FOK!forum / Lifestyle / Plooirok
_Linnie_dinsdag 25 februari 2003 @ 20:30
Weet iemand waar ik een plooirok kan kopen???

Met carnaval willen we als schoolmeisjes, met plooirok, maar die zijn echt nergens te vinden

Tnx vast

dennisdotcomdinsdag 25 februari 2003 @ 20:31
De eerste kloon van BHFH!!!
V.dinsdag 25 februari 2003 @ 20:31
quote:
Op dinsdag 25 februari 2003 20:30 schreef _Linnie_ het volgende:

maar die zijn echt nergens te vinden


...en terecht.

V.

MaartenGrendeldinsdag 25 februari 2003 @ 20:31
Ik weet dat Burberry plooirokken in het assortiment heeft, maar da's vast iets te duur voor carnaval...
BlaatschaaPdinsdag 25 februari 2003 @ 20:32
Je kan ze ook zelf maken natuurlijk .
Aventuradinsdag 25 februari 2003 @ 20:32
ehm, in ELKE H&M, die in ELKE stad te vinden is???
_Linnie_dinsdag 25 februari 2003 @ 20:32
Ben niet zo creatief eigenlijk..
Roscoodinsdag 25 februari 2003 @ 20:55
Al bij de plooirokkenwinkel geweest?
MissXdinsdag 25 februari 2003 @ 21:19
hmm is in de winkels kijken. Het wordt weer helemaal hip, zie echt alweer zooo vaak meisjes in plooirok. Vind het er niet uitzien, maar das persoonlijk.
BEdinsdag 25 februari 2003 @ 22:20
Heel simpel te maken met behulp van een handige schoonmoeder

Patroon: Plooirok

En anders kan je ze zeker weten kopen bij een H&M inderdaad.

Evil-Cherrywoensdag 26 februari 2003 @ 09:27
In de winkelstraat van Den Haag (waar de V&D niet uitkomt tegenover de Bijenkorf ) zitten heel veel "party"-achtige winkeltjes.. Heb ik pas nog een zwarte aangehad van 10 euro... Maar de maat was te groot en ik durfde het kamertje niet uit om voor de spiegel te gaan staan met een kleinere maat

Bij de Funkie House hebben ze een wit/roze geruitte maar die is 99 euro (waah). Verder zit er nog een winkeltje en die heeft ze in het wit/zwart geruit, leger print en nog een hele zooi meer, maar daar zit altijd een riem(pje) aanvast..

Suc6

Lurkywoensdag 26 februari 2003 @ 09:37
quote:
Op dinsdag 25 februari 2003 21:19 schreef MissX het volgende:
hmm is in de winkels kijken. Het wordt weer helemaal hip, zie echt alweer zooo vaak meisjes in plooirok. Vind het er niet uitzien, maar das persoonlijk.
Die militante grijsgroene superkorte canvas plooirokjes met grote zakken op de heupen die je overal ziet vind ik fantastisch. Ze zijn er trouwens ook in schotse stof en camouflagestof: lengte billentikkertje.Als ik nou nog wat slanker was... Ik kan ze amper weerstaan!
We gaan weer een geil zomerstraatbeeld tegemoed. Nou nog over de kniekousen eronder, fantasiepantie of netkousen Yo!
Noayla_woensdag 26 februari 2003 @ 09:50
Ik ben al een tijdje de stad niet ingeweest dus heb nog niet mogen aanschouwen wat er in de winkels hangt.

Ik wil echter heel erg graag een zwart kort plooirokje (inderdaad de kostschoollook) hebben. Probleem is echter dat ik zulke lange benen heb dat rokjes al snel té kort vallen.

Een minirok verwordt hierdoor bij mij tot niet meer dan een riemachtig geval.

Hoe kort zijn de rokjes a.s seizoen eigenlijk?

lovegrrlwoensdag 26 februari 2003 @ 09:58
zag afgelopen week een hangen bij de V&D, zwart, maar wel beetje kort
Pikkebaaswoensdag 26 februari 2003 @ 09:58
Ik vind dit wel een heel geil topic zeg

Kunnen jullie ook wat foto's plaatsen van die kostschoolplooirokjes ??

Noayla_woensdag 26 februari 2003 @ 10:00
quote:
Op woensdag 26 februari 2003 09:58 schreef Pikkebaas het volgende:
Ik vind dit wel een heel geil topic zeg

Kunnen jullie ook wat foto's plaatsen van die kostschoolplooirokjes ??


Jouw kinderhand is snel gevuld zeg!

Pikkebaaswoensdag 26 februari 2003 @ 10:01
quote:
Op woensdag 26 februari 2003 10:00 schreef Noayla_ het volgende:

[..]

Jouw kinderhand is snel gevuld zeg!


Kom op met die pics dan !!
Lurkywoensdag 26 februari 2003 @ 10:03
quote:
Op woensdag 26 februari 2003 09:50 schreef Noayla_ het volgende:
Hoe kort zijn de rokjes a.s seizoen eigenlijk?
Dat zeg ik :billentikkertje! Dat beteklent dat de zoom onderaan de billen zit. Er past misschien net een boxersschort onder maar onbegluurd er een trap in oplopen ef de bus in stappen: nee dat eist enige oefening in hoe je schooltas achter je te houden.. Riemachtig kort dus. En hoe langer je benen deste mooier. laat ze maar zien!
Noayla_woensdag 26 februari 2003 @ 10:09
quote:
Op woensdag 26 februari 2003 10:03 schreef Lurky het volgende:

[..]

Dat zeg ik :billentikkertje! Dat beteklent dat de zoom onderaan de billen zit. Er past misschien net een boxersschort onder maar onbegluurd er een trap in oplopen ef de bus in stappen: nee dat eist enige oefening in hoe je schooltas achter je te houden.. Riemachtig kort dus. En hoe langer je benen deste mooier. laat ze maar zien!


Schooltassen sjouw ik al geruime tijd niet meer

Ik denk dat ik ze gewoon maar eens moet gaan passen; als ik met dansen maar niet in mijn directoire sta ga ik er zeker 1 aanschaffen.

Nu ik toch aan het vragen ben; is het of kort of niet?
Of worden er ook nog andere roklengtes op de markt gebracht?

#ANONIEMwoensdag 26 februari 2003 @ 10:10
Geen trend voor mij dus, dat 'billentikkertje'.

Hier moet je echt een ideaal figuur voor hebben, anders ziet het er niet uit. Het kan dan heel mooi zijn maar dat geldt helaas maar voor circa drie procent van ons (show die cellulitis-billen en/of knokige knietjes......).

Verre van praktisch trouwens.

Persoonlijk vind ik de lengte tot net boven, op, of net onder de knie (die blijkbaar uit de mode is geraakt) mooier.

[Dit bericht is gewijzigd door postinggirl op 26-02-2003 10:14]

Lurkywoensdag 26 februari 2003 @ 10:11

Zo kort dus:

Wie een langere plooirok wil kan eens kijken in "oudere dameszaken" als Maison de Bonneterie, C&A en de Bijenkorf. Zelf dan op gewenste lengte maken.

karoltjewoensdag 26 februari 2003 @ 10:13
Ik heb er eentje! De plooi-en beginnen pas halverwege en dan staat het wel leuk tot de knie. Vind ik Maar ik heb m gekocht bij Mango!
Jeff21woensdag 26 februari 2003 @ 10:14
quote:
Op dinsdag 25 februari 2003 20:30 schreef _Linnie_ het volgende:

Met carnaval willen we als schoolmeisjes, met plooirok, maar die zijn echt nergens te vinden


Foto's als het gelukt is a.u.b.
Lurkywoensdag 26 februari 2003 @ 10:15
quote:
Op woensdag 26 februari 2003 10:09 schreef Noayla_ het volgende:

[..]

Schooltassen sjouw ik al geruime tijd niet meer


Zo'n zakelijke grote dameskantoortas model: schooltas. Zo eentje waarmee je een flinke mep kan uitdelen als iemand onder je rokje zit.
Noayla_woensdag 26 februari 2003 @ 10:20
quote:
Op woensdag 26 februari 2003 10:15 schreef Lurky het volgende:

[..]

Zo'n zakelijke grote dameskantoortas model: schooltas. Zo eentje waarmee je een flinke mep kan uitdelen als iemand onder je rokje zit.


Daar heb ik mijn paraplu voor (kapotte baleinen kunnen grote schade aanrichten aan grijpgrage mannenhandjes)

Als die modellen op de plaatjes ook zo rond de 1.80 m. zijn vind ik deze roklengte nog nét te doen (alleen op feesten dan en op straat m'n lange jas erover heen).

Lurkywoensdag 26 februari 2003 @ 10:23
quote:
Op dinsdag 25 februari 2003 20:30 schreef _Linnie_ het volgende:
Met carnaval willen we als schoolmeisjes, met plooirok, maar die zijn echt nergens te vinden
Je kan ook naar de Humana of kringloopwinkel of Leger des heils enzo en een pastelkleurige oma-plooirok nemen en die innemen in de taille. Dat is wel een stuk voordeliger maar minder aantrekkelijk... Dan krijg je zo het "grease-effect":

Ms_Furiouswoensdag 26 februari 2003 @ 11:45
Yup ik heb ook een zwarte miniplooirok, maar ben er idd nog niet achter hoe ik m het beste kan dragen.
Ik heb een hekel aan panty's maar hold-ups en jarretelles komen er onderuit als ik ga zitten.
Pfiew misschien nog maar even wachten tot de zomer dan hoeft er ook geen panty onder.
Dr_Croutonwoensdag 26 februari 2003 @ 12:27
quote:

Wordt nog een leuke zomer...
#ANONIEMwoensdag 26 februari 2003 @ 12:40
quote:
Op woensdag 26 februari 2003 12:27 schreef Dr_Crouton het volgende:

[..]

Wordt nog een leuke zomer...


.......natuurlijk wel afhankelijk van wie het draagt, zoals ik al eerder aan gaf.

Dit kan er op de foto wel leuk uit zien, maar niet iedereen heeft van die perfect gladde, gebruinde en cellulitis-loze benen. Zeg maar gewoon: Bijna niemand.

Dit kan nog wel eens onsmakelijke taferelen gaan opleveren als mensen die het totaal niet staat ook zin krijgen om eens lekker aan de trend mee te gaan doen...... (al moet iedereen dat voor zichzelf weten.)

zwijntjewoensdag 26 februari 2003 @ 12:45
Ah! Die zijn handig, ik draag meestal een rokje over mijn fietsbroek heen, staat toch iets beter, ik ga niet graag in fietsbroek een winkel in of een terrasje op.
Dit betekent natuurlijk wel dat er weinig te gluren valt onder mijn rok
Lurkywoensdag 26 februari 2003 @ 12:56
quote:
Op woensdag 26 februari 2003 12:40 schreef postinggirl het volgende:
.......natuurlijk wel afhankelijk van wie het draagt, zoals ik al eerder aan gaf.
Het is wel bedoeld voor meisjes en actievere jonge vrouwen niet voor blubberende moekes die nooit achter de computer vandaan komen en 40+ers. Het is iets voor schoolmeisjes, partygirls en trendy twintig+ers.

Rokjes staan altijd beter met een panty of kousen eronder. Er zijn hele volksstammen die het wel staat. De witte melkflessenhuid kom je in de grote steden al amper meer tegen dus ik zie de onsmakelijkheid niet. Bovendien: paar dagen met benen bloot en de gezonde kleur komt vanzelf.
Een naveltruitje met een lelijke navel, hoogwaterbroeken met schoenen zonder sokken en lompe enkels en boeren kuiten, een lage heupbroek met buikje en heupvet, staat ook heleboel mensen niet. Dan is zo'n rokje toch weer iets meer van: "laat dan ook de rest maar zien". Bovendien zal deze toon-je-benen-mode de overgewicht-problemen beter bestrijden dan welke let-verborgen-vet-campagne dan ook.
Je moet je onderdanen wel onderhouden dan blijven ze lang mooi. Dus lelijk? Ga toch fietsen!

karoltjewoensdag 26 februari 2003 @ 18:03
quote:
Op woensdag 26 februari 2003 11:45 schreef Ms_Furious het volgende:
Yup ik heb ook een zwarte miniplooirok, maar ben er idd nog niet achter hoe ik m het beste kan dragen.
Ik heb een hekel aan panty's maar hold-ups en jarretelles komen er onderuit als ik ga zitten.
Pfiew misschien nog maar even wachten tot de zomer dan hoeft er ook geen panty onder.
Kniekousen of beenwamers!
_Linnie_woensdag 26 februari 2003 @ 23:37
Nou.. gevonden hor
tnx voor de reacties iig
Dr_Croutonwoensdag 26 februari 2003 @ 23:49
quote:
Op woensdag 26 februari 2003 12:40 schreef postinggirl het volgende:

[..]

.......natuurlijk wel afhankelijk van wie het draagt, zoals ik al eerder aan gaf.

Dit kan er op de foto wel leuk uit zien, maar niet iedereen heeft van die perfect gladde, gebruinde en cellulitis-loze benen. Zeg maar gewoon: Bijna niemand.

Dit kan nog wel eens onsmakelijke taferelen gaan opleveren als mensen die het totaal niet staat ook zin krijgen om eens lekker aan de trend mee te gaan doen...... (al moet iedereen dat voor zichzelf weten.)


Beetje cellulitis, of te weinig ronde zachte vormen, of juist een beetje vet in de bovenkant van de dijen, minder perfecte ronde knieëen, te lange benen, te kleine lichaamslengte (volgens de draagster zelf) wat maakt het uit? Alleen als een vrouw geen smaak of klasse heeft dan is het onsmakelijk. Het vereist wel enige elegantie, erbij lopen als een nijlpaard of stoephoer met kromgebeukte O-benen lijkt me niet echt...

Als ze het durft, ze heeft smaak en ze weet de juiste verhoudingen te vinden tussen de lengte van de rok en haar figuur, dan hoeft het niet onsmakelijk te zijn, integendeel.

Okee, ik geef toe dat ik dit pleidooi voornamelijk doe omdat het gewoon geil is om te zien, maar wat is nou mooier: een jonge vrouw in een saaie bandplooibroek uit zo'n catalogus, of een met een spannend plooirokje, laarsjes of hakjes er onder..?