quote:
quote:
Is monitor momenteel ook aan het doen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 15:44 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik ga even verder met stofzuigen
Verder welquote:
Hey Nattequote:
en toch heb je het er wéér overquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 10:53 schreef Ama het volgende:
[..]
Blokkeren heeft binnen een SC toch amper nut dus dan maar negeren.
Moet ik zo nog doen. Heb net de schone was uit de droger gehaald. Eerst eten om 17.00 uur. Dan pas opvouwen en in de kast. Behalve 1 dekbedovertrek.. Die gaat op bed...quote:
Is het wel was op het moment dat het schoon is?quote:
Zolang het niet in de kast ligt is het wasquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 16:46 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Is het wel was op het moment dat het schoon is?
Kopen kopen kopen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2025 17:34 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik zit bij tante. Pa, ma en tante zijn druk met de site van de klerewinkel. Het 70% korting tijdperk is aangebroken. Ik heb nog een half biertje staan.
Spannende onderbroeken bestellenquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 17:34 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik zit bij tante. Pa, ma en tante zijn druk met de site van de klerewinkel. Het 70% korting tijdperk is aangebroken. Ik heb nog een half biertje staan.
Dat is toch bijna iedere zaterdag op dit tijdstip zo. Moeten we er om 21.00 uur weer naar vragen??quote:
Topicpointer aanvragenquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 18:01 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Dat is toch bijna iedere zaterdag op dit tijdstip zo. Moeten we er om 21.00 uur weer naar vragen??
zoiets als ditquote:Op zaterdag 9 augustus 2025 18:03 schreef essnhills het volgende:
[..]
Topicpointer aanvragen
Gewoon standaard in beeld of je bed al is opgemaakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |