Merry Christmas broquote:Op zondag 14 december 2025 20:21 schreef Doug-Heffernan het volgende:
ik zit hier alleen kerstfeest te vieren
Dit zijn toch echt geen afhaalchinezenquote:Op zondag 14 december 2025 20:00 schreef Vvdjemoeder het volgende:
Halfbakke ontworpen door een of ander team chinezen
Is je moeder weer ongesteld?quote:
Dat las ik eerst ook ja, maar wellicht is het wel zo'n kunststof ballonnenkutje.quote:
Precies, dus iedereen kloot nu maar een beetje aan met een bakfiets volgeladen met kinderen.quote:Op maandag 15 december 2025 10:23 schreef Tja..1986 het volgende:
Hij is natuurlijk veel kleiner dan een busje en ik vermoed ook goedkoper. Je hebt er geen rijbewijs voor nodig en ook geen parkeerplek (met eventueel parkeerkosten). Je kan er dus makkelijk mee naar scholen. Je mag er ook nog mee over het fietspad.
Ik weet niet zo goed wat ik gevaarlijker vind, iemand met een stint of iemand die net zijn rijbewijs heeft in een busje vol met kinderen. Behalve dat ene hele tragische geval hoor ik nooit iets over ongelukken met sints en vind ze zelf ook geen aso weggebruikers ofzo. Kom er best vaak een tegen, maar heb er nooit last van.quote:Op maandag 15 december 2025 14:14 schreef Fleischmeister het volgende:
[..]
Precies, dus iedereen kloot nu maar een beetje aan met een bakfiets volgeladen met kinderen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |