Politie Maastricht laat wens in vervulling gaanGisteren mochten wij een 11-jarige jongen op ons politiebureau ontvangen. Een fantastische jongen die grote fan is van de stad Maastricht, politie in het algemeen en de tv-serie bureau Maastricht. Zijn grote wens was om naar Maastricht te komen, het politiebureau te ontdekken en politiemensen te leren kennen.
en dan lees je dat en dan het vervolg stukje
quote:
Politie Basisteam Maastricht:
Ter nagedachtenis aan een echte kanjer
Gisteren mochten wij een 11-jarige jongen op ons politiebureau ontvangen. Een fantastische jongen die grote fan is van de stad Maastricht, politie in het algemeen en de tv-serie bureau Maastricht.
De jongen leed aan een vreselijke ziekte. Zijn grote wens was om naar Maastricht te komen, het politiebureau te ontdekken en politiemensen te leren kennen.
Wij hebben hem en zijn gezin een onvergetelijke dag mogen bezorgen met als hoogtepunt een "spoedrit" in colonne door het centrum van Maastricht.
De jongen had de belangrijke taak om af te tellen en de sirenes, gelijktijdig met alle 7 andere politievoertuigen, aan te zetten.
Helaas kregen wij vanochtend het droevige nieuws dat hij gisterenavond is komen te overlijden.
Wij wensen alle nabestaanden veel kracht toe in deze moeilijke tijd!
^Basisteam Maastricht
Bekijk deze YouTube-videoLetterlijk zijn laatste wens geweest, wat ongelofelijk kut
Prachtig dat ze hem dit nog hebben kunnen geven.