quote:1) fout
Op woensdag 26 maart 2003 21:28 schreef Kugari-Ken het volgende:[..]
mogelijke redenen...
1) Ze zijn door de screening gekomen, maar ze blijken een fake-stel te zijn, die er om redenen inzitten die het verstand te boven gaan.
2) Ze hebben ergens een kind rondlopen, iets dat ook door de screening is gevallen, maar halverwege zijn ze achter het bestaan van dat kind gekomen en moest het stel het eiland verlaten, vergelijkbaar met het stel uit de amerikaanse Temptation Island.
quote:Oke we geven het op
Op donderdag 27 maart 2003 21:28 schreef charmed_angel het volgende:[..]
1) fout
2) bijna
quote:Ah, raadspelletjes altijd leuk. Als het bijna goed is dan is er nog een mogelijkheid: 2) één van de dames van de stelletjes blijkt zwanger te zijn?
Op donderdag 27 maart 2003 21:28 schreef charmed_angel het volgende:[..]
1) fout
2) bijna
quote:Nah, daar zijn we lekker klaar mee dan. 't Is al zo'n boutavond wat tv betreft. Ik dacht, dan hebben we eventueel de Adams Family nog (niet dat dat zo spectaculair is, maar goed) maar ook dat vervalt in verband met voetbal.
Op zaterdag 29 maart 2003 11:49 schreef drea het volgende:
ships?!???
wordt de uitzending van ti nou gestaakt voor een spelletje voetbal???
ben ik es een keer op zaterdag avond vrij!!\
ik d8 kan ik lekker ti kijken, maar nee het wordt me weer es niet gegegund!!
balen moeten we weer een week wachten!!
![]()
![]()
Maar moet het Nederlands elftal spelen ofzo dat ze er alles voor laten vervallen?
quote:Nope.. Dus ik vrees dat we nog een week moeten wachten.
Op zaterdag 29 maart 2003 17:53 schreef ramses het volgende:
Gaat die herhaling van zondag nou ook niet door? Het staat in ieder geval niet in de gids.
quote:Ja, klopt. Het Nederlandse elftal speelt tegen Tsjechië. Op z'n minst hadden ze Temptation Island daarna kunnen uitzenden.
Op zaterdag 29 maart 2003 17:57 schreef SmashBro het volgende:
Wat kut zeg..
Maar moet het Nederlands elftal spelen ofzo dat ze er alles voor laten vervallen?
-edit- taalfoutje
[Dit bericht is gewijzigd door ruby op 30-03-2003 19:45]
quote:
Op vrijdag 28 maart 2003 12:12 schreef Peregrijn het volgende:[..]
Ah, raadspelletjes altijd leuk. Als het bijna goed is dan is er nog een mogelijkheid: 2) één van de dames van de stelletjes blijkt zwanger te zijn?
quote:Jaiiiiks, die Kim vind ik wel een zoete hoor met dat tuitmondje van 'm.
Op dinsdag 1 april 2003 14:07 schreef heksehiel het volgende:
Maar wat nu.... wat gaat Katrientje doen? Ralph was errug leuk vond ze, maar nu hij weg is is Kim ook wel in trek gekomen, straks moet ze een keuze maken en wie wordt het??????????
quote:Ralph is ook een vieze player, bleh hij is zo arrogant gewoon! Daar hou ik helemaal niet van!
Op dinsdag 1 april 2003 23:23 schreef ruby het volgende:[..]
Jaiiiiks, die Kim vind ik wel een zoete hoor met dat tuitmondje van 'm.
quote:maak me gek
Op vrijdag 4 april 2003 23:38 schreef Partygurl het volgende:
En dan kom je op stap mensen van Tempation Island tegen![]()
![]()
Ik kan wel dingen verklappen maar weet niet of jullie dat willen
quote:Dat stelletje uit Ehv...meisje met lange bruine haren ( naam kwijt
Op vrijdag 4 april 2003 23:39 schreef -Dark_VisioN- het volgende:[..]
maak me gek
Na die 2weken hebben ze contact gehad met de verleidsters en bleken allemaal leuke meisjes te zijn, ik vroeg of t hoeruh waren vandaar
quote:
Op vrijdag 4 april 2003 23:41 schreef Partygurl het volgende:[..]
Dat stelletje uit Ehv...meisje met lange bruine haren ( naam kwijt
) die zijn nog bij elkaar. Tineke en ?? zijn uitelkaar want hij had zn nieuwe vriendin bij
Na die 2weken hebben ze contact gehad met de verleidsters en bleken allemaal leuke meisjes te zijn, ik vroeg of t hoeruh waren vandaar
quote:Waar kwam je Raymond tegen? Ik ben wel benieuwd. Hoe zag zijn nieuwe vriendin eruit? Want als het allemaal goed is, is die nieuwe vriendin, een vriendin van mij!
Op vrijdag 4 april 2003 23:41 schreef Partygurl het volgende:[..]
Tineke en ?? zijn uitelkaar want hij had zn nieuwe vriendin bij
Ik deed mijn best om niks te verklappen hierzo, en jullie vertellen alles gewoon. Kunnen jullie er voortaan geen spoiler bijzetten. Want niemand weet hoe het is afgelopen bij TI2....alleen ik dan
quote:Ik vroeg t nog netjes
Op zaterdag 5 april 2003 08:40 schreef charmed_angel het volgende:[..]
Waar kwam je Raymond tegen? Ik ben wel benieuwd. Hoe zag zijn nieuwe vriendin eruit? Want als het allemaal goed is, is die nieuwe vriendin, een vriendin van mij!
Ik deed mijn best om niks te verklappen hierzo, en jullie vertellen alles gewoon. Kunnen jullie er voortaan geen spoiler bijzetten. Want niemand weet hoe het is afgelopen bij TI2....alleen ik dan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |