Dit jaar nog een 11-jarig jochie overleden in Slowakije.quote:Naegleria fowleri komt voor in Europa en veroorzaakt primair amoebe-meningo-encefalitis (PAM), een ernstige herseninfectie. Het parasiteert warme zoetwateromgevingen, zoals meren en rivieren. Er zijn meldingen van PAM-gevallen in verschillende Europese landen, waaronder Frankrijk, Italië, België, het Verenigd Koninkrijk en Tsjechië. De infectie treedt op wanneer water met de amoebe via de neus wordt geïnhaleerd, wat leidt tot een ernstige en vaak fatale infectie van het centrale zenuwstelsel.
Inderdaat!quote:Op donderdag 18 september 2025 09:22 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)ge-man/91249713.html
O, kijk dit verklaard veel, nu wordt mij opeens veel duidelijk
Ik had al zo het idee toen ik gisteren tv keek naar al die pratende mensen
[..]
quote:Ook wordt de infectie in verband gebracht met jonge mannen in India die gekookte cannabis vermengen met vijverwater.
Keek laatst een aflevering van The X-Files waar dat in genoemd werd en die aflevering was uit 1994...quote:Op donderdag 18 september 2025 10:11 schreef RealistAtheist het volgende:
Dit is al jaren bekend. Aantal slachtoffers is wereldwijd miniem en besmettingen komen zeer zelden voor. Kurzgesagt heeft er jaren geleden al een keer een YouTube filmpje van gemaakt. Beetje paniek zaaien om niks dit.
Bekijk deze YouTube-video
Wij zijn de enige die een massale uitbraak zullen overlevenquote:Op dinsdag 23 september 2025 16:22 schreef Monolith het volgende:
Zal voor de gemiddelde NWS-user weinig uitmaken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |