Ditquote:Op zaterdag 1 november 2025 11:10 schreef vosss het volgende:
Ik ben er niet tevreden mee, maar dat maakt verder niets uit. De democratie heeft gesproken en ik heb mij daar bij neer te leggen.
Hopelijk kiest Nederland volgende keer verstandiger
Tot die tijd wens ik premier Jetten veel succes en wijsheid toe.
Over een paar wekenquote:Op zaterdag 1 november 2025 11:58 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik ben niet tevreden. Ik verwacht over een paar weken opnieuw te moeten stemmen, of de beste oplossing te kiezen: een minderheidskabinet van CDA, VVD en D66.
De snelste formaties ooit duurden 31 tot 49 dagen.quote:Op zaterdag 1 november 2025 11:58 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik ben niet tevreden. Ik verwacht over een paar weken opnieuw te moeten stemmen, of de beste oplossing te kiezen: een minderheidskabinet van CDA, VVD en D66.
Ok, laat ik het zo zeggen: ik denk niet dat ze eruit gaan komen, en daarom zullen we waarschijnlijk opnieuw moeten stemmen, tenzij er een minderheidskabinet van D66, VVD en CDA komt, want te veel partijen sluiten elkaar uit en zelfs de grootste partijen zijn te klein om een stabiel kabinet te vormen.quote:Op zaterdag 1 november 2025 12:10 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
De snelste formaties ooit duurden 31 tot 49 dagen.
Dus in een 'paar' weken is de formatie niet eens rond.
En het vorige kabinet was bij de start al gedoemd te mislukken, aangezien ze al onderlinge ruzies hadden voordat ze überhaupt een kabinet vormden.
Met alleen maar meer ruzies sindsdien.
En als zélfs dat kabinet het anderhalf jaar heeft vol gehouden, zal elk ander, en stabieler, kabinet het nog langer uithouden.
Het gaat om de uitslag, niet om de uiteindelijke coalitie.quote:Op zaterdag 1 november 2025 12:06 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
Neutraal.
Eerst maar eens de plannen van de coalitie zien
Ja, dat bedoel ik. Ik weet nog niet wat deze uitslag concreet betekend.quote:Op zaterdag 1 november 2025 12:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het gaat om de uitslag, niet om de uiteindelijke coalitie.
Dat boeit niet, geef nu je mening over de uitslag 🔫quote:Op zaterdag 1 november 2025 12:16 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Ja, dat bedoel ik. Ik weet nog niet wat deze uitslag concreet betekend.
Ben je hondje nietquote:Op zaterdag 1 november 2025 12:17 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat boeit niet, geef nu je mening over de uitslag 🔫
Je mag over een paar maanden weer stemmen voor de gemeenteraadsverkiezingen.quote:Op zaterdag 1 november 2025 11:58 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik ben niet tevreden. Ik verwacht over een aantal weken maanden
opnieuw te moeten stemmen, of de beste oplossing te kiezen: een minderheidskabinet van CDA, VVD en D66.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |