Dan klopt jou opmerking niet want dit is een hele andere vorm van protesteren en of de schade veel groter is is maar de vraag. Want dit tuig heeft ook heel wat gesloopt in de binnenstad.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:05 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Die vernielen straatmeubilair, hinderen autos en ambulances, maken schilderijen kapot. Die schade is nog veel groter.
Trololol.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Tjah. Iedereen kan aan FvD vlaggen komen. Misschien is dit wel gewoon een GL'er die een poging doet om FvD in een kwaad daglicht te stellen.
Daar trappen wij niet in.
Laat lekker gaan, we weten wie het zegtquote:Op zaterdag 20 september 2025 19:18 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dan klopt jou opmerking niet want dit is een hele andere vorm van protesteren en of de schade veel groter is is maar de vraag. Want dit tuig heeft ook heel wat gesloopt in de binnenstad.
Kan dat niet iets geflatteerd geformuleerd worden? Deze jongens geven gewoon uiting aan hun gevoelens en zorgen omtrent het maatschappelijk debat en de ongenoegens die er zijn in de samenleving. Het is zó belangrijk.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:16 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Kunst kapot maken is uiteraard fucking kut en strafbaar, en ambulances tegenhouden ook.
Ben blij die stenengooiende neonazi's ruim baan maakten voor hulpverleners
Zou raken wel hoor.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:15 schreef Starhopper het volgende:
Hier was ze nog blijKijk ze eens stralen!
[ afbeelding ]
Dat zeg ik helemaal niet.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:13 schreef Momo het volgende:
[..]
Hunnie jullie lalalala. Twee soort mens, links, rechts. Hoezo moeten mensen (ene helft bevolking, andere helft bevolking) zich verantwoorden voor extremistische gekkies ? Ik wordt hier zo moe van he.
Ik neem aan dat naar goed randstedelijk gebruik er geen aanwijzingen zijn wie de daders zijn en dan iedereen binnen 4 uur weer wordt vrijgelaten.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:18 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dan klopt jou opmerking niet want dit is een hele andere vorm van protesteren en of de schade veel groter is is maar de vraag. Want dit tuig heeft ook heel wat gesloopt in de binnenstad.
Ik verklaar deze veldslag voor geopend!quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:15 schreef Starhopper het volgende:
Hier was ze nog blijKijk ze eens stralen!
[ afbeelding ]
Die zegt gewoon hallo naar de camera.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:19 schreef Fretwork het volgende:
[ afbeelding ]
Voordat we verder gaan met deze mensen verdedigen. Dit zijn de types die je verdedigt omdat je zo boos bent op moslims vanwege hun antisemitisme.
Dat is Appie. Een moslim.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:19 schreef Fretwork het volgende:
[ afbeelding ]
Voordat we verder gaan met deze mensen verdedigen. Dit zijn de types die je verdedigt omdat je zo boos bent op moslims vanwege hun antisemitisme.
Dit is waarschijnlijk een Groenlinkser om de nazi's in een kwaad daglicht te zettenquote:Op zaterdag 20 september 2025 19:19 schreef Fretwork het volgende:
[ afbeelding ]
Voordat we verder gaan met deze mensen verdedigen. Dit zijn de types die je verdedigt omdat je zo boos bent op moslims vanwege hun antisemitisme.
Je weet niet eens wie het isquote:Op zaterdag 20 september 2025 19:20 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Die zegt gewoon hallo naar de camera.
quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:21 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dit is waarschijnlijk een Groenlinkser om de nazi's in een kwaad daglicht te zetten
Ik heb ook geen idee wie het is. Wie is het eigenlijk?quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je weet niet eens wie het is
quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:20 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik neem aan dat naar goed randstedelijk gebruik er geen aanwijzingen zijn wie de daders zijn en dan iedereen binnen 4 uur weer wordt vrijgelaten.
Nogmaals, het zijn uitingen en emoties van zorg en ongenoegen. We moeten gaan onderzoeken waar dat vandaan komt.
'Appie Den Haag'quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:22 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik heb ook geen idee wie het is. Wie is het eigenlijk?
Die staat er mooi op.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:19 schreef Fretwork het volgende:
[ afbeelding ]
Voordat we verder gaan met deze mensen verdedigen. Dit zijn de types die je verdedigt omdat je zo boos bent op moslims vanwege hun antisemitisme.
Stam + tquote:Op zaterdag 20 september 2025 19:22 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Met je mooie Ui. Je vind dit helemaal prachtig, geef maar toe. Alle begrip voor geweld.
Een debiel die constant Sieg Heil zat te roepen met een groepje inclusief Hitlergroet, en kanker dit dat dit. De politie waren allemaal joden die kapot moesten.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:22 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk ook geen idee wie het is. Wie is het eigenlijk?
Dat filmpje staat op zijn eigen TikTok account.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:23 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Die staat er mooi op.
Zal niet lang vrij rond lopen hoop ik.
Ff opgezocht. WTFquote:
Als dat zo is dan lijkt het mij waarschijnlijk dat het iemand is uit de gelederen van Groenlinks-PvdA, het tiert daar tegenwoordig welig van het antisemitisme.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:23 schreef Momo het volgende:
[..]
Een debiel die constant Sieg Heil zat te roepen met een groepje inclusief Hitlergroet, en kanker dit dat dit. De politie waren allemaal joden die kapot moesten.
Het zal je kind maar zijn.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:23 schreef Momo het volgende:
[..]
Een debiel die constant Sieg Heil zat te roepen met een groepje inclusief Hitlergroet, en kanker dit dat dit. De politie waren allemaal joden die kapot moesten.
Alds meneer 'ik gebruik dure woorden, maar heb geen idee wat ze betekenen'quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Stam + t
Hoe vaak moet ik dat nog zeggen?
Haha Baudet en Wilders voelden dit al aankomen denk ik.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:26 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Reactie van Els, ik heb het oprecht met haar te doen. Ben je weken bezig om zo’n demonstratie op poten te zetten en krijg je het nog voor elkaar ook dan komen hooligans de boel verkloten midden in verkiezingstijd. Dit heeft trouwens ook gevolgen voor toekomstige demonstraties van rechtse snit.
Volgende keer gewoon eisen dat niemand gezichtsbedekkende kleding aanheeft, zit er wel zo’n figuur tussen dan hardhandig verwijderen.
Enge gast.quote:Op zaterdag 20 september 2025 19:24 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat filmpje staat op zijn eigen TikTok account.
https://www.tiktok.com/@:siegbeil_schilder?lang=en
...en hij is nu nog aan het posten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |