quote:GEEN GROEI NN MARATHON ROTTERDAM 2026
Helaas heeft de Gemeente Rotterdam de organisatie laten weten dat er geen groei mogelijk is voor de NN Marathon Rotterdam 2026. De organisatie en alle betrokken zijn hierover zeer teleurgesteld en de organisatie stuurt aan op een gesprek met de Burgemeester. Binnenkort delen we meer informatie.
Hier was ik dus ook bang voor, maar valt me reuze mee moet ik zeggen!quote:Op donderdag 9 oktober 2025 18:18 schreef valleilijn het volgende:
Inmiddels al wel echt het taper-gevoel dat ik veel te weinig aan het sporten ben
Tsja de enige optie is beginnen om 07:30. Of ergens de route omleggen dat je het havenspoorpad kan vermijdenquote:
Rotterdam beschikt sowieso niet over al te veel brede wegen. Het feit dat het havenspoorpad, maar ook de smeetslandseweg deel uitmaken van een grote marathon is eigenlijk best kansloos. Dat zijn wegen voor stratenlopen en lokale wedstrijdjes.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 01:18 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Tsja de enige optie is beginnen om 07:30. Of ergens de route omleggen dat je het havenspoorpad kan vermijden
Ja begrijpelijk besluit maar wel opmerkelijk dat de organisatie het hele jaar suggereerde dat het zo goed als rond was.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 01:18 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Tsja de enige optie is beginnen om 07:30. Of ergens de route omleggen dat je het havenspoorpad kan vermijden
Ik begrijp die laatste alinea niet, wie haalde wie in dan?quote:Op zondag 12 oktober 2025 15:42 schreef valleilijn het volgende:
Sloterplasloop gedaan als laatste 'harde' training, 10k op iets sneller dan m'n marathontempo. Ging prima, voelde makkelijk, kon me niet inhouden en laatste twee km nog even versneld en op mn 10k PR tempo gelopen![]()
![]()
Er waren pacers maar in ieder geval de 55 minuten pacer was echt waardeloos aan het pacen joh. Ik startte er vlak achter met het idee om haar een tijdje te volgen maar ze ging weg op 5:15 ofzo, pas 1,5km voor de finish weer ingehaald en ik kwam net na 53 minuten over de streep
Zelf niet bij het stadion geweest, maar de vrijwilligers waren ook echt geweldig!quote:Op zondag 12 oktober 2025 21:26 schreef hilliebillie het volgende:
Ik was vandaag aanwezig bij de drankenpost net voorbij het psv stadion. Om water/aa drink uit te delen bij de 10 km en de halve marathon. Leuk om te doen! Hoop ooit weer eens blessurevrij op te kunnen bouwen. En zelf mee te kunnen doen
Ehh, als je moet hazen op 5:30 en je loopt 5:15 dan doe je iets heel erg fout..quote:Op zondag 12 oktober 2025 21:43 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Ik begrijp die laatste alinea niet, wie haalde wie in dan?
5:15 is 52:30 uiteindelijk, das toch niet heel gek?
Zou ook op 5:25 wegkunnen maar dan mag er niet al te gek veel gebeuren onderweg.
Maar als die pacer iets te snel wegging en hij haar 1,5 km voor de finish inhaalde en op 53 min finishte dan zal die pacer ergens in de 54 hebben gezeten toch?quote:Op zondag 12 oktober 2025 22:34 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Ehh, als je moet hazen op 5:30 en je loopt 5:15 dan doe je iets heel erg fout..
Als ik een 10km achter een haas ga lopen en die blijkt 15 sec/km harder te lopen lig ik na 3km kotsend aan de kant. Dat gaat wel om iets andere tempo’s, maar ook op het niveau van 5:30 is een gat van 15 sec/km echt teveel.
Oh ja, ik ging uit van jouw opmerking dat 52:30 voor een 55:00 pacer wel ok is.quote:Op zondag 12 oktober 2025 23:08 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Maar als die pacer iets te snel wegging en hij haar 1,5 km voor de finish inhaalde en op 53 min finishte dan zal die pacer ergens in de 54 hebben gezeten toch?
Door alle adrenaline ga je altijd wel iets te snel weg, 15 sec op 5:30 is 1/22e ofwel 4,5% te hard. das sneller ja
Dan gaan we samenquote:Op zondag 12 oktober 2025 21:26 schreef hilliebillie het volgende:
Ik was vandaag aanwezig bij de drankenpost net voorbij het psv stadion. Om water/aa drink uit te delen bij de 10 km en de halve marathon. Leuk om te doen! Hoop ooit weer eens blessurevrij op te kunnen bouwen. En zelf mee te kunnen doen
Naar wat voor ticket ben je naar op zoek? De resale al geprobeerd?quote:Op zondag 12 oktober 2025 21:41 schreef kalinhos het volgende:
Nu op jacht voor een ticket voor Amsterdam. De vraag is nu wie als eerste knippert op marktplaats en fb-groepen:
De mensen die van hun kaartje afwillen en het dan maar met verlies verkopen
Of de mensen die het willen kopen en er geen ¤150 meer voor willen betalen.
Uiteraard, daar staan er 1800 te koop.quote:Op maandag 13 oktober 2025 07:54 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Naar wat voor ticket ben je naar op zoek? De resale al geprobeerd?
De pacer die op 55 minuten zou lopen. Op een 10k vind ik dat best een verschil in tempo. Ik ga er toch vanuit dat pacers vlak proberen te lopen en dicht op de aangegeven tijd finishen, niet bijna 5% sneller.quote:Op zondag 12 oktober 2025 21:43 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Ik begrijp die laatste alinea niet, wie haalde wie in dan?
5:15 is 52:30 uiteindelijk, das toch niet heel gek?
Zou ook op 5:25 wegkunnen maar dan mag er niet al te gek veel gebeuren onderweg.
Dacht ik een geel startvak te hebben gekocht, blijkt het na de overdracht alsnog roze (1 wave later) te zijnquote:Op maandag 13 oktober 2025 08:40 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Uiteraard, daar staan er 1800 te koop.
Maar heb nu via marktplaats er 1 voor ¤90 voor de wave die ik wil, das een acceptabele prijs.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |