quote:Het Premier League-seizoen 2025-2026 is het 34e seizoen van de Premier League en het 127e seizoen van de Engelse hoogste klasse in het algemeen. Op het hoogste niveau van het Engelse profvoetbal, georganiseerd door de FA Premier League, nemen dit seizoen twintig clubs het tegen elkaar op in een reeks van achtendertig wedstrijden tussen 15 augustus 2025 en 24 mei 2026.
Dit seizoen is het eerste volledige waarin semi-geautomatiseerde buitenspeltechnologie wordt gebruikt, na de introductie ervan tijdens het vorige seizoen op 12 april 2025.
Liverpool is de regerende kampioen. Dit seizoen verwelkomen we de gepromoveerde clubs Leeds United, Burnley en Sunderland.
Teams
In het seizoen 2025–26 nemen twintig teams deel aan de Premier League – de beste zeventien teams van het vorige seizoen en drie gepromoveerde teams uit het EFL Championship. De gepromoveerde teams zijn Leeds United, Burnley en Sunderland. Leeds United, twee jaar, Burnley één jaar, terwijl Sunderland voor het eerst in acht jaar terugkeert naar de Premier League. Deze teams vervangen Leicester City, Ipswich Town en Southampton die allemaal zijn gedegradeerd naar de EFL Championship na slechts één seizoen in de hoogste klasse. Dit is de tweede keer sinds het seizoen 1997–98 dat alle drie gepromoveerde teams na één seizoen weer zijn gedegradeerd.
Zei hij dat echt?quote:Op dinsdag 30 december 2025 23:12 schreef PowerLoungen het volgende:
''Martin Keown , voormalig topscorer van Arsenal , back in the days''
Kan iemand die zielige e-sporter uit zijn lijden verlossen ?
Een fenomeen.quote:Op dinsdag 30 december 2025 23:07 schreef Oriente het volgende:
Ach. Gelukkig blijft ratje Amorim een faalhaas
Ach Enzo.quote:
Mokertjetraag tegen een team dat de bus parkeert, dan kun je de 0-0 bij rust wel uittekenen.quote:
Ook wel als eindstand . Of een lullige 0-1quote:Op donderdag 1 januari 2026 19:12 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mokertjetraag tegen een team dat de bus parkeert, dan kun je de 0-0 bij rust wel uittekenen.
Billetjes knijpen tijdens het slotkwartiertje na wat clowntjeswissels van Oh Arne.quote:Op donderdag 1 januari 2026 19:13 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ook wel als eindstand . Of een lullige 0-1
Kopte een kansrijke bal als een verdediger weg voor rustquote:
Die keeper gaat nu ook gruwelijk in de foutquote:Op zaterdag 3 januari 2026 14:43 schreef SonicVolcano het volgende:
Dyche bij Forrest is ook niet bepaald een goed huwelijk, hè.
Vorig jaar in de top 5 en nu ergens onderaan. Wel bizar.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 15:01 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Die keeper gaat nu ook gruwelijk in de fout
Arsenal fanboys incomingquote:Op zaterdag 3 januari 2026 15:33 schreef Oriente het volgende:
Up the Villa
Hup Bournemouth vanavond. Geef ons een good ebening.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |