abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 4 november 2025 @ 17:29:55 #51
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_219192785
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2025 02:45 schreef Geldprintkabouter het volgende:

[..]
Ja, wie is dat? Nooit van gehoord dus dat zal wel niks zijn.
Dat is er zo één die het normaal vindt om kerels die zeggen dat ze vrouw zijn toegang te verlenen tot vrouwenruimtes
Ik ben inmiddels overleden
pi_219192912
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2025 08:08 schreef Geldprintkabouter het volgende:

[..]
Natuurlijk want voor niks gaat de zon op.
Rijk worden doe je nooit alleen. Dat doe je door gebruik te maken van de goede opleidingen, infrastructuur en zorg, waar iedereen aan bijdraagt, zodat je een heleboel andere, hooggeschoolde mensen voor je kunt laten werken om al die rijkdom te vergaren.

Ben je een grotere profiteur als je het systeem zo naar je hand kunt zetten dat jij er bovenmatig veel van kunt profiteren, of als je een uitkering hebt omdat je die werkgever niet rijker maakt?
  dinsdag 4 november 2025 @ 17:55:53 #53
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_219192946
wel raar dat glpvda alweer geen vrouw heeft aan het roer, dat doen rechtsere partijen wel beter.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel



quote quotesplits me

Omdat je een nieuwe gebruiker bent willen we je erop wijzen dat het niet is toegestaan reclame te maken of FOK! te gebruiken voor commerciële doeleinden. Blijf ontopic en wees aardig voor je medeFOK!kers.
smilie   Pagina 3 / 3
Let op: Met het plaatsen van een bericht verklaar je akkoord te gaan met onze algemene voorwaarden van 27-05-2020, privacy policy van 27-05-2020 en Policy
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')