Ga er maar gerust vanuit dat die tweede categorie ook zonder kindersekspoppen wel de fout in zullen gaan.quote:Op donderdag 6 november 2025 14:00 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hoewel niet makkelijk of meteen in percentages is weer te geven zijn beide effecten denkbaar. Velen komen aan hun gerief middels dit systeem en dat zullen vast de meesten zijn, maar het werkt niet zelden ook de verkeerde kant op.
Oftewel het 'glijdende schaal'-effect, waardoor echte kinderen daadwerkelijk het slachtoffer kunnen gaan worden van aanvankelijke afnemers sekspoppen.
Jakkes voor dat laatste!
Serieus zegquote:Op donderdag 6 november 2025 13:33 schreef Gia het volgende:
Dan kunnen ze zo'n pop kopen om te kijken hoe dat voelt
Je kunt ook gewoon een Baby Born® kopen en er een gat in boren.quote:Op vrijdag 7 november 2025 07:04 schreef LaDaDiDa het volgende:
Die pop lijkt een 5 jarig kind. En de andere pop heeft een teddybeer vast. Alle mensen die zo'n pop hebben besteld mogen wel eens extra onderzocht worden.
https://www.france24.com/(...)-block-market-access
Wat een onsmakelijke post.quote:Op maandag 10 november 2025 13:07 schreef Horzula het volgende:
[..]
Je kunt ook gewoon een Baby Born® kopen en er een gat in boren.
Kraait geen haan naar. Behalve je eigen 'cock' (als je tenminste pedo bent).
Terwijl je hem er dan inragt, roep je "Zapf! Zapf!".
Dan ook maar alle plastic speelgoedwapens, alle schietspelletjes,... verbieden omdat ze mensen zouden kunnen aanzetten tot moorden? Doe eens normaal, agent van de gedachtengestapo.quote:Op donderdag 6 november 2025 13:33 schreef Gia het volgende:
En dan verdedigen ze zichzelf door te zeggen dat zo'n pop nog altijd minder erg is dan een echt kind.
Probleem is dat het begint met fantasie. Dan kunnen ze zo'n pop kopen om te kijken hoe dat voelt en uiteindelijk willen ze echt een kind, omdat de pop niet meer voldoet. De fantasie gaat verder en ook de daden.
Verbieden deze rotzooi.
Er is geen zaak te vinden wat jouw stelling onderbouwd.quote:Op donderdag 6 november 2025 13:33 schreef Gia het volgende:
En dan verdedigen ze zichzelf door te zeggen dat zo'n pop nog altijd minder erg is dan een echt kind.
Probleem is dat het begint met fantasie. Dan kunnen ze zo'n pop kopen om te kijken hoe dat voelt en uiteindelijk willen ze echt een kind, omdat de pop niet meer voldoet. De fantasie gaat verder en ook de daden.
Verbieden deze rotzooi.
Zelfde principe met speelgoedwapens. Alsof ieder kind dat met waterpistooltjes speelt later guerillalid wordt in colombia. Mensen zijn zo ankerdom op dit gebied.quote:Op maandag 18 mei 2026 16:06 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Er is geen zaak te vinden wat jouw stelling onderbouwd.
Denemarken heeft hier weleens een (wereldwijd) onderzoek naar gedaan, meen 2021.
Kwam destijds ook nog dacht ik voorbij op FP.
Geen enkel bewijs voor.
Daar is nep CP dan ook legaal.
Precies dit. Niemand zal het misbruiken van wie dan ook verdedigen. Seks met kinderen is verboden, terecht. Mensen neerschieten is ook verboden. Fantaseren over mensen neerschieten is niet verboden. Ook niet als je die fantasie uit door middel van nepwapens in de private sfeer, schietspelletjes, tekeningen of wat dan ook. Maar iemand die het in zijn private slaapkamer doet met een levenloos object dat op een kind lijkt, moet vervolgd worden? Dat verschilt amper van iemand vervolgen op basis van wat zich puur in zijn hoofd afspeelt.quote:Op maandag 18 mei 2026 16:52 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Zelfde principe met speelgoedwapens. Alsof ieder kind dat met waterpistooltjes speelt later guerillalid wordt in colombia. Mensen zijn zo ankerdom op dit gebied.
Ik geloof dat chocolade-sigaretten en chocolade-sigaren al niet meer verkrijgbaar zijn.quote:Op maandag 18 mei 2026 16:52 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Zelfde principe met speelgoedwapens. Alsof ieder kind dat met waterpistooltjes speelt later guerillalid wordt in colombia. Mensen zijn zo ankerdom op dit gebied.
Nederlandquote:Op zondag 24 mei 2026 22:25 schreef Kaatje2658 het volgende:
[..]
Ik geloof dat chocolade-sigaretten en chocolade-sigaren al niet meer verkrijgbaar zijn.
Ik moet wel zeggen dat niet iedere volwassene het waardeert om met water besproeid te worden. Als een bruingetint persoon een ander persoon besproeit dan kan men al gauw denken dat het activisme tegen de geliefde Zwarte Piet betreft.
De universiteit van Maastricht heeft voor het WODC in 2022 een heel interessant rapport geschreven over de wenselijkheid en de haalbaarheid van een verbod op kindersekspoppen. Daar komen ook argumenten voor en tegen aan bod. Het verbieden van gedachten of fantasieën is niet een reden voor de strafbaarstelling.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 18:51 schreef Wandeling het volgende:
Mensen vervolgen puur omdat ze in de private sfeer een verboden daad nabootsen met een pop, dat heeft veel weg van een gedachtengestapo, een verplichte religie, een inquisitie. Je wordt vervolgd enkel omdat je niet denkt zoals je volgens de meerderheid hóórt te denken. Stel dat iemand fantasieën over verboden daden neerschrijft in een privaat dagboek en dat dagboek ligt veertig jaar in een kast bij die persoon thuis. Hij is nooit in aanraking gekomen met het gerecht. Dan wordt dat dagboek per ongeluk gevonden en gelezen door iemand die bij die schrijver op bezoek komt. Moeten we die persoon dan ook vervolgen louter vanwege zijn privaat opgeschreven gedachten?!![]()
quote:Op zaterdag 11 juli 2026 12:07 schreef Chillegast het volgende:
[..]
Daar komen ook argumenten voor en tegen aan bod. Het verbieden van gedachten of fantasieën is niet een reden voor de strafbaarstelling.
quote:Op dit moment is er onvoldoende wetenschappelijk bewijs voor de bewering dat kindersekspoppen
het risico op kindermisbruik vergroten, noch voor de bewering dat er juist een beschermende werking
kan uitgaan van de poppen.
Opnieuw: moeten we dan ook maar alle plastic speelgoedwapens, alle schiet- en racespelletjes, enz. verbieden omdat ze drempelverlagend zouden kunnen werken om écht crimineel gedrag te gaan vertonen?quote:Het gevaar bestaat dat sekspoppen met een kinderlijk uiterlijk de remmingsdrempel voor geseksualiseerd
geweld tegen kinderen verlagen en zo indirect bijdragen tot geseksualiseerd geweld tegen kinderen. Het 95
gebruik van dergelijke voorwerpen kan het verlangen opwekken of versterken om de seksuele
handelingen die op het voorwerp worden uitgeoefend, ook in werkelijkheid op een kind uit te voeren. Dit
verhoogt het risico voor kinderen om slachtoffer te worden van seksueel geweld, hetgeen
onaanvaardbaar is.
Die uitspraak, dat is gewoon een moeilijke, eufemistische manier om te zeggen: "We willen mensen verbieden bepaalde fantasieën of gedachten te hebben."quote:De Duitse wetgever stelt verder: "De nieuwe strafbaarstelling is bedoeld om een signaal af te geven
aan de samenleving dat kinderen - zelfs als ze alleen fysiek worden nagebootst - niet tot voorwerp van
seksueel gedrag mogen worden gemaakt." Het Duitse verbod lijkt dus niet alleen bedoeld om
kinderen te beschermen tegen seksueel misbruik, maar ook om de seksualisering van kinderen en de
normalisering van seksueel misbruik van kinderen tegen te gaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |