Denk je dat Jeroen hier achter zit?quote:Op zondag 14 december 2025 16:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mijn god, je bent gewoon een Trad wife troll.
Ik snap dat het vervelend is dat je geen man kunt vinden, want die heb je natuurlijk wel nodig om het afhankelijke vrouwtje te kunnen uithangen.
Absoluut niet. Ik wil niet samenwonen, kinderen, of financiele verstrengeling. Daarmee heeft een man alle macht.quote:Op zondag 14 december 2025 16:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mijn god, je bent gewoon een Trad wife troll.
Ik snap dat het vervelend is dat je geen man kunt vinden, want die heb je natuurlijk wel nodig om het afhankelijke vrouwtje te kunnen uithangen.
Dat hij multidate is al gevaarlijk. Dan ben ik verliefd en hij ziet mij als optie.quote:Op zondag 14 december 2025 16:21 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Hoe kom je daarbij? Als een man multidate gaat hij misschien wel met al zijn dates op gratis wandeldate.
Oh, je wilt niet eens een serieuze relatie.quote:Op zondag 14 december 2025 16:41 schreef Ansa het volgende:
[..]
Absoluut niet. Ik wil niet samenwonen, kinderen, of financiele verstrengeling. Daarmee heeft een man alle macht.
Wat versta je dan onder een serieuze relatie?quote:Op zondag 14 december 2025 16:45 schreef Leandra het volgende:
Oh, je wilt niet eens een serieuze relatie.
Wat is het probleem dan? Dat je zelfs geen vrijblijvende relatie kunt vinden?
Word je dan zo snel verliefd?quote:Op zondag 14 december 2025 16:42 schreef Ansa het volgende:
Dat hij multidate is al gevaarlijk. Dan ben ik verliefd en hij ziet mij als optie.
quote:Op zondag 14 december 2025 13:54 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik verdien genoeg en ben vaak hoger opgeleid dan mijn exen. Ik verwacht wel dat hij de dates betaalt zodat hij te blut is om anderen te daten.
Dit, zo hard dit.quote:Op zondag 14 december 2025 17:05 schreef Sapstengel het volgende:
Lekkere toxic femininity wel dit, mannen horen niet te huilen of emotie te laten zien. Ja en vrouwen horen een broodje te smeren voor hun man als hij er om vraagt en de kinderen op te voeden. Femcel logica.
Maarja, filtert wel mooi de toxic prinsesjes er uit. Je merkt als man vanzelf wel bij welke vrouw je emotie kunt laten zien en welke om een of andere reden hun respect voor je verliezen. En dat is handig, want dan eindig ik in ieder geval niet met de verkeerde vrouw die ineens vreemdgaat omdat bij mij de tranen in mijn ogen springen van een mooi stuk klassieke muziek of een hond die zijn baas na 2 jaar weer terugziet.
Jawel. Ik wil een langdurige monogame LAT relatie.quote:Op zondag 14 december 2025 16:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh, je wilt niet eens een serieuze relatie.
Wat is het probleem dan? Dat je zelfs geen vrijblijvende relatie kunt vinden?
En echt, lees wat minder op Amerikaanse fora, met je "dan heeft een man alle macht".
We zijn hier in NL hoor, niet in de VS
Emotie, ja. Traumadumpen, huilen bij grenzen, nee.quote:Op zondag 14 december 2025 17:20 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Dit, zo hard dit.
Mannen horen hun emoties weg te laten..
Echt..
Na zoenen wel.quote:Op zondag 14 december 2025 16:56 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Word je dan zo snel verliefd?
Als mensen uit elkaar gaan moet tenminste een van beiden ergens anders gaan wonen, het lijkt me sterk dat jij een eigen woning had, je ex bij je introk en jij vervolgens kon verkassen toen het uit ging.quote:Op zondag 14 december 2025 17:22 schreef Ansa het volgende:
[..]
Jawel. Ik wil een langdurige monogame LAT relatie.
En zie mijn andere topic over hoe mijn ex mij dakloos maakte.
Eten voor 50 euro tegenwoordigquote:Op zondag 14 december 2025 14:02 schreef Ansa het volgende:
[..]
Jij hebt wekelijks 250 liggen voor etentjes? Nee he. Dus als een man multidate geeft hij 1x 50 eu uit aan dedreamgirl en de rest krijgt gratis wandeldates.
Ik had een huurstudio die ik moest opzeggen. Nu heb ik mijn eerste eigen huurwoning 2 jaar. Daarvoor kamers en studios. Ik kreeg deze woning omdat ik door CPTSS in de ziektewet kwam. Een particuliere woning vereist hier een salaris van 6000 bruto. Ik zit daar helaas onder.quote:Op zondag 14 december 2025 17:33 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als mensen uit elkaar gaan moet tenminste een van beiden ergens anders gaan wonen, het lijkt me sterk dat jij een eigen woning had, je ex bij je introk en jij vervolgens kon verkassen toen het uit ging.
Een starter, main en dessert kost +-50 a 70 eu.quote:Op zondag 14 december 2025 17:53 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Eten voor 50 euro tegenwoordigkastanjes wat een goedkope tokkiebende.
Mbt de huursituatie:quote:Op zondag 14 december 2025 17:33 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als mensen uit elkaar gaan moet tenminste een van beiden ergens anders gaan wonen, het lijkt me sterk dat jij een eigen woning had, je ex bij je introk en jij vervolgens kon verkassen toen het uit ging.
Bij snackbar Het Hoekje in Wolvega, wellicht.quote:Op zondag 14 december 2025 18:27 schreef Ansa het volgende:
[..]
Een starter, main en dessert kost +-50 a 70 eu.
Je wist dus dat je niet op het contract stond en toch zei je je eigen woning op om met dit figuur dat van de een naar de andere hobbelt (en weer terug) te gaan samenwonen.quote:Op zondag 14 december 2025 18:33 schreef Ansa het volgende:
[..]
Mbt de huursituatie:
1. Ik had een studio, hij had een studio het eerste jaar.
2. Hij zei zijn huur op en zat tijdelijk bij zijn ex. Wij waren uit elkaar maar kwamen weer samen.
3. Zijn ex schopte hem er uit en we woonden in mijn studio.
4. Ik zei dat wr samen wat groters konden huren want ik had gedeelde faciliteiten met anderen.
5. Hij vond een woning, helaas in de woonplaats van ex. Ik wilde dat niet ivm reistijd naar mijn werk.
6. Ik betaalde de borg en de meubels, maar hij zette mij zonder mijn medeweten niet op het contract. Hij had gelogen dat hij er alleen zou wonen.
7. Ik verhuisde naar hem em moest mijn baan opzeggen ivm reistijd
8. Ik vond een baan in zijn buurt, wel een stuk minder salaris
9. Ik werd afhankelijk van hem voor woonruimte.
10. Hij schopte me er uit en ging terug naar ex, ik zat een half jaar bij mijn ouders.
In Amsterdam.quote:Op zondag 14 december 2025 18:42 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Bij snackbar Het Hoekje in Wolvega, wellicht.
Nee. Je leest het verkeerd. Hij zou mijn naam er op zetten. Mij werd niks gevraagd. Ik dacht dat hij dat gedaan had. Ik had nooit als stel gehuurd. De vorige keer trok ik in het koophuis van een ex. Deze woning was particuliere huur. Hij verdiende iets boven modaal. Ik verdien nu wat hij toen, maar toen was het 3x de huur, nu 4,5 x.quote:Op zondag 14 december 2025 18:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je wist dus dat je niet op het contract stond en toch zei je je eigen woning op om met dit figuur dat van de een naar de andere hobbelt (en weer terug) te gaan samenwonen.
Dat jij je eigen woonruimte opgeeft zonder bij andere woonruimte als huurder te staan vermeld is geen bewijs dat mannen altijd voordeel hebben, het is vooral bewijs dat je niet zorgvuldig genoeg gehandeld hebt.
En als het sociale huur was kon hij het waarschijnlijk niet eens huren met jou erbij, want dan was het gezamenlijke inkomen te hoog.
Ik deug van geen kanten.quote:Op zondag 14 december 2025 18:52 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
Die woke-onzin is inderdaad om je kapot te schamen, de meerderheid van de mensen doet het om te deugen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |