https://www.independent.c(...)orm-uk-b2920257.htmlquote:Independent MP Rupert Lowe has announced he has launched a new political party following his fractious exit from Reform UK.
Restore Britain formally launched on Friday evening.
The Great Yarmouth representative's venture is set to operate as an umbrella organisation, partnering with locally-based political groups across the country.
Restore Britain initially emerged as a "political movement" following Mr Lowe's departure from Reform UK.
He plans to contest his Great Yarmouth constituency under the local party Great Yarmouth First, which will align with Restore Britain.
Senior Conservative figures Susan Hall and Sir Gavin Williamson were previously involved in an advisory capacity when Restore Britain was a movement.
However, it remains unclear what Mr Lowe's decision to establish it as a formal political party means for their ongoing involvement.
Both have been contacted for comment.
Mr Lowe was suspended by Reform UK in March 2025 after being accused of threatening violence towards party chairman Zia Yusuf.
At the time, Scotland Yard said a complaint of “verbal threats” made about an alleged incident in December 2024 was being assessed by officers.
In a statement, Reform said it had received evidence of “serious bullying” and “derogatory” remarks made about women in the MP’s offices, with two separate staffers said to have made allegations.
Mr Lowe later said that Nigel Farage “must never become prime minister” after the Reform UK leader allegedly called his behaviour “disgusting” and “contemptible” in leaked private messages.
Mr Lowe denied the claims, describing the statement as “vexatious” and saying the complaint to police “obviously went in just after I asked reasonable questions of Reform’s leadership”.
Mr Farage accused Mr Lowe of “damaging the party just before elections” in a WhatsApp conversation with a member of the Great Yarmouth MP’s staff, the BBC reported.
Mr Farage said that a King’s Counsel had been appointed by the party to look at the bullying complaints made by two separate women working for Mr Lowe.
Ik vermoed dat dit de bron is?quote:Op zaterdag 14 februari 2026 08:20 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Concurrentie op rechts voor Farage die buiten goed campagne voeren eigenlijk weinig tot niets te bieden heeft aan een extreem gepolariseerde bevolking.
Als je de toekomst van Nederland wil zien qua demografische ontwikkelingen dan kun je Engeland als voorbeeld nemen. Etnische enclaves van voornamelijk moslims die op gespannen voet leven met de inheemse bevolking.
Diezelfde inheemse bevolking die keer op keer verraden is door de politiek, te maken heeft met two tier policing en daarvoor ook nog eens de portemonnee mag trekken om het allemaal te bekostigen.
Wat er de komende jaren gaat gebeuren is dat online rechts hard campagne gaat voeren om de Britse bevolking te overtuigen om op Restore te stemmen ipv Reform.
Het meest verstandige wat Kier Starmer nu kan doen is aftreden, nieuwe verkiezingen uitschrijven en Restore Brittain de nek omdraaien voor dat het tractie krijgt in het VK.
https://www.independent.c(...)orm-uk-b2920257.htmlquote:Op zaterdag 14 februari 2026 12:38 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ik vermoed dat dit de bron is?
Rupert Lowe officially launches new political party following Reform suspension | LBC https://share.google/XoBdleG4th6CiKeXy
Dat gaat Farage nooit doen, Farage duld geen andere persoonlijkheden in zijn omgeving. Daarom ook die bizarre aanklacht vanuit reform tegen Lowe.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 13:17 schreef Hathor het volgende:
In plaats van het politieke landschap verder te versplinteren zouden die patriotten er beter aan doen om de handen ineen te slaan en gewoon een grote partij vormen.
Het is ook niet alleen Farage. Ze hebben daar alquote:Op zaterdag 14 februari 2026 13:19 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat gaat Farage nooit doen, Farage duld geen andere persoonlijkheden in zijn omgeving. Daarom ook die bizarre aanklacht vanuit reform tegen Lowe.
Je vergeet advance, maar goed geen van die partijen op Reform na doen het goed in de peilingen. Farage is de man nu en hij word nu serieus bedreigd vanuit rechts en ik denk zomaar dat Farage een kleine rol gaat spelen als Starmer zijn termijn uitdient.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 13:21 schreef Hathor het volgende:
[..]
Het is ook niet alleen Farage. Ze hebben daar al
Reform UK
Reclaim
Homeland
UKIP
Britain First
British Democrats
CPA
BNP
English Democrats
Heritage Party
Homeland Party
En dan denken dat er nog wel een partijtje bij kan?
2029, kortom tijd genoeg voor Lowe om campagne te voeren. Hij heeft de tijd aan zijn zijde en hij gaat Farage verslaan in de peilingen.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 13:25 schreef Hathor het volgende:
Wanneer zijn daar verkiezingen trouwens?
Met de Boriswave zijn er toch rond de 2 miljoen mensen het land binnengekomen. Die Engelsen hebben in een korte tijd hun hele leefomgeving zien veranderen zonder een goede reden en ondanks dat ze er tegen hebben gestemd. Ik kan mij goed voorstellen dat de woede enorm hoog is.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 13:53 schreef LXIV het volgende:
Engeland lijkt wel af te stevenen op een burgeroorlog. Toch zijn die migratiecijfers nu ook weer niet zo veel dramatischer als in de rest van Europa.
Ik denk dat dit komt omdat Engeland toch nog altijd een sterke nationale identiteit behouden heeft, ondanks pogingen van bijvoorbeeld de BBC om die te ontmantelen. Daardoor hebben Engelsen het gevoel dat er iets verloren gaat wanneer hun land als zodanig verdwijnt/transformeert. In WO2 waren ze ook al zo koppig.
Bepaalde mensen verdienen hier heel veel geld mee, daarom blijft het doorgaan.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 14:53 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Met de Boriswave zijn er toch rond de 2 miljoen mensen het land binnengekomen. Die Engelsen hebben in een korte tijd hun hele leefomgeving zien veranderen zonder een goede reden en ondanks dat ze er tegen hebben gestemd. Ik kan mij goed voorstellen dat de woede enorm hoog is.
Hier in Nederland gaan wij dezelfde kant op, we hebben nu een regering die wederom weigert iets aan het probleem te doen met als gevolg dat een extremere partij dan de PVV het beter doet in de peilingen. Ik snap werkelijk waar niet waarom de massa immigratie maar door moet blijven gaan ondanks dat het de spanningen in het westen behoorlijk vergroot.
De Britten hebben een grote groep weg met ons academici, die actief het land ondermijnen door hun march through the institutions. Dat doen ze al sinds WO2.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 17:02 schreef Hathor het volgende:
[..]
Bepaalde mensen verdienen hier heel veel geld mee, daarom blijft het doorgaan.
Het probleem is dat ze allemaal de grote leider van het duizend jarig Britse reich willen zijn en er slechts plek is voor 1 eindbaas.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 13:17 schreef Hathor het volgende:
In plaats van het politieke landschap verder te versplinteren zouden die patriotten er beter aan doen om de handen ineen te slaan en gewoon een grote partij vormen.
Tja, extreemrechts is nu eenmaal vooral goed in onderling ruzie maken.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 13:17 schreef Hathor het volgende:
In plaats van het politieke landschap verder te versplinteren zouden die patriotten er beter aan doen om de handen ineen te slaan en gewoon een grote partij vormen.
Tja, complotdenken is leuk maar natuurlijk wel een tikje zwakzinnig.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 18:20 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
De Britten hebben een grote groep weg met ons academici, die actief het land ondermijnen door hun march through the institutions. Dat doen ze al sinds WO2.
Er is een monsterverbond tussen globalisten en linkse useful idiots die voor open borders zorgt. Ja, de globalisten verdienen daar geld mee en dit gaat ten koste van de Britse inheemse bevolking. Maar vergeet de macht van links niet, die zegt op te komen voor de arbeider maar ondertussen de hete kolen uit het vuur sleept voor de WEF.
En wat voor een toegevoegde waarde heeft dit behalve om te trollen? Je wil zeggen dat linkse wappies niet staan te springen om open borders? De WEF steunt Farage?quote:Op zaterdag 14 februari 2026 18:52 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tja, complotdenken is leuk maar natuurlijk wel een tikje zwakzinnig.
Je confronteren met je kansloze getrol.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 19:26 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
En wat voor een toegevoegde waarde heeft dit behalve om te trollen? Je wil zeggen dat linkse wappies niet staan te springen om open borders? De WEF steunt Farage?
De enige die zwakzinnig is ben jij met je ondoordachte oneliners.
Helemaal niks moet en er is niet een woke complot om je 19de eeuwse natiestaat te ontmantelen.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 14:53 schreef Chivaz het volgende:
Ik snap werkelijk waar niet waarom de massa immigratie maar door moet blijven gaan ondanks dat het de spanningen in het westen behoorlijk vergroot.
Eens, het is ook niet voor niets dat we weinig gezeur horen over Oekraïense vluchtelingen, die mochten direct in allerlei kutbaantjes aan de slag waar we zelf geen zin in hebben.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 19:42 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
Helemaal niks moet en er is niet een woke complot om je 19de eeuwse natiestaat te ontmantelen.
95% van de mensen die op mijn werk (1700 werknemers) de wc schoonmaken en de prullenbakken legen hebben een migratieachtergrond.,
Ga jij onze wc schrobben als die mensen weg zijn? Waarom niet? ben je daar te goed voor?
De wereld is een dorp door de toegenomen techniek , en mensen sinds de oudheid gaan naar plekken waar ze een bestaan kunnen opbouwen. Dat is altijd zo geweest en zal altijd zo blijven.
Het verschil is dat de wereld nu een dorp is, dus mensen kunnen verder gaan dan vroeger. Dus de migranten komen nu van ver weg in plaats van van 100km verderop.
Bijzondere kijk op zaken.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 19:50 schreef vaarsuvius het volgende:
Vorige maand was ik in Londen voor werk.. 75% van de mensen in de metro komt uit de commonwealth. Vrijwel 100% van de low end baantjes had een bruine huidskleur (zie vorige post) parkeerwacht, hotel bediende, museum guard, underground customer service )
Heb geen racisme gezien, al zal dat vast wel plaatsvinden. Lekker authentiek Indisch gegeten bij Dishoom Canary Wharf (al waren de porties wel wat klein )
In London of New York werkt de melting pot prima, het zijn de bekrompen plattelanders in de dorpjes die er bang voor zijn en extreem rechts stemmen. Ze zien hun omgeving achteruitgaan, maar dat komt niet door de boze furreignurs maar omdat ze zo stom zijn om op rechtse partijen te stemmen die het overheidsgeld van hun community naar de aandeelhouders sluist.
Ondanks de Brexit zag het er daar in Londen inderdaad prima uit. Bruisend en welvarend. En erg multicultureel zoals ik al illustreerde. Straten vol met Bentleys en G-wagons. (mensen met goedkope auto's rijden daar niet omdat dat 20 pond per dag kost , maar dat is niet erg want het OV is geweldig.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 20:05 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Bijzondere kijk op zaken.
Maar fijn te horen dat de kwaliteit, schoonheid, veiligheid, economie en samenhorigheid de laatste jaren alleen maar gestegen is en dat het enige probleem van het UK is dat plattelanders op rechtse partijen stemmen.
Dat zeg ik. Links en globalisten zijn twee handen op een buik.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 19:50 schreef vaarsuvius het volgende:
Vorige maand was ik in Londen voor werk.. 75% van de mensen in de metro komt uit de commonwealth. Vrijwel 100% van de low end baantjes had een bruine huidskleur (zie vorige post) parkeerwacht, hotel bediende, museum guard, underground customer service )
Heb geen racisme gezien, al zal dat vast wel plaatsvinden. Lekker authentiek Indisch gegeten bij Dishoom Canary Wharf (al waren de porties wel wat klein )
In London of New York werkt de melting pot prima, het zijn de bekrompen plattelanders in de dorpjes die er bang voor zijn en extreem rechts stemmen. Ze zien hun omgeving achteruitgaan, maar dat komt niet door de boze furreignurs maar omdat ze zo stom zijn om op rechtse partijen te stemmen die het overheidsgeld van hun community naar de aandeelhouders sluist.
Je verhaailis zinnloosquote:Op zaterdag 14 februari 2026 19:42 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
Helemaal niks moet en er is niet een woke complot om je 19de eeuwse natiestaat te ontmantelen.
95% van de mensen die op mijn werk (1700 werknemers) de wc schoonmaken en de prullenbakken legen hebben een migratieachtergrond.,
Ga jij onze wc schrobben als die mensen weg zijn? Waarom niet? ben je daar te goed voor?
De wereld is een dorp door de toegenomen techniek , en mensen sinds de oudheid gaan naar plekken waar ze een bestaan kunnen opbouwen. Dat is altijd zo geweest en zal altijd zo blijven.
Het verschil is dat de wereld nu een dorp is, dus mensen kunnen verder gaan dan vroeger. Dus de migranten komen nu van ver weg in plaats van van 100km verderop.
Dat ligt er meer aan dat Oekraïners niet uit de derde wereld komen en geen analfabetische woestijncultuur met zich meebrengen. Daarbij, de meeste statushouders werken na 10 jaar nog steeds niet terwijl de banen voor het oprapen liggen dus kennelijk hebben zij ook geen zin in die kutbaantjes.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 20:05 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Eens, het is ook niet voor niets dat we weinig gezeur horen over Oekraïense vluchtelingen, die mochten direct in allerlei kutbaantjes aan de slag waar we zelf geen zin in hebben.
Je kan het 19e eeuws vinden maar deze mensen hebben recht op een natiestaat en hun stem hoort gehonoreerd te worden ipv te roepen dat het domme racisten zijn.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 19:42 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
Helemaal niks moet en er is niet een woke complot om je 19de eeuwse natiestaat te ontmantelen.
Ook ik heb in mijn jonge jaren kutbaantjes gehad zoals wc’s schoonmaken, afwassen bij de Griek, opperen bij een stratenmaker etc etc. Omdat jij je te goed voelt om dit soort baantjes te doen wil nog niet zeggen dat het voor een ieder geld. Er zijn genoeg mensen die dit soort werk willen en kunnen doen, daar hoef je echt niet de 3e wereld voor te importeren.quote:95% van de mensen die op mijn werk (1700 werknemers) de wc schoonmaken en de prullenbakken legen hebben een migratieachtergrond.,
Ga jij onze wc schrobben als die mensen weg zijn? Waarom niet? ben je daar te goed voor?
Dat kan wel zo zijn maar het gastland heeft geen enkele verplichting om dat te accepteren. Je doet net alsof immigratie een natuurverschijnsel is waar niets aan valt te doen.quote:De wereld is een dorp door de toegenomen techniek , en mensen sinds de oudheid gaan naar plekken waar ze een bestaan kunnen opbouwen. Dat is altijd zo geweest en zal altijd zo blijven.
So what? Wat is je punt eigenlijk? Omdat er migratie plaatsvind moet de inheemse bevolking dat maar accepteren?quote:Het verschil is dat de wereld nu een dorp is, dus mensen kunnen verder gaan dan vroeger. Dus de migranten komen nu van ver weg in plaats van van 100km verderop.
Kansloos verhaal door een linkse globalist.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 20:05 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Eens, het is ook niet voor niets dat we weinig gezeur horen over Oekraïense vluchtelingen, die mochten direct in allerlei kutbaantjes aan de slag waar we zelf geen zin in hebben.
Tja, je bent niet zo gevoelig voor feiten.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 22:14 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Dat ligt er meer aan dat Oekraïners niet uit de derde wereld komen en geen analfabetische woestijncultuur met zich meebrengen. Daarbij, de meeste statushouders werken na 10 jaar nog steeds niet terwijl de banen voor het oprapen liggen dus kennelijk hebben zij ook geen zin in die kutbaantjes.
Er is er hier maar een die niet gevoelig is voor de feiten en dat ben jij.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 22:33 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tja, je bent niet zo gevoelig voor feiten.
Tja, ik gun je je alternatieve realiteit.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 22:34 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Er is er hier maar een die niet gevoelig is voor de feiten en dat ben jij.
De feiten:quote:Op zaterdag 14 februari 2026 22:33 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tja, je bent niet zo gevoelig voor feiten.
heel goed, je begint het te snappen. ga zo door. De mens is een nomadische diersoort. Er zijn weinig mensen die hun hele leven op 1 plek blijven.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 22:20 schreef Chivaz het volgende:
Je doet net alsof immigratie een natuurverschijnsel is waar niets aan valt te doen.
Nu asielzoekers al tijdens de procedure mogen werken, zal je zien dat dat ook omhoog schiet. Bij het lokale AZC is nu parkeeroverlast omdat steeds meer bewoners een baan hebben en daarvoor een auto nodig hebben.quote:Op zaterdag 14 februari 2026 22:14 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Dat ligt er meer aan dat Oekraïners niet uit de derde wereld komen en geen analfabetische woestijncultuur met zich meebrengen. Daarbij, de meeste statushouders werken na 10 jaar nog steeds niet terwijl de banen voor het oprapen liggen dus kennelijk hebben zij ook geen zin in die kutbaantjes.
Ahja want als de meeste asielzoekers 10 jaar na het verkrijgen van een asielstatus nog steeds niet werken zal het ineens volkomen anders zijn als ze tijdens de asielprocedure wel mogen werken. Maar prima, we zullen zien over een paar jaar of de werkloosheidscijfers wezenlijk anders zijn. Als dan blijkt dat de meesten dan nog steeds niet werken kunnen jullie weer een nieuw stompzinnig excuusje verzinnen.quote:Op zondag 15 februari 2026 07:44 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Nu asielzoekers al tijdens de procedure mogen werken, zal je zien dat dat ook omhoog schiet. Bij het lokale AZC is nu parkeeroverlast omdat steeds meer bewoners een baan hebben en daarvoor een auto nodig hebben.
Dit principe is echter lang actief tegengewerkt door de rechtse partijen, want asielzoekers zouden maar per ongeluk integreren (wat het snelste gaat via werk), terwijl ze juist weg moeten… Jaren doelloos rondhangen is natuurlijk nogal matig voor de arbeidsparticipatie.
Wat progressieven/liberalen niet begrijpen is dat er een hoop culturen Nederland binnen zijn gekomen die haaks staan op de Nederlandse cultuur.quote:Op zondag 15 februari 2026 15:28 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Ahja want als de meeste asielzoekers 10 jaar na het verkrijgen van een asielstatus nog steeds niet werken zal het ineens volkomen anders zijn als ze tijdens de asielprocedure wel mogen werken. Maar prima, we zullen zien over een paar jaar of de werkloosheidscijfers wezenlijk anders zijn. Als dan blijkt dat de meesten dan nog steeds niet werken kunnen jullie weer een nieuw stompzinnig excuusje verzinnen.
Je ziet de arbeidsparticipatie nu al toenemen.quote:Op zondag 15 februari 2026 15:28 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Ahja want als de meeste asielzoekers 10 jaar na het verkrijgen van een asielstatus nog steeds niet werken zal het ineens volkomen anders zijn als ze tijdens de asielprocedure wel mogen werken. Maar prima, we zullen zien over een paar jaar of de werkloosheidscijfers wezenlijk anders zijn. Als dan blijkt dat de meesten dan nog steeds niet werken kunnen jullie weer een nieuw stompzinnig excuusje verzinnen.
Het beleid bij de Gemeente Eindhoven is om asielzoekers vanaf dag één te laten werken.quote:Op zondag 15 februari 2026 17:24 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Je ziet de arbeidsparticipatie nu al toenemen.
quote:Op zondag 15 februari 2026 17:34 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Het beleid bij de Gemeente Eindhoven is om asielzoekers vanaf dag één te laten werken.
https://www.ed.nl/eindhov(...)e-doen-mee~a2235eb5/
Zoals ik eerder meldde: linkse useful idiots die de hete kolen voor het grootkapitaal uit het vuur slepen.
Waarom is dit een reden om asiel te krijgen? Je bent te lam om de dienstplicht te vervullen dus vertrek je maar naar Nederland en je aanvraag word nog serieus behandeld ook?quote:Mert Kina (24) uit Turkije is dinsdagochtend uit de allereerste bus gestapt. Hij kwam een paar maanden geleden naar Nederland om onder zijn dienstplicht uit te komen. „Ik wil niet in het leger.”
Dat beleid bestaat nog maar heel kort. En is afgekeken van de Oekraïense vluchtelingen, die vanaf dat één mochten werken en dat ook vrij massaal doen.quote:Op zondag 15 februari 2026 17:34 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Het beleid bij de Gemeente Eindhoven is om asielzoekers vanaf dag één te laten werken.
https://www.ed.nl/eindhov(...)e-doen-mee~a2235eb5/
Zoals ik eerder meldde: linkse useful idiots die de hete kolen voor het grootkapitaal uit het vuur slepen.
Afrikaners die beloofd zijn nooit meer te werken en en huis te krijgen, denk jij aan het werk te krijgen?quote:Op zondag 15 februari 2026 17:58 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dat beleid bestaat nog maar heel kort. En is afgekeken van de Oekraïense vluchtelingen, die vanaf dat één mochten werken en dat ook vrij massaal doen.
Jouw racistische drek kan ik niet zoveel mee.quote:Op zondag 15 februari 2026 19:44 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Afrikaners die beloofd zijn nooit meer te werken en en huis te krijgen, denk jij aan het werk te krijgen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |