Is weinig meer over van die 28 denk ik.quote:Op zondag 12 oktober 2025 11:10 schreef bitterbal het volgende:
hmm zijn er nog maar een paar
Hamas heeft aan persbureau AFP bevestigd dat het vrijlaten van de resterende gijzelaars maandagochtend begint. "Zoals overeengekomen," zegt een topfunctionaris van Hamas.
De deadline volgens het staakt-het-vuren voor het vrijlaten van de gijzelaars verloopt maandagmiddag. Volgens bronnen zou Hamas mogelijk morgen al beginnen met het vrijlaten van de gijzelaars, maar dat lijkt dus niet het geval.
In de Gazastrook zijn nog 48 gijzelaars, van wie er vermoedelijk 20 nog in leven zijn.
zijn starwars ding vind ik ook nog steeds tofquote:Op zondag 12 oktober 2025 11:09 schreef Ama het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Jaaa vet. Ieder jaar tof om te kijken.
Ik ben stiekem ook wel erg jaloers hoor.quote:Op zondag 12 oktober 2025 11:13 schreef mschol het volgende:
[..]
zijn starwars ding vind ik ook nog steeds tof
erg tof gedaan #wilikookwel
als ze die nog kunnen vindenquote:Op zondag 12 oktober 2025 11:12 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Is weinig meer over van die 28 denk ik.
maar ik heb beetje zitten neuzen naar wat ze gebruiken (volgens mij allemaal ontwikkeld door de eigenaar in het begin) en dat gaat echt ver qua programmeerbare led lampjesquote:Op zondag 12 oktober 2025 11:14 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik ben stiekem ook wel erg jaloers hoor.
dat sowiesoquote:Op zondag 12 oktober 2025 11:15 schreef Ama het volgende:
@:mschol Maar ik heb vorig jaar wel eens op die site van die meneer gekeken en is heel erg prijzig spul.
Het is geen kinderspul nee.quote:Op zondag 12 oktober 2025 11:15 schreef mschol het volgende:
[..]
maar ik heb beetje zitten neuzen naar wat ze gebruiken (volgens mij allemaal ontwikkeld door de eigenaar in het begin) en dat gaat echt ver qua programmeerbare led lampjes
Dan leggen we die wel aan.quote:Op zondag 12 oktober 2025 10:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ben er vrij zeker van dat er geen duinen in Woerden zijn.
Nou vooruit dan maarquote:Op zondag 12 oktober 2025 10:55 schreef mschol het volgende:
[..]
dan moet er uberhaupt geen reactie van de server komen, 404 impliceert dat er een reactie komt
403 omdat de server wel snapt dat je er heen wilt, maar je mag niet want zondag
niet aansluiten bij een van de demo's vandaag?quote:Op zondag 12 oktober 2025 11:32 schreef Karzai het volgende:
moin, ik heb mijn rondje om de kerk al gelopen, verder niet veel plannen vandaag
hoe laat beginnen die demo's?quote:Op zondag 12 oktober 2025 11:35 schreef mschol het volgende:
[..]
niet aansluiten bij een van de demo's vandaag?
mijn bivakmuts zit in de wasquote:Op zondag 12 oktober 2025 11:35 schreef mschol het volgende:
[..]
niet aansluiten bij een van de demo's vandaag?
Prima vermaak op de zondag.quote:Op zondag 12 oktober 2025 11:37 schreef bitterbal het volgende:
misschien hebben ze weer ergens een livestream
Zei ik nog van de week. Had even wat opgehaald bij de snackbar.quote:Op zondag 12 oktober 2025 11:42 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja doet mij denken aan die koffie drinken demo's op zondag toen tijdens covid
die volgorde?quote:Op zondag 12 oktober 2025 12:00 schreef Ama het volgende:
Ik ben bij de supermarkt geweest en ik heb even gedoucht en nu ga ik op chill stand. Hoewel ik tussendoor wel even was moet ophangen en wellicht even afwassen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |