Ooooh, jaaa! Dat vind hij wel prachtig!quote:Op maandag 19 januari 2026 19:56 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En wat betreft uiterlijk vertoon kan Trump nog wat leren van Bokassa, de voormalig keizer van de Centraal Afrikaanse Republiek:
[ afbeelding ]
Ik heb aan ChatGPT gevraagd om een Trumpiaanse variant van dit plaatje te maken. Komt ie met dit:quote:Op maandag 19 januari 2026 19:56 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En wat betreft uiterlijk vertoon kan Trump nog wat leren van Bokassa, de voormalig keizer van de Centraal Afrikaanse Republiek:
[ afbeelding ]
Ik mis de Bonespurs.quote:Op maandag 19 januari 2026 20:03 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ik heb aan ChatGPT gevraagd om een Trumpiaanse variant van dit plaatje te maken. Komt ie met dit:
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
![]()
Zo klopt ie beterquote:Op maandag 19 januari 2026 20:03 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ik heb aan ChatGPT gevraagd om een Trumpiaanse variant van dit plaatje te maken. Komt ie met dit:
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 19 januari 2026 20:08 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Zo klopt ie beter
[ afbeelding ]
Neejoh, hij is zo dement als een deur.quote:Op maandag 19 januari 2026 19:55 schreef vosss het volgende:
[..]
Hopelijk is het waar. Hopelijk denkt ue nu ook minder fantastisch over zichzelf. Maar dat zal wel ijdele hoop zijn.
Van Hongarije kon je het verwachten, die trekken sowieso hun eigen pad. Wel jammer van Tsjechië.quote:Op maandag 19 januari 2026 18:26 schreef phpmystyle het volgende:
https://www.nu.nl/buitenl(...)geen-commentaar.html
De-escalatie is al ingezet.
Kijk eens aan.quote:
Het is wel weer opmerkelijk te noemen welke partijen hier voorop lopen, dat betreft natuurlijk de mensen die er zelf de minste gevolgen van zullen ondervinden.quote:
Ja joh al die mensen die extreemlinks tot middenrechts stemmen allemaal rijke bakfietsmoeders.quote:Op maandag 19 januari 2026 21:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is wel weer opmerkelijk te noemen welke partijen hier voorop lopen, dat betreft natuurlijk de mensen die er zelf de minste gevolgen van zullen ondervinden.
Het is wel weer duidelijk wel deel van Nederland hun moedertje nog aan Trump of Poetin verkoopt als ze er zelf wat aan verdienen. Stelletje nep-patriotten daar.quote:Op maandag 19 januari 2026 21:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is wel weer opmerkelijk te noemen welke partijen hier voorop lopen, dat betreft natuurlijk de mensen die er zelf de minste gevolgen van zullen ondervinden.
Ja die rijke sp'ers en ja21'ers zijn mij ook een doorn in het oog.quote:Op maandag 19 januari 2026 21:16 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja joh al die mensen die extreemlinks tot middenrechts stemmen allemaal rijke bakfietsmoeders.
Die andere groep is ook duidelijk herkenbaar.quote:Op maandag 19 januari 2026 21:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is wel weer opmerkelijk te noemen welke partijen hier voorop lopen, dat betreft natuurlijk de mensen die er zelf de minste gevolgen van zullen ondervinden.
quote:Europa is eigenaar van Groenland, en ook van een groot deel van de staatsobligaties," schreef hij zondag in een notitie.
Het aanhouden van die obligaties helpt de enorme buitenlandse tekorten van Amerika te compenseren, en Europa is 's werelds grootste geldschieter aan de VS.
Het compenseren van het Amerikaanse handelstekort vereist bijvoorbeeld een aanzienlijke kapitaalinstroom uit het buitenland.
Tegelijkertijd moet het ministerie van Financiën begrotingstekorten financieren door meer schulden aan te gaan, vaak aan buitenlandse investeerders.
"Europese landen bezitten voor 8 biljoen dollar aan Amerikaanse obligaties en aandelen, bijna twee keer zoveel als de rest van de wereld samen", benadrukte Saravelos.
"In een omgeving waar de geoeconomische stabiliteit van de westerse alliantie existentieel wordt bedreigd, is het onduidelijk waarom Europeanen zo bereid zouden zijn om deze rol te spelen."
Toen Trump vorig jaar dreigde de wereldhandel en -financiën op zijn kop te zetten, namen Deense pensioenfondsen het voortouw door hun blootstelling aan de dollar te verminderen en geld terug naar huis te halen, zei hij.
Dergelijke acties vertegenwoordigden de "verkoop Amerika"-strategie, waarbij beleggers dollar-denomineerde activa van de hand deden te midden van twijfels of deze nog wel als veilige haven zouden dienen of aantrekkelijke rendementen zouden opleveren.
Dat is mi niet de essentie. Het toont vooral aan welke mensen vatbaar zijn voor ideologische sturing.quote:Op maandag 19 januari 2026 21:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is wel weer opmerkelijk te noemen welke partijen hier voorop lopen, dat betreft natuurlijk de mensen die er zelf de minste gevolgen van zullen ondervinden.
Integendeel. Het gaat hier niet om patriotisme, dat is namelijk bij de partijen die sterkste voorstander zijn van sancties tegen de VS helemaal niet aanwezig, dat zijn toch meer de partijen waar men in supranationaal perspectief denkt, niet vanuit nationale trots. Sterker nog, 'nationalisme' is een woord dat men daar hekelt. Dat zal juist veel meer leven bij degenen die partijen zoals BBB, JA21 en PVV stemmen. Wellicht ook SP, maar dat weet ik niet zeker.quote:Op maandag 19 januari 2026 21:17 schreef Perrin het volgende:
[..]
Het is wel weer duidelijk wel deel van Nederland hun moedertje nog aan Trump of Poetin verkoopt als ze er zelf wat aan verdienen. Stelletje nep-patriotten daar.
Dan zit je zeker bij de partijen bovenin, daar zijn velen zéér vatbaar voor gepresenteerde narratieven en groupthink.quote:Op maandag 19 januari 2026 21:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat is mi niet de essentie. Het toont vooral aan welke mensen vatbaar zijn voor ideologische sturing.
Trumpiaanse post, gewoon alles omdraaien.quote:Op maandag 19 januari 2026 21:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Integendeel. Het gaat hier niet om patriotisme, dat is namelijk bij de partijen die sterkste voorstander zijn van sancties tegen de VS helemaal niet aanwezig, dat zijn toch meer de partijen waar men in supranationaal perspectief denkt, niet vanuit nationale trots. Sterker nog, 'nationalisme' is een woord dat men daar hekelt. Dat zal juist veel meer leven bij degenen die partijen zoals BBB, JA21 en PVV stemmen. Wellicht ook SP, maar dat weet ik niet zeker.
[..]
Dan zit je zeker bij de partijen bovenin, daar zijn velen zéér vatbaar voor gepresenteerde narratieven en groupthink.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |