Ik heb het screenshot laten staan is alleen niet meer aanklikbaarquote:Op zaterdag 18 juli 2026 08:16 schreef kree het volgende:
[..]
thanks dot. ja het zijn screenshots, we hadden tijdje wel geprobeerd het live kaartje erin te zetten via Iframe en HTML code en dat kan ook. Maar moest bij elke deel weer aangepast worden dan door iemand met die rechten.
Daarom. wmb kun je het niet werkende eruit halen, het gaat meer om ff globaal idee. en kan iedereen wel ff op de link klikken denk en dan heb je wel de recente
gratis ijsje van mij als je met me uit gaat. thanks hequote:Op zaterdag 18 juli 2026 08:18 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik heb het screenshot laten staan is alleen niet meer aanklikbaar
Waar kan ik de rekening voor al het werk naar toe sturen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Do what you love, love what you do!
Hij zegt niks wat niet waar is.quote:Op maandag 27 juli 2026 12:16 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
En @Cupfighter, je bent een behoorlijk irritante stalker en trolletje aan het worden, jammer. Grote woorden in ieder geval voor iemand met een verleden zoals jou.
Oh het is mijn schuld dat je topics 9 van de 10 keer gesloten worden?quote:Op maandag 27 juli 2026 12:16 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
Waarom is mijn topic over de islam gesloten?
En @:Cupfighter, je bent een behoorlijk irritante stalker en trolletje aan het worden, jammer. Grote woorden in ieder geval voor iemand met een verleden zoals jou.
Komt vast niet omdat hij continue over hetzelfde riedeltje begint (corona, vaccinaties, transgenders, islam, Israël of Gaza).quote:Op maandag 27 juli 2026 12:37 schreef Cupfighter het volgende:
Oh het is mijn schuld dat je topics 9 van de 10 keer gesloten worden?
Inderdaad, hij veroorzaakt het zelf en mag blij zijn dat men op dit forum vrij coulant isquote:Op maandag 27 juli 2026 12:39 schreef Ama het volgende:
[..]
Komt vast niet omdat hij continue over hetzelfde riedeltje begint (corona, vaccinaties, transgenders, islam, Israël of Gaza).
Ik word gementioned en beschuldigd van ietsquote:Op maandag 27 juli 2026 12:49 schreef miss_sly het volgende:
Ik heb het topic niet gesloten, dus we wachten even op antwoord van @:Dotteke
In de tussentijd hoeven anderen zich er niet mee te bemoeien. Dank
En we gaan hier users niet aanvallen.quote:Op maandag 27 juli 2026 12:16 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
Waarom is mijn topic over de islam gesloten?
En @:Cupfighter, je bent een behoorlijk irritante stalker en trolletje aan het worden, jammer. Grote woorden in ieder geval voor iemand met een verleden zoals jou.
In een ander subforum, niet in GC.quote:Op maandag 27 juli 2026 12:55 schreef Dotteke het volgende:
Er zijn al diverse soort gelijke topics van TS gesloten en hij blijft maar terug komen
Vandaar gesloten
KLB / Tijd om de islam te verbieden in Nederland.
KLB / Omvolking
De opzet is het zelfde, gaan we gewoon niet doenquote:Op maandag 27 juli 2026 13:09 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
In een ander subforum, niet in GC.
Ik noem een kat een kat. Maar goed, het linkse beleid zegeviert hier.. Ik had niks anders verwacht..quote:Op maandag 27 juli 2026 13:10 schreef Dotteke het volgende:
[..]
De opzet is het zelfde, gaan we gewoon niet doen
quote:Op maandag 27 juli 2026 13:13 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Ik noem een kat een kat. Maar goed, het linkse beleid zegeviert hier.. Ik had niks anders verwacht..
Mogen jullie eerst wel wat doen aan dit stalkgedrag. Dit soort forumgebruikers vallen mij constant aan en dan mag ik zeker niet reageren?quote:Op maandag 27 juli 2026 12:56 schreef Dotteke het volgende:
[..]
En we gaan hier users niet aanvallen.
Wat gij niet wil wat u geschied doe dat ook een ander niet.quote:Op maandag 27 juli 2026 13:15 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Mogen jullie eerst wel wat doen aan dit stalkgedrag. Dit soort forumgebruikers vallen mij constant aan en dan mag ik zeker niet reageren?
Jij deed in dit topic onnodig een mention naar de user in kwestie.quote:Op maandag 27 juli 2026 13:15 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Mogen jullie eerst wel wat doen aan dit stalkgedrag. Dit soort forumgebruikers vallen mij constant aan en dan mag ik zeker niet reageren?
Kom je er in je eigen forum niet uit, dan kun je altijd in FB proberen. Als je inlogt meteen bovenaan.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 22:24 schreef poohenzo het volgende:
Is het nou echt nodig om het flu flu topic te sluiten ? Nogal overdreven en komt over alsof er een fluflu heeft geklaagd en een moderator of moderators en lekker snel vanaf wilde zijn….. komt over zeg ik dus ik beweer hier niet dat het een feit is .
Dus , kunnen we nog een discussie voeren om het weer te openen ? ( en als dat op een andere plek moet dan hier dan hoor ik dat uiteraard heel graag )
FB ? Geen idee wat je hier zegt 😅quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 22:26 schreef yvonne het volgende:
[..]
Kom je er in je eigen forum niet uit, dan kun je altijd in FB proberen. Als je inlogt meteen bovenaan.
Hmmmz, we hebben forum voor vraagstukken als je er met je eigen mods niet uitkomt, dat heet Feedback en daar kun je je vraag beter stellen.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 22:37 schreef poohenzo het volgende:
[..]
FB ? Geen idee wat je hier zegt 😅
quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 22:24 schreef poohenzo het volgende:
Is het nou echt nodig om het flu flu topic te sluiten ? Nogal overdreven en komt over alsof er een fluflu heeft geklaagd en een moderator of moderators en lekker snel vanaf wilde zijn….. komt over zeg ik dus ik beweer hier niet dat het een feit is .
Dus , kunnen we nog een discussie voeren om het weer te openen ? ( en als dat op een andere plek moet dan hier dan hoor ik dat uiteraard heel graag )

Hier moet je zijn, yvonne doet moeilijkquote:Op zaterdag 1 augustus 2026 22:37 schreef poohenzo het volgende:
[..]
FB ? Geen idee wat je hier zegt 😅
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |