quote:Op woensdag 24 december 2025 13:52 schreef LordofLeaves het volgende:
Alleen als die Unox meid meedoet.
Jij houdt je titties lekker in een warm vest thuis op de bank.quote:
Zoietsquote:Op zaterdag 27 december 2025 10:44 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Jij houdt je titties lekker in een warm vest thuis op de bank.
Ja tog!
Boink
Oh moet je ook nog ¤7.50 betalen om in de zee te duiken wat normaal gratis is?quote:Op zaterdag 27 december 2025 11:30 schreef spectrumanalyser het volgende:
heerlijk hoe zoiets mafs commercieel uitgeknepen word. 7,50 euro om in de tyfuskou de zee in te gaan? plus parkeerkosten en die gek Wim Hof erbij..... wtf
ja anders kom je 'het evenemententerrein' niet eens op.quote:Op zaterdag 27 december 2025 11:47 schreef Ama het volgende:
[..]
Oh moet je ook nog ¤7.50 betalen om in de zee te duiken wat normaal gratis is?
quote:Op zaterdag 27 december 2025 11:52 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
ja anders kom je 'het evenemententerrein' niet eens op.
Extreem koud? De kans dat het gaat vriezen is niet zo heel erg groot. Dat de temperaturen niet aangenaam zijn, dat snap ik ook wel, maar extreem is absoluut niet aan de orde, ik herhaal extreem is absoluut niet aan de orde...quote:Op zaterdag 27 december 2025 00:04 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wordt ook extreem koudere editie
wtfquote:Op zaterdag 27 december 2025 11:52 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
ja anders kom je 'het evenemententerrein' niet eens op.
Er zijn behalve het gregoriaanse nieuwjaar wat wij vieren zoveel verschillende nieuwjaarsfeesten in allerlei landen en culturen, je hebt redelijke kans dat als je op een willekeurige dag in het jaar de zee in duikt, het een nieuwjaarsduik is.quote:Op zaterdag 27 december 2025 11:53 schreef spectrumanalyser het volgende:
ik snap sowieso het hele gedoe niet rond oud en nieuw. het is een gewone dag net als alle andere dagen.
doe de nieuwjaarsduik wel in de zomer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |