Ik had gelukkig nog het een en ander terug te kijken. Vanavond is programma ook niet alles.quote:
Ik vind het vrouwen kunstrijden wel echt een Olympisch onderdeel.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 18:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik had gelukkig nog het een en ander terug te kijken. Vanavond is programma ook niet alles.
#werkenbijhetADquote:De medaillewinnaars zullen door koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia dinsdagmiddag ontvangen worden op Paleis Noordeinde in Den Haag. Zondagavond is de sluitingsceremonie van de Spelen, opnieuw in San Siro in Milaan.
Polen is geïnteresseerd in de zomerspelen van 2040/2044 geloof ik, qua winterspelen heb ik nog weinig interesse gehoord over 2042 (2038 is zo goed als zeker Zwitserland), ik denk ook omdat ze bij het IOC aan het kijken zijn hoe de toekomst van de winterspelen eruit ziet.quote:Op woensdag 18 februari 2026 16:17 schreef hhh38 het volgende:
Dit hoort eigenlijk in het toekomstige olympische spelen topic, maar is er interesse van één van de Centraal Europese landen om de winterspelen te organiseren? In Polen, Slowakije of Tsjechië zou het moeten kunnen toch?
Alleen shorttrack en wat curling en ijshockeywedstrijdenquote:Op dinsdag 17 februari 2026 18:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik had gelukkig nog het een en ander terug te kijken. Vanavond is programma ook niet alles.
Amerikaans hockey op ijs vind ik sowieso wat minder interessant, gelukkig nog wel shorttrack ja.quote:Op woensdag 18 februari 2026 16:56 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Alleen shorttrack en wat curling en ijshockeywedstrijden
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |