Kan ook aan je gezicht liggen.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:49 schreef Ansa het volgende:
Zijn je filmpjes niet populair dan is de kwaliteit gewoon ruk
De uitkeringen hoeven duidelijk niet omhoogquote:Op maandag 20 oktober 2025 18:55 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
Ik like and subscribe alleen bij blote tieten
Ik kijk filmpjes over wetenschap of let's plays. Af en toe kom er dan een podcastbedelaar in mijn feed.quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:39 schreef Boca_Raton het volgende:
Ik ben te oud voor dit soort dingen
Ik betaal niet voor YouTube, ik betaal voor de content van de persoon in kwestie die hopelijk, als YouTube failliet gaat, via een ander kanaal doorgaat met het verspreiden van die content. Omdat ik het zo iemand gun. Die persoon heb ik nog niet gevonden.quote:Op maandag 20 oktober 2025 21:28 schreef Ansa het volgende:
[..]
Waarom zou je betalen voor youtube? Youtube betaalt al per view.
Niet als ze het in de podcast zeggen helaas.quote:Op maandag 20 oktober 2025 22:18 schreef vaarsuvius het volgende:
je moet ook sponsorblock installeren naast je adblock, muts.
dan worden die bedelstukjes automatisch overgeslagen
Als het kwaliteit is wordt hij betaald op het platform.quote:Op maandag 20 oktober 2025 21:54 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Ik betaal niet voor YouTube, ik betaal voor de content van de persoon in kwestie die hopelijk, als YouTube failliet gaat, via een ander kanaal doorgaat met het verspreiden van die content. Omdat ik het zo iemand gun. Die persoon heb ik nog niet gevonden.
Ik kom dit niet tegen om te doneren. Wel krijg ik reclame te zien van o.a. die Kevin die aan het traden is. Best vervelend. Maar inderdaad. In deze tijden kan men het salaris bijna uitgeven aan de bedelarij... Akkoord met de klacht.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:49 schreef Ansa het volgende:
Je kan geen Youtube meer kijken zonder dit gebedel. De succesvolle youtubers hadden een echte baan en maakten filmpjes als hobby. Toen het rendabel werd zijn ze overgestapt naar voltijd. Zijn je filmpjes niet populair dan is de kwaliteit gewoon ruk, sorry. Heb je talent dan ben je vanzelf wel populair.
Ik zie een Matthijs van Nieuwkerk niet bedelen. Een Bregman, een Grunberg. Een professioneel pianist. Carice. Het zijn altijd de ondermaatse kanalen/creators die janken om Patreondonaties, maar een echte baan zoeken ho naar.
Dat is een scammer die reclametijd heeft ingekocht. Ik heb het over ondermaatste creators met 2k views die bedelen om Patreondonaties ipv er een echte baan naast te nemen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 12:04 schreef stokj het volgende:
[..]
Ik kom dit niet tegen om te doneren. Wel krijg ik reclame te zien van o.a. die Kevin die aan het traden is. Best vervelend. Maar inderdaad. In deze tijden kan men het salaris bijna uitgeven aan de bedelarij... Akkoord met de klacht.
Ook wel eens. En zijn programma was kut. Maar dat betekent dan ook dat die podcasts nóg kutter zijn.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 13:08 schreef InzolVC het volgende:
Bij een uitvreter zoals Van Nieuwkerk wordt elke burger verplicht mee te betalen aan zijn dikke salaris van een half-miljoen per jaar als het al niet meer is. Bij youtube influencers mag je zelf bepalen. Ik ben rrvoor om de hele NPO op te doeken en ze maar naar yuutube te verwijzen.
Onder podcasters is er meer bagger omdat daar minder selectie aan vooraf gaat. Maar je kunt dus wel hele mooie vinden die meer objectief zijn dan een gemiddelde NPO programma. Ik luister bijvoorbeeld maar naar 4 podcasts die mij een redelijk complete en andere kijk op politieke zaken geven.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 13:13 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ook wel eens. En zijn programma was kut. Maar dat betekent dan ook dat die podcasts nóg kutter zijn.
Welke podcasts?quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 13:20 schreef InzolVC het volgende:
[..]
Onder podcasters is er meer bagger omdat daar minder selectie aan vooraf gaat. Maar je kunt dus wel hele mooie vinden die meer objectief zijn dan een gemiddelde NPO programma. Ik luister bijvoorbeeld maar naar 4 podcasts die mij een redelijk complete en andere kijk op politieke zaken geven.
Uitvreters zoals Jeroen Pauw en Van Nieuwkerke zijn niet politiek links. Het zijn opportunisten. Zie maar wat ze verdienen en wat ze zelf bezitten. Dat zijn super-kapitalisten. Waar zelfs rechtse mensen van moeten overgeven.
Poah, ik doneer mee!quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:53 schreef Aberkullie het volgende:
Ik wil alleen doneren voor een kapsalon van de Admiraal amirite @:Treinhoer
Gelukkig krijg ik dat soort Patreondonaties niet.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 13:01 schreef Ansa het volgende:
[..]
Dat is een scammer die reclametijd heeft ingekocht. Ik heb het over ondermaatste creators met 2k views die bedelen om Patreondonaties ipv er een echte baan naast te nemen.
Donut?quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 20:05 schreef stokj het volgende:
[..]
Gelukkig krijg ik dat soort Patreondonaties niet.
Maar ik kan mij herinneren dat richting Kerst de Donut de hele afdeling een mail had gestuurd naar zo een patreon website. Daar ging de Donut in een deftige badjas één of andere opera zingen met op de achtergrond één of ander orkest. En dan aan het eind van het filmpje het verzoek om hem te steunen...
Ja, iemand die zo groot en breed was en een buik had als een donut (en volgens mij at hij ook veel Dunkin Donuts)quote:
Ik ook, join the club! Weet je wat het fijne is, je hoeft je je er dus ook niet druk om te maken. Daarvoor heb je nu andere zaken!quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:39 schreef Boca_Raton het volgende:
Ik ben te oud voor dit soort dingen
Ja, laten anderen het maar uitzoekenquote:Op woensdag 22 oktober 2025 22:08 schreef Chandler het volgende:
[..]
Ik ook, join the club! Weet je wat het fijne is, je hoeft je je er dus ook niet druk om te maken. Daarvoor heb je nu andere zaken!
Terechte klacht! Daarom heb ik ook gewoon een fulltime baan. Ik weet dat ik geen ruk aan ben en dat niemand ook maar een stuiver betaald om naar mij te kijken.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:49 schreef Ansa het volgende:
Je kan geen Youtube meer kijken zonder dit gebedel. De succesvolle youtubers hadden een echte baan en maakten filmpjes als hobby. Toen het rendabel werd zijn ze overgestapt naar voltijd. Zijn je filmpjes niet populair dan is de kwaliteit gewoon ruk, sorry. Heb je talent dan ben je vanzelf wel populair.
Ik zie een Matthijs van Nieuwkerk niet bedelen. Een Bregman, een Grunberg. Een professioneel pianist. Carice. Het zijn altijd de ondermaatse kanalen/creators die janken om Patreondonaties, maar een echte baan zoeken ho naar.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |