Omdat er in Nederland nog een celstraf open staat waar dat stripfiguur geen zin in heeft woont ie in Spanje. Objectief, onbevangen en héél neutraal, jaquote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:32 schreef Durmada het volgende:
[..]
Tuurlijk is hij objectief. Hij woont in Spanje, hij is juist iemand die neutraal naar Nederland kan kijken. Iedereen die er woont heeft toch vaak een bepaald vooroordeel omwille van de buurt waarin ze leven. Kafka kan vanuit Spanje juist onbevangen kijken naar hoe het gaat hier.
quote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:34 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Omdat er in Nederland nog een celstraf open staat waar dat stripfiguur geen zin in heeft woont ie in Spanje. Objectief, onbevangen en héél neutraal, ja
quote:
Nee, we moeten ook hem heel intelligent benaderenquote:
Timmermans vergelijkt het zelf in elk geval niet met een serieuze bedreiging. Die reageerde op het moment vrij onderkoeld en na afloop gaf hij aan dat nu iedereen het een keer ziet maar dat dit soort dingen hem vrij vaak overkomt…quote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:42 schreef SebbeSwensje het volgende:
Het zou toch best een holster kunnen zijn? Bovendien is het wel opmerkelijk dat dit op het oog intimiderende, maar relatief onschuldige voorval wordt vergeleken met een serieuze terroristische dreiging. Iedereen moet voor het mantra "het doel heiligt de middelen" waken.
Ik denk dat van de 100 man er 99 nooit van deze man gehoord hebben.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:41 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nee, we moeten ook hem heel intelligent benaderen
Ik ben daar wel een beetje klaar mee.
`Iedereen kan vallen voor complot'
Je leeft in 2025. Je hebt gewoon de mogelijkheid even wat internet zoekopdrachten uit te voeren, in dit geval over de beste Bouke die al jarenlang van bedreiging naar bedreiging leeft. Allemaal niet zo moeilijk om na te gaan. En als je dan hier nog heel droog gaat beweren dat het een soort politiek verslaggever is die half Nederland bereikt dan heb ik niet veel beters voor je over
En gezien Durmada zijn Youtube en TikTok account bezoekt kent hij hem dus welquote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:49 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Ik denk dat van de 100 man er 99 nooit van deze man gehoord hebben.
72k volgers op TikTok. Ik doe het hem niet na, en ik denk eerlijk gezegd geen enkele Fokker.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:49 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Ik denk dat van de 100 man er 99 nooit van deze man gehoord hebben.
62000 volgers is ook niet zo spectaculair.
Gewoon een "random guy".
Filmpje kijken, keertje lachen en door scrollen.
En de hoeveelheid volgers ix voor jou dus een maatstaf hoe objectief je iemand kan inschatten.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:53 schreef Durmada het volgende:
[..]
72k volgers op TikTok. Ik doe het hem niet na, en ik denk eerlijk gezegd geen enkele Fokker.
https://tjitze.nl/wat-zij(...)t-nederland-in-2025/quote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:53 schreef Durmada het volgende:
[..]
72k volgers op TikTok. Ik doe het hem niet na, en ik denk eerlijk gezegd geen enkele Fokker.
Dat haal jij uit deze constatering, ja?quote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:55 schreef Fok-it het volgende:
[..]
En de hoeveelheid volgers ix voor jou dus een maatstaf hoe objectief je iemand kan inschatten.
Ja. Eigenlijk wel. Gezien je hem eerder al objectief noemde omdat hij in Spanje woonde. Dat werd ontkracht en nu begin je over zijn volgersaantal. Het wordt er allemaal niet beter opquote:Op donderdag 16 oktober 2025 19:02 schreef Durmada het volgende:
[..]
Dat haal jij uit deze constatering, ja?
Ik denk dat ze die tijdens de demonstratie dan al wel hadden opgepakt.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:42 schreef SebbeSwensje het volgende:
Het zou toch best een holster kunnen zijn? Bovendien is het wel opmerkelijk dat dit op het oog intimiderende, maar relatief onschuldige voorval wordt vergeleken met een serieuze terroristische dreiging. Iedereen moet voor het mantra "het doel heiligt de middelen" waken.
TikTok is natuurlijk het populairste onder jongeren, laten we zeggen de leeftijd van 8 tot 18. Logisch en heel goed dat zij Kafka niet volgen. Maar dat er 72.000 Nederlanders zijn die hem volgen terwijl TikTok niet eens een platform voor hen is, zegt meer dan duizend woorden.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 19:01 schreef Momo het volgende:
[..]
https://tjitze.nl/wat-zij(...)t-nederland-in-2025/
Mmmmm
72k volgers zegt toch genoeg? En hij kan vanuit Spanje objectief oordelen lijkt mij, hij woont immers zelf niet hier in Nederland.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 19:04 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja. Eigenlijk wel. Gezien je hem eerder al objectief noemde omdat hij in Spanje woonde. Dat werd ontkracht en nu begin je over zijn volgersaantal. Het wordt er allemaal niet beter op
Ja prima hoor.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 19:07 schreef Durmada het volgende:
[..]
72k volgers zegt toch genoeg? En hij kan vanuit Spanje objectief oordelen lijkt mij, hij woont immers zelf niet hier in Nederland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |