Misschien moet je het dan niet de hele tijd gratis weggevenquote:
Ohhhh is dat hetquote:Op donderdag 16 oktober 2025 22:22 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Misschien moet je het dan niet de hele tijd gratis weggeven
ja mevrouw de kokquote:Op donderdag 16 oktober 2025 22:26 schreef essnhills het volgende:
Als je een recept hebt waar helemaal geen zuurtje in zit en je kan/wil het ook niet toevoegen dan moet je trouwens bakpoeder gebruiken. Dat zorgt ook voor luchtigheid maar dan op een andere manier.
Je moet gewoon een soort mythe creëren zodat mensen in de rij gaan liggen om jouw baksels te mogen proevenquote:
Dat is heul geen mythe, dat is gewoon waarheidquote:Op donderdag 16 oktober 2025 22:31 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Je moet gewoon een soort mythe creëren zodat mensen in de rij gaan liggen om jouw baksels te mogen proeven
Goed hoorquote:Op donderdag 16 oktober 2025 22:32 schreef mschol het volgende:
@:ama hoe is je dag in de branderij trouwens gegaan?
Ik gok dat hij iets van prednison slikt.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 21:32 schreef mschol het volgende:
sow, die medicijnen zijn niet lief geweest voor martijn krabbe(en ja, rest is ook gewoon klote maar hij is zo veranderd)
nee oke, maar was benieuwd hoe het was gegaan zo je eerste dagquote:Op donderdag 16 oktober 2025 22:36 schreef Ama het volgende:
[..]
Goed hoormaar ben er niet de hele dag he. Morgenochtend weer.
Ja verrassend goed eigenlijk.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 22:38 schreef mschol het volgende:
[..]
nee oke, maar was benieuwd hoe het was gegaan zo je eerste dag
Wel bewonderingswaardig dat hij er gewoon bij wasquote:Op donderdag 16 oktober 2025 22:37 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik gok dat hij iets van prednison slikt.
Ik ben thuis dus zwaai ik vanaf mijn balkonquote:Op donderdag 16 oktober 2025 23:03 schreef Koen66 het volgende:
morgen weer richting Brabant Valkenswaard, ff zwaaien naar @:bomenverzameling
quote:Op donderdag 16 oktober 2025 23:05 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Ik ben thuis dus zwaai ik vanaf mijn balkon
Ik had vorige week de caviakooi schoongemaakt met schoonmaakazijn en dat begon ook te bruisenquote:Op donderdag 16 oktober 2025 22:20 schreef essnhills het volgende:
[..]
Dat is ook gelijk een goede manier om te testen of je baking soda nog goed is
Scheutje azijn in een glas, beetje bakingsoda erbij. Als het flink gaat borrelen dan is het nog goed bruikbaar
Online lees je ook dat je met azijn en baking soda goed kan schoonmaken. Maar dat klopt dan weer niet.
Je kan schoonmaken met azijn, en je kan schoonmaken met baking soda. Maar bij elkaar heft het de werking van de ander op en ziet het er alleen leuk uit met het geborrel
Het borrelen is dan wel weer geschikt om mee te bakken. Het creëert luchtbelletjes in je beslag/deeg en dat zorgt voor luchtigheid
Alleen moet je dan niet te lang wachten met het bakken want dan is het uitgeborreld en zijn de luchtbelletjes weer verdwenen en dan wordt het dus niet luchtig.
En er moet dan wel iets met een zuurtje (al is hrt maar een beetje, zoals nu bij deze muffins van de geprakte overrijpe banaan) in. Een scheutje citroensap of karnemelk kan ook
quote:Op donderdag 16 oktober 2025 23:10 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik ga er ook in. Morgen weer begeleiding over de vloer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |