van Martin Koolhoven _O_ ^O^

Ik vond dit zelfs een van de beste Nederlandse films die ik gezien heb :@

8.5 :Y

https://www.imdb.com/titl(...)inter%20in%20wartime
"You can call me Susan if it makes you happy"
  woensdag 6 mei 2026 @ 22:35:56 #29
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_220732070
Het boek heb ik destijds verslonden (las sowieso alles wat los en vast zat over de oorlog toen). Ik zal deze eens een kans geven. Bioscoop? Dan moet ik hem ergens illegaal vandaan trekken ben ik bang. Of ook op Netflix te vinden?
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_220732094
quote:
80s.gif Op woensdag 6 mei 2026 22:35 schreef flipsen het volgende:
Het boek heb ik destijds verslonden (las sowieso alles wat los en vast zat over de oorlog toen). Ik zal deze eens een kans geven. Bioscoop? Dan moet ik hem ergens illegaal vandaan trekken ben ik bang. Of ook op Netflix te vinden?
Netflix :)
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_220754429
Star wars the last jedi

Een tijd geleden had ik de film hiervoor al gezien, "the force awakens" en die viel ergens nog wel mee, al was dat hoogstens een slappe herhalingsoefening van deel 4-6, maar mijn god wat een waardeloze kutfilm is "the last jedi". Twee en half uur van mijn leven die ik nooit meer terug krijg. Fuck Disney en hun inwisselbare troep.
  maandag 11 mei 2026 @ 11:42:43 #32
13148 Shogo
Psycho...
pi_220762819

Brothers Under Fire (2026)
Groep soldaten krijgen het door samenloop van omstandigheden aan de stok met het kartel. Geen diep verhaal, maar wel een prima vermakelijke film en Kiefer Sutherland is altijd tof. Geen must watch maar beter dan ik had verwacht.
Score: 6
  maandag 11 mei 2026 @ 12:14:05 #33
44346 junkiesietze
Trotse Scooter-rijder.
pi_220763114


Gister weer eens Blow gekeken. blijft een goeie film _O_
8.5
Ik boek je met mijn neon je weet.
en ik heb ook een auto.
  Forum Admin woensdag 13 mei 2026 @ 22:21:02 #34
35723 crew  GGMM
pi_220786478
The Punisher: one last kill

Niet echte en film eigenlijk, maar ik wil m'n mening toch ergens kwijt.
Er is geen plot, het is alleen de Punisher die 3 kwartier lang mensen doodt.

8/10
Alweer zo'n prachtige post van mij.
<a href="http://puu.sh/3kNmL" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >Nicki Minaj en ik</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3BTsY1HAW_c target=_blank rel=nofollow" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >Mijn vissen in actie.</a>
pi_220786794
Aliens (1986)

Ik dacht dat ik deze al een keer had gezien maar toen was ik denk ik heel erg dronken ofzo want ik herkende er bijna niks van. De film eindigt min of meer waar Alien eindigde. Dus dan heb je 57 jaar in cryosleep door de ruimte gedobberd nadat je hele crew is uitgemoord door aliens, en dan kom je in een wereld die je totaal niet meer herkent, waar je dochter (die nog geen 11 was toen je vertrok) al overleden is en dan word je ook nog oneervol ontslagen omdat je bedrijfseigendom hebt vernield. En dan even later hebben ze je toch weer nodig om weer terug naar de aliens te gaan, maar nu met een lompe groep marines die zogenaamd allemaal super goed getraind zijn en overal op voorbereid. Dat ze daar toch op ingaat is wel opvallend, ik had ze de tiefus laten krijgen.

Het vervolg laat zich wel raden, ook deze keer gaat vrijwel iedereen dood. De film is natuurlijk al 40 jaar oud en je ziet dat er af en toe wel op special effects lijkt bezuinigd. Dat je bijvoorbeeld naar een simpel schermpje zit te kijken met een snel dalend cijfer van het aantal overgebleven kogels van robot-sentry's. De aliens die kapotgeschoten worden mag je er dan grotendeels zelf bij verzinnen.

Ik vond het toch een amusante film, ook door de chemie tussen de bemanning onderling, het valse verraad van gladjakker Burke, en door Newt die natuurlijk al snel de plek van Ripley's dochter inneemt en het allemaal wat extra drama geeft, en Ripley vooral een reden geeft om het te overleven.

Cijfer: 7.5
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')