Tegenwoordig duidelijk wel…quote:Op vrijdag 13 februari 2026 04:14 schreef Telefoonvork het volgende:
Voor de waarheid moet je geen excuses maken.
Wow. Er bestaan gewoon nog mensen die zo denken.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 07:14 schreef Fer het volgende:
Hoeveel migranten zouden in zijn chemische fabrieken werken? Meestal wil de autochtone bevolking het vieze werk niet doen.
Afgunst? Meer irritatie dat boze Jan Modaals zich door een belastingontwijkende miljardair laten ophitsen tegen mensen met een andere huidskleur.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 08:12 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
Wat een afgunst weer
Mede mogelijk gemaakt door D66quote:Op vrijdag 13 februari 2026 08:27 schreef Perrin het volgende:
[..]
Afgunst? Meer irritatie dat boze Jan Modaals zich door een belastingontwijkende miljardair laten ophitsen tegen mensen met een andere huidskleur.
Hét probleem is niet huidskleur, het probleem is dit soort ultrarijken die álles doen om zo min mogelijk belasting te betalen en vervolgens proberen de aandacht daarvan af te leiden.
Vergeet niet dat in de grote steden ook al gigantische hoeveelheden migranten wonen. Iets van 40% van de mensen in Londen is geboren in het buitenland. In combinatie met een districtenstelsel zou dat zomaar kunnen leiden tot een veel grotere invloed van links.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 06:55 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee echt heel raar.
Schijnbaar zijn veel Engelsen uberlinks
zonder hen geen vooruitgang jongenquote:Op vrijdag 13 februari 2026 08:27 schreef Perrin het volgende:
[..]
Afgunst? Meer irritatie dat boze Jan Modaals zich door een belastingontwijkende miljardair laten ophitsen tegen mensen met een andere huidskleur.
Hét probleem is niet huidskleur, het probleem is dit soort ultrarijken die álles doen om zo min mogelijk belasting te betalen en vervolgens proberen de aandacht daarvan af te leiden.
Is toch een prima zaak als het beleid overal op de wereld links wordt? Want dan zouden de bedrijven moeten stoppen met de wereld onleefbaar maken.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 08:30 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Vergeet niet dat in de grote steden ook al gigantische hoeveelheden migranten wonen. Iets van 40% van de mensen in Londen is geboren in het buitenland. In combinatie met een districtenstelsel zou dat zomaar kunnen leiden tot een veel grotere invloed van links.
Bij ons is precies hetzelfde aan de hand, alleen daar zijn ze iets verder gevorderd.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 06:34 schreef Jahr00n het volgende:
Ik snap die bevolking daar ook echt niet. <Knip>
Ja, dat zal het probleem wel zijn.quote:Volgens Downing Street spelen dit soort uitspraken "in de kaarten van wie ons land wil verdelen", aldus een woordvoerder.
quote:Op vrijdag 13 februari 2026 08:38 schreef torentje het volgende:
[..]
Is toch een prima zaak als het beleid overal op de wereld links wordt? Want dan zouden de bedrijven moeten stoppen met de wereld onleefbaar maken.
Door de ondernemers moeten de jongere generaties steeds verhuizen als ze rust en liefde willen.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 08:43 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Zonder ondernemers gebeurt er helemaal niks
Maar misschien heb je liever een socialistisch land waar je 10 jaar op een auto moet wachten?
Bekijk deze YouTube-video
De enige die zijn excuses aan moet bieden is Starmer zelf. Kan haast niet geloven dat dit bericht echt isquote:
Ze zullen toch echt moeten kiezen of ze voor diversiteit zijn of tegen verdeeldheid. Beide kan logischerwijs niet.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 08:42 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Ja, dat zal het probleem wel zijn.
Gewoon de Engelse variant van Wilders niet in de kaart spelen.
De waarheid :´)quote:Op vrijdag 13 februari 2026 00:42 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Jammer dat er nog zo'n taboe heerst op het benoemen van de ongemakkelijke waarheid. Ratcliffe had de cijfertjes niet helemaal correct maar feit is wel dat er een ongekende grote demografische verandering gaande is, daar heeft hij gelijk in. Volgens demografische projecties zijn de oorspronkelijke Britten binnen 40 jaar een minderheid. Een stad als Birmingham is nu al zo'n 30% moslim en daarmee de grootste moslimstad in het westen.
Dat creëer je toch zelfquote:Op vrijdag 13 februari 2026 08:48 schreef torentje het volgende:
[..]
Door de ondernemers moeten de jongere generaties steeds verhuizen als ze rust en liefde willen.
Nou neen, als de ondernemers weg zijn uit de verstedelijkte gebieden is er rust en liefde voor de jongere generaties.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 10:22 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
Dat creëer je toch zelf
hoe ga je dan eten bvbquote:Op vrijdag 13 februari 2026 10:24 schreef torentje het volgende:
[..]
Nou neen, als de ondernemers weg zijn uit de verstedelijkte gebieden is er rust en liefde voor de jongere generaties.
Dan is er toch vrij land om het noodzakelijk voedsel te verbouwen?quote:Op vrijdag 13 februari 2026 10:30 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
hoe ga je dan eten bvb
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |