Dat metalen rekje kun je gewoon laten staan hoor.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 09:11 schreef junkiesietze het volgende:
waarom word een magnetron oven altijd geleverd met zo'n metalen rekje erin, terwijl je die eruit moet halen als je de magnetronstand gebruikt.
Waarom maken ze niet een soort kunstof rekje die je er gewoon in kan laten staan?
ja als je de oven gebruikt, niet bij de magnetron stand, dan krijg je van die bliksem in de magnetronquote:Op vrijdag 17 oktober 2025 09:12 schreef Farenji het volgende:
[..]
Dat metalen rekje kun je gewoon laten staan hoor.
Dat is een aanname, of heb je dat echt geprobeerd?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 09:38 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
ja als je de oven gebruikt, niet bij de magnetron stand, dan krijg je van die bliksem in de magnetron
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 09:51 schreef Farenji het volgende:
[..]
Dat is een aanname, of heb je dat echt geprobeerd?
Ik laat altijd dat rekje erin staan als ik de magnetron gebruik, ik krijg echt geen bliksem of wat ook. Hij doet het ook al meer dan 10 jaar prima. Dat rekje is er speciaal voor gemaakt.
De expert heeft een andere mening: https://www.expert.nl/advies/metaal-in-de-magnetronquote:Op vrijdag 17 oktober 2025 10:04 schreef junkiesietze het volgende:
[..]kunnen meer mensen dit bevestigen?
Chatgpt is het wel met mij eens
quote:[..]
Daarnaast hebben combimagnetrons of combi-ovens vaak metalen roosters of bakplaten. Deze zijn speciaal voor de magnetron gemaakt en hebben een coating die ervoor zorgt dat ze in de magnetron kunnen. Gebruik dus alleen de originele metalen roosters die bij het apparaat zaten toen je het kocht.
[..]
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 10:09 schreef Farenji het volgende:
[..]
De expert heeft een andere mening: https://www.expert.nl/advies/metaal-in-de-magnetron
[..]
is niet waar, je krijgt wel bliksem.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 10:04 schreef junkiesietze het volgende:
[..]kunnen meer mensen dit bevestigen?
Chatgpt is het wel met mij eens
Ik dacht er zitten van die rubberen dingetjes onder de pootjes. Als je die kwijt raakt krijg je dacht ik wel bliksem.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 09:51 schreef Farenji het volgende:
[..]
Dat is een aanname, of heb je dat echt geprobeerd?
Ik laat altijd dat rekje erin staan als ik de magnetron gebruik, ik krijg echt geen bliksem of wat ook. Hij doet het ook al meer dan 10 jaar prima. Dat rekje is er speciaal voor gemaakt.
Pas nieuwe combimagnetron gekocht, maar kan nergens vinden of die rubberen pootjes er op moeten blijven als je dus dat rekje gebruikt om een diepvriespizza op te warmen in de oven. Iemand?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 12:11 schreef borbit het volgende:
[..]
Ik dacht er zitten van die rubberen dingetjes onder de pootjes. Als je die kwijt raakt krijg je dacht ik wel bliksem.
die rubbertjes zijn om het glas van de draaischijf te beschermen lijkt me. lekker laten zittenquote:Op vrijdag 17 oktober 2025 12:26 schreef Cici het volgende:
[..]
Pas nieuwe combimagnetron gekocht, maar kan nergens vinden of die rubberen pootjes er op moeten blijven als je dus dat rekje gebruikt om een diepvriespizza op te warmen in de oven. Iemand?
Klopt, dat las ik ook, alleen mijn draaiplateau is niet van glas, lijkt wel een metaalsoort.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 12:36 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
die rubbertjes zijn om het glas van de draaischijf te beschermen lijkt me. lekker laten zitten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |