Dat stuk stront is de dader waardoor 2 jonge meiden dood zijn en 1 zwaar gewond. Om niet continu hetzelfde daderprofiel te hoeven benoemen verzwijgen ze vaak maar de afkomst van de dader. Doen andere landen vaak ook. Jij begrijpen?quote:Op maandag 8 december 2025 10:57 schreef epicbeardman het volgende:
[ x ]
[ afbeelding ]
Waarom worden de meiden wel bij naam genoemd en de man met een niet Nederlandse naam niet? waarom is NOS zo racistisch bezig jegens minderheden?
Is Yoessef niet belangrijk genoeg? zijn blanke meiden belangrijker en noemenswaardiger dan een Marokkaanse man?
Kan een NOS aanbidder mij dit wellicht uitleggen?
Ach dat is hetzelfde laken en pak als sommige kranten die namen nu als Y.S. benoemen ipv Youssef el S. of het cbs dat etnische achtergrond niet meer registreert als beide ouders in Nederland zijn geboren.quote:Op maandag 8 december 2025 10:57 schreef epicbeardman het volgende:
[ x ]
[ afbeelding ]
Waarom worden de meiden wel bij naam genoemd en de man met een niet Nederlandse naam niet? waarom is NOS zo racistisch bezig jegens minderheden?
Is Yoessef niet belangrijk genoeg? zijn blanke meiden belangrijker en noemenswaardiger dan een Marokkaanse man?
Kan een NOS aanbidder mij dit wellicht uitleggen?
quote:Families kapot van verdriet na dodelijk ongeluk Mara (21) en Doris (20): ‘Oneerlijk en onbeschrijfelijk’
Wat een feestelijke avond had moeten zijn voor Mara (21), Doris (20) en een van hun vriendinnen, eindigde in een nachtmerrie. In één klap werd een crash na een politieachtervolging drie jonge mensen fataal. Nabestaanden van de vriendinnen reageren via Namens de Familie.
„Het is onbeschrijfelijk oneerlijk en niet te bevatten dat zij er ineens niet meer zijn. We zijn intens verdrietig en aangeslagen. De grond is onder onze voeten weg geslagen en we hebben tijd en ruimte nodig om dit tragische verlies te kunnen verwerken”, aldus de nabestaanden.
Na een politieachtervolging op de Bezuidenhoutseweg in Den Haag knalde de auto waarin zij zaten tegen een boom, nabij paleis Huis ten Bosch, en vloog in brand. Mara, Doris en een 24-jarige jongen kwamen om het leven. Het ongeluk gebeurde donderdagmorgen in alle vroegte; net na 04.30 uur, in het donker van de nacht.
De auto werd achtervolgd door de politie. Volgens de politie omdat de auto een stopteken negeerde. Later voegde een woordvoerder van het Openbaar Ministerie eraan toe dat dit teken gegeven werd omdat de auto ‘opvallend rijgedrag’ vertoonde.
‘Zwaar en onverteerbaar’
Het had een feestelijke dag moeten zijn; Mara vierde die nacht haar verjaardag met vriendinnen, maar eindigde fataal. „Dat is een zwaar en onverteerbaar gegeven voor de nabestaanden.”
Een derde vriendin (21) heeft het ongeluk overleefd. Lichamelijk gaat het met haar naar omstandigheden goed, meldt Namens de Familie. „Zij is weer thuis en herstelt daar verder van de klap. Ook zij is zeer aangeslagen en intens verdrietig om het verlies van haar vriendinnen.”
De families begrijpen dat er vragen zijn, legt Namens de Familie uit. „Omdat er nog onderzoek gedaan wordt naar wat precies is gebeurd, kunnen ze nog geen aanvullende informatie delen.”
Het is inderdaad een ziekelijke neiging om de problemen van bepaalde culturen in dit land te bagatelliseren en te verdoezelen. Waar komt deze neurotische aandoening toch vandaan?quote:Op maandag 8 december 2025 11:15 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ach dat is hetzelfde laken en pak als sommige kranten die namen nu als Y.S. benoemen ipv Youssef el S. of het cbs dat etnische achtergrond niet meer registreert als beide ouders in Nederland zijn geboren.
Alles en alles wordt er aan gedaan om daders te beschermen en problemen met bepaalde culturen maar te verdoezelen.
Angst.quote:Op maandag 8 december 2025 11:29 schreef matspontius het volgende:
[..]
Het is inderdaad een ziekelijke neiging om de problemen van bepaalde culturen in dit land te bagatelliseren en te verdoezelen. Waar komt deze neurotische aandoening toch vandaan?
Er loopt dus inderdaad een onderzoek. Ben benieuwd wat we daar nog van meekrijgen.quote:De families begrijpen dat er vragen zijn, legt Namens de Familie uit. „Omdat er nog onderzoek gedaan wordt naar wat precies is gebeurd, kunnen ze nog geen aanvullende informatie delen."
quote:Op maandag 8 december 2025 11:49 schreef Tengano het volgende:
Ik dacht zelf dat ze van een verjaardagsfeestje afkwamen, maar de 21 jarige Mara die bij dit fatale ongeluk is omgekomen, was dus zelf degene die jarig was.
How cruel....
quote:ik ken het volledig verhaald dus post ik het hier voor men: de meiden waren op het terras (geloof grote markt) gezellig aan het drinken want 1 van ze was jarig. ze hebben dus vervolgens Youssef leren kennen die avond en zijn met hem mee naar huis gegaan. waar ze nog even hebben gechillt en hij ze erna nou huis zou brengen (bood hij als het goed is aan). hij wilde niet stoppen voor de politie en gaste dus door en zoals we nu weten leeft femke nog meer met veel trauma. hij was dus geen snodder of taxi maar gwn een guy die ze die dag hebben ontmoet.
quote:Youssef reed 180 over de Bezuidenhoutseweg en Femke is door de politie met gevaar voor eigenleven uit het brandende voertuig gehaald. De politie heeft hierna nog de rest geprobeerd te redden waarbij de agent zelf brandwonden opgelopen heeft
Bron?quote:
comment op redditquote:Op maandag 8 december 2025 12:52 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Bron?
En als hij echt 180 reed waren ze opslag dood allemaal. Nu is er eentje nog redelijk vanbaf gekomen, en is er ook nog gegil gehoord. Dat krijg je niet voor elkaar als je met 100+ tegen een boom aan rijdt
Ik denk ook dat de klap niet eens zo hard is geweest, ook gezien de staat van het voertuig.quote:Op maandag 8 december 2025 13:00 schreef D. het volgende:
Goed te lezen dat de 3e vriendin weer thuis is
Enorm zonde is wel het understatement van het jaar hoor!! Gvd zeg .........quote:Op maandag 8 december 2025 11:50 schreef Mutsaers__78 het volgende:
In plaats van het over de afkomst van de dader te hebben, kan men het ook hebben over de slachtoffers en wat het enorm zonde is dat zij er niet meer zijn.
Maar ja, prioriteiten he.
Gat toch weg, man.quote:Op maandag 8 december 2025 13:08 schreef matspontius het volgende:
[..]
Enorm zonde is wel het understatement van het jaar hoor!! Gvd zeg .........
Je kan het ook gewoon beide benoemen, niets mis mee om de afkomst van dat stuk imbeciel te vermelden!
quote:Onderzoek
De Rijksrecherche doet op dit moment onderzoek naar de feitelijke toedracht, waarbij wordt gekeken of de politie rechtmatig heeft gehandeld. Het onderzoek loopt nog. De agenten worden gehoord. Daarnaast worden nog getuigen gehoord en camerabeelden uitgekeken.
Rijksrecherche
De Rijksrecherche is een onafhankelijke instantie die onder leiding van het Openbaar Ministerie het optreden van de politie onderzoekt. Dat gebeurt altijd wanneer bij politieoptreden iemand (zwaar)gewond raakt of overlijdt.
https://www.om.nl/actueel(...)korte-achtervolging?
Nou dan zal de enige overlevende ook wel niks zinnigs kunnen zeggen over het hoe en waarom hij ervandoor ging inplaats van te stoppen voor het teken van de politie.quote:Op dinsdag 9 december 2025 15:33 schreef Elan het volgende:
[ afbeelding ]
Stukje gebrekkige opvoeding.
Niet altijd, Marco Borsato wordt dan weer publiekelijk zwart gemaakt.quote:Op maandag 8 december 2025 11:02 schreef SEMTEX het volgende:
Dat is net als die eerwraak zaak over het Syrische meisje Ryan. Die staat met foto in artikelen, haar broers alleen getekend in beeld. Daders worden in Nederland teveel beschermd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |