Ik vermoed dat dat vooral vanwege de kosten is. Zelfs als ze de helft zou betalen is het veel geld als je dat niet hebtquote:
Nou... hij kon toch best het alternatief gaan proberen.quote:Op woensdag 8 april 2026 21:22 schreef H_T het volgende:
Beide buren zijn behoorlijk schappelijk deze week
Kan ook zijn dat hij eerst het oordeel van meester Visser wilde afwachtenquote:Op woensdag 8 april 2026 21:23 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
Ik vermoed dat dat vooral vanwege de kosten is. Zelfs als ze de helft zou betalen is het veel geld als je dat niet hebt
dan speel je ff niet tot het gespaard isquote:Op woensdag 8 april 2026 21:23 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
Ik vermoed dat dat vooral vanwege de kosten is. Zelfs als ze de helft zou betalen is het veel geld als je dat niet hebt
Of je wacht tot John de Mol zn portemonnee trektquote:Op woensdag 8 april 2026 21:24 schreef Friday12 het volgende:
[..]
dan speel je ff niet tot het gespaard is
Die helemaal links zat, bedoel je? Misschien is het een diehard fan.quote:Op donderdag 9 april 2026 11:03 schreef TaksiZonderSuiker het volgende:
Ik zie in het publiek vaker dezelfde donkere man zitten. Nu ook weer. Zou hij van de beveiliging zijn?
De rekening mag SBS betalen.quote:
Er zijn toch verschillende zaken geweest waar mensen toch met dit soort dingen wegkwamen door verjaring. Voelt altijd een beetje tegenstrijdig dat je grond gratis in bezit kan krijgen door het 20 jaar te claimen en te hopen dat niemand er om komt zeuren.quote:Op donderdag 16 april 2026 11:18 schreef GereDathan het volgende:
Deze uitspraak zag toch iedereen van mijlenver aankomen? Je mag niet zomaar 66cm op de grond van iemand anders bouwen, hoe debiel ben je als je denkt dat dat mag? Kan je je wel verschuilen achter het feit dat je niet uit NL komt, maar in andere landen mag dat ook niet zomaar.
De buren zullen wel blij zijn dat hij opzout, behalve die schuur heb je ook dagelijks herrie van zo iemand met zijn "mancave" geneuzel.
Inderdaad, die man wist dondersgoed dat dat stukje niet van hem was maar ging alsnog die schuur daar neerzetten hopende op verjaring. Blijkt achteraf wel dat ze het zonder ruzie op hebben kunnen lossen en de buurman heeft nu ruimte voor een eigen achteruitgang. Die zal ook meteen wel die lelijke heg weg gaan halen en er een schutting neerzetten vóór hij nieuwe buren gaat krijgen.quote:Op donderdag 16 april 2026 11:18 schreef GereDathan het volgende:
Deze uitspraak zag toch iedereen van mijlenver aankomen? Je mag niet zomaar 66cm op de grond van iemand anders bouwen, hoe debiel ben je als je denkt dat dat mag? Kan je je wel verschuilen achter het feit dat je niet uit NL komt, maar in andere landen mag dat ook niet zomaar.
De buren zullen wel blij zijn dat hij opzout, behalve die schuur heb je ook dagelijks herrie van zo iemand met zijn "mancave" geneuzel.
Maar dat weet de productie toch bij voorbaat? Deze man gaf gelijk aan dat hij er in 2015 was komen wonen en daarna zijn schuur gebouwd had. Dan kan het nooit verjaard zijn.quote:Op donderdag 16 april 2026 13:18 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Er zijn toch verschillende zaken geweest waar mensen toch met dit soort dingen wegkwamen door verjaring. Voelt altijd een beetje tegenstrijdig dat je grond gratis in bezit kan krijgen door het 20 jaar te claimen en te hopen dat niemand er om komt zeuren.
Ze moeten natuurlijk wel wat content hebben om uit te zenden. Ja die buurman had er zelfs rekening mee gehouden met zijn dubbele muurtje.quote:Op donderdag 16 april 2026 14:50 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Maar dat weet de productie toch bij voorbaat? Deze man gaf gelijk aan dat hij er in 2015 was komen wonen en daarna zijn schuur gebouwd had. Dan kan het nooit verjaard zijn.
Los van dat je gelijk hebt dat dat een belachelijke wet is in Nederland.
Ik zou binnen geen harde scheet durven laten, bang dat het dak eraf vliegtquote:Op donderdag 16 april 2026 16:10 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Ze moeten natuurlijk wel wat content hebben om uit te zenden. Ja die buurman had er zelfs rekening mee gehouden met zijn dubbele muurtje.
Sowieso bestaat die schuur uit niet meer dan wat houten platen en twee oude garagedeuren leek het wel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |