Gewoon cz .quote:Op donderdag 13 november 2025 21:34 schreef Watmoetjenou het volgende:
Maargoed, een aanvullende reisverzekering is dus nooit verkeerd, ookal heb je een doorlopende.
Nee mensen zijn gewoon vrij achterlijk, tekenen ergens voor zonder ook maar te weten waar ze voor verzekert zijn.quote:Op donderdag 13 november 2025 21:11 schreef Hathor het volgende:
Verzekeringsmaatschappijen.![]()
Vroeger noemden we dit soort sujetten struikrovers.
Ik dacht dat dit Aspen wasquote:Op donderdag 13 november 2025 21:53 schreef SebbeSwensje het volgende:
Asten klinkt als Aspen, Aspen is een farmaceutisch bedrijf waar ik geen goed woord voor over heb, Aspen verpakt zijn zooi nog goedkoper dan een Zuid-Amerikaan die het prachtig weet te verstoppen in kokosnoten oid.
Aspen, je bent echt fucking ruk.
Een paar jaar geleden een knieoperatie gehad en die kostte, gewoon hier in Nederland, een dikke ¤40k.quote:Op donderdag 13 november 2025 21:17 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Hoe komen ze aan zo'n bedrag?
Dat is toch totaal onrealistisch?
Dacht dat artsen de Eed van Hippocrates aflegden...
Maar dat geldt niet voor de centen..
Geen goeie verzekering afsluiten en vervolgens dik moeten dokken. Hoe is dat geen gevalletje eigen schuld?quote:Op vrijdag 14 november 2025 09:56 schreef KreKkeR het volgende:
Leuk een topic vol met lui die weer even lekker kunnen schermen met termen als "apenlanden" en waarin we weer lekker kunnen roepen dat mensen die het lef hebben Nederland of EU even te verlaten, gestoorde waaghalzen zijn waarbij dit een gevallentje eigen schuld dikke bult is...
FOK! Op z'n best.
Dat had je ook in de jaren daarna kunnen doen, Suus.quote:Op donderdag 13 november 2025 20:29 schreef Alpha0 het volgende:
"Maar blijkbaar had ik twintig jaar geleden moeten aangeven dat we extra medische kosten wilden meeverzekeren."
quote:"Bij het strand liggen een soort zandzakken waarover je heen moet om bij de zee te komen. Ik glij uit en val met mijn rug op die zandzak, wat aanvoelt als beton."
quote:
Dat is inclusief de huur van de hijskraan toch?quote:
Nee dat was losquote:Op vrijdag 14 november 2025 12:44 schreef Sometimes het volgende:
[..]
Dat is inclusief de huur van de hijskraan toch?
Ik heb dit ook een keer in de Filipijnen gehad. Ik had best wel geluk, want ik lag al in dat ziekenhuis en had niks van tevoren overlegd met de zorgverzekeraar. Je gaat naar zo´n ziekenhuis en zij hameren erop dat je opgenomen moet worden (business voor hen). Maar goed, ik was jong en doodziek en wist ook niet hoe of wat. Toch werd alles vergoed. We spreken wel over 17 jaar geleden, misschien ging dat toen nog wat makkelijker.quote:Op donderdag 13 november 2025 21:09 schreef heywoodu het volgende:
Van die geitenlanden waar een ambulance je zonder vragen naar zo'n privékliniek brengt
Dat is niet waar, dit lijkt me eerder een zaak voor profeco (consumentenbescherming) in Mexico zelf. Daar kunnen ze een klacht in dienen en dan wordt het ziekenhuis en de ziekenauto op de vingers getikt. Een scan kost normaal hooguit 30 euro.quote:Suzanne had al snel door dat het goed mis was. Ze had enorme pijn en voelde haar arm, nek en benen tintelen. Een ambulance werd gebeld om haar naar het ziekenhuis te brengen. "Maar je hebt geen zeggenschap over waar je naartoe gaat. Bleek dat ik in een privékliniek was terechtgekomen en of we al meteen vijfduizend dollar wilden aftikken voor een scan."
Dit is wel lullig inderdaad, deze extra verzekering kost slechts 1 of 2 euro per maand maar dat hadden ze voor de vakantie zelf uit moeten zoeken.quote:Wat volgde waren een heleboel telefoontjes naar Nederland. Want: de reisverzekering van Suzanne dekte de operatie niet. "We hebben wel werelddekking, maar die blijkt medische kosten niet te dekken. Deze verzekering hebben we al twintig jaar. Je gaat er vanuit dat je goed verzekerd bent. Maar blijkbaar had ik twintig jaar geleden moeten aangeven dat we extra medische kosten wilden meeverzekeren."
Suzanne is hier enorm opgelicht, een dergelijke operatie kost in Mexico normaal gezien ongeveer 10.000-15.000 euro.quote:Omdat Suzanne in een privékliniek lag, schermde het ziekenhuis met een prijs van 150.000 dollar voor de operatie. "Dat is schrikken, we konden dat niet betalen en de verzekering ging niet meewerken." Drie dagen lag Suzanne in onzekerheid plat op haar bed. "Ik lag daar met de vrees dat ik verlamd zou raken en vanuit Nederland lijkt het alsof je geen medewerking krijgt. Je bent radeloos en weet niet wat je moet doen. De chirurg gaat niet opereren als er geen akkoord is over het geld."
Gelukkig voor Suzanne en haar gezin worden ze goed geholpen door medewerkers van de Nederlandse ambassade in Mexico. "We hebben echt moeten onderhandelen over de prijs van de operatie. Net alsof je een auto koopt." Uiteindelijk werd 76.000 euro afgesproken en kon Suzanne geopereerd worden. "Nu gaat het iedere dag een beetje beter en is het wachten op de vlucht naar huis."
Nee, dit is een geval van oplichting. Waarschijnlijk sprak er niemand Spaans, werd ze naar het duurste privéziekenhuis gebracht en dacht het ziekenhuis zonder consequenties hier de boel op te kunnen lichten.quote:Op donderdag 13 november 2025 21:19 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Dat hebben ze afgekeken van de VS, daar is het nog veel duurder. Daar gaat de verzekeringsmaatschappij onderhandelen over de kosten, waarna jij alsnog een flink percentage mag betalen.
Ik denk dat deze mevrouw geluk heeft gehad dat ze niet in de VS zat. Dan ga je direct over de 100.000 heen.quote:Op donderdag 13 november 2025 21:34 schreef Watmoetjenou het volgende:
Maargoed, een aanvullende reisverzekering is dus nooit verkeerd, ookal heb je een doorlopende.
Dat ging ze dus nu ook alquote:Op vrijdag 14 november 2025 14:36 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ik denk dat deze mevrouw geluk heeft gehad dat ze niet in de VS zat. Dan ga je direct over de 100.000 heen.
Ja, de extra verzekering buitenland hebben ze ooit losgekoppeld. Je dient je dus bij te verzekeren voor een paar euro per maand en dan is dit geen probleem.quote:Op vrijdag 14 november 2025 14:02 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik heb dit ook een keer in de Filipijnen gehad. Ik had best wel geluk, want ik lag al in dat ziekenhuis en had niks van tevoren overlegd met de zorgverzekeraar. Je gaat naar zo´n ziekenhuis en zij hameren erop dat je opgenomen moet worden (business voor hen). Maar goed, ik was jong en doodziek en wist ook niet hoe of wat. Toch werd alles vergoed. We spreken wel over 17 jaar geleden, misschien ging dat toen nog wat makkelijker.
Ja, daarom zeg ik ook.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |