Wat heeft dat ermee te maken? Maffia hoeft niet perse Italiaans te zijn. Je hebt ook een Japanse maffia.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 18:33 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Nou ja, het zijn gewoon Witten, geen Italianen.
Dm Kim maar ff.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 18:59 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat heeft dat ermee te maken? Maffia hoeft niet perse Italiaans te zijn. Je hebt ook een Japanse maffia.
Mag nie he.quote:
En Mike is de andere broer?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 07:49 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Mag nie he.
Tevens is de naam van de oudste broer veranderd in Sander. En ook dan is het de vraag of zij de goede wel voor zich hebben want de Sander die zij beschrijven is de 40 al een tijdje gepasseerd.
Ja.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 07:52 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
En Mike is de andere broer?
quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 08:00 schreef Kim-Holland het volgende:
Dit schrijft RTL Nieuws; Volgens NH Nieuws werd Tijns lichaam in een aanhangwagen naar een vakantiehuisje in België gebracht. Bronnen van De Telegraaf zeggen dat zijn lichaamsdelen op meerdere plekken in het chalet werden aangetroffen.
Maar dit heb ik niet kunnen teruglezen bij de bron, of ik heb eroverheen gelezen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |