https://www.rtl.nl/nieuws(...)rantenboot-bij-kretaquote:In de buurt van het Griekse eiland Kreta zijn zeventien doden aangetroffen in een boot met migranten. Twee mensen aan boord leefden nog, meldt de kustwacht. De Griekse omroep ERT schrijft dat er wordt onderzocht of de slachtoffers zijn omgekomen door uitdroging.
Volgens de kustwacht was de boot in slecht weer terechtgekomen en hadden de mensen aan boord niets om onder te schuilen en niets om te eten of drinken.
De kustwacht zegt dat een deel van de rubberboot leeggelopen. Daardoor hadden de mensen aan boord weinig plek om te zitten. De boot raakte op drift en werd op 48 kilometer ten zuidwesten van Kreta gevonden.
Migranten vaker naar Kreta
Migranten die de Middellandse Zee willen oversteken, varen steeds vaker naar Kreta. Volgens VN-vluchtelingenorganisatie UNHCR kwamen daar dit jaar 16.770 mensen aan. Dat is ongeveer drie keer zoveel als in 2024.
Daarentegen zagen andere Europese plekken juist minder migranten aankomen.
Nee idd. Net als dat mensen naar het front gaan om zich dood te laten schieten .quote:
De macht van de radicale nationalisten zou weleens mogen worden gebroken, want zij zorgen voor verdeeldheid in alle landen.quote:Op zondag 7 december 2025 05:28 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Europa weigert duidelijk te maken dat je hier niet zomaar “welkom” bent, dan krijg je dit gedoe.
Laten we bruggen bouwen!quote:Op zondag 7 december 2025 09:28 schreef Tengano het volgende:
Dit is allemaal onze schuld
We moeten ons nu schuldig voelen en wij moeten het oplossen.
Laten we wat extra mensen opnemen, dat helpt denk ik wel.
[ afbeelding ]
🤣🤣🤣quote:Op zondag 7 december 2025 09:48 schreef Tengano het volgende:
Wanneer gaat Nederland nou eindelijk eens verantwoordeljkheid nemen voor alle problemen in de wereld?
Hopelijk gaat dat met dit kabinet wel lukken![]()
De radicale nationalisten schuiven de verantwoordelijkheid van de vele doden toch af naar de mensen die de landsgrenzen overbodig vinden?quote:Op zondag 7 december 2025 09:48 schreef Tengano het volgende:
Wanneer gaat Nederland nou eindelijk eens verantwoordeljkheid nemen voor alle problemen in de wereld?
Hopelijk gaat dat met dit kabinet wel lukken![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |