abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 9 augustus 2025 @ 15:03:03 #76
479315 SuperNeger
De gezelligste neger van FOK!
pi_218459757
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 augustus 2025 13:11 schreef LordofLeaves het volgende:

[..]
Ja, maar die is geestelijk niet goed. Heeft niks met dickpics in het algemeen te maken.
Dat dus. Verder is dickpics sturen naar een vrouw een skill om te bemachtigen. Van ter voren voorzichtig peilen, het juiste moment afwachten, haar opwinden en dan zo van *floep* daar issie dan en haar dan helemaal gek zien worden van "yesss hier hoopte ik op dattie er zo uit zou zijn" dat is toch wel het beste voorspel. En de dag erna als je haar eindelijk ophaalt met je auto en naar huis rijdt kan ze er eindelijk van genieten. Als je als sociaal achtelijke postbezorger je vieze onbesneden wormpje zomaar naar iemand stuurt dan geef je dickpics versturen dus een slechte naam en reputatie.
Intel Pentium 4 2.4GHz HT (Northwood, 130nm, 512KB L2, 800MHz FSB)
Intel Extreme Graphics 2 (64MB allocated)
1GB DDR 400MHz CL2 or 3
Maxtor DiamondMax Plus 10 160GB IDE
pi_218460059
Mijn aanpak:
1, waarschuwen
2, publiceren met een blurretje op piemel en gezicht met een kleinerende tekst erbij.
3, publiceren met alleen een piemelblur en naw erbij.

En bij 3 komt de politie je natuurlijk vertellen dat het niet mag. Ofzo.
Echte elektriciėns gebruiken geen jokari.
pi_218499984
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 augustus 2025 15:43 schreef Ridocar het volgende:
Mijn aanpak:
1, waarschuwen
2, publiceren met een blurretje op piemel en gezicht met een kleinerende tekst erbij.
3, publiceren met alleen een piemelblur en naw erbij.

En bij 3 komt de politie je natuurlijk vertellen dat het niet mag. Ofzo.
Klopt, want dat is doxxing, de ene crime rechtvaardigt de andere niet. Dat is ook logisch natuurlijk
pi_218501507
1)wat een debiel ben je als je ongevraagd dickpics loopt te sturen. sowieso al iets met dat soort fotos naar elkaar sturen, internet vergeet nooit iets. maar al helemaal ongevraagd, waarom denken mensen dat andere dat zomaar uit het wilde weg waarderen?

2)simpelweg reageren met waarom de ander zomaar een kinderpiemel stuurt, of ze dat wel normaal vinden en of ze snappen dat het strafbaar is om geslachtsdelen van kinderen te sturen. gasten die ongevraagd dickpics sturen hebben meer dan genoeg last van onzekerheid, dat stookt dat vuurtje heerlijk op.
en dank u meneer Dood,
dat u af en toe wat neemt.
Ik weet nu wat verdriet is,
en onze tijd is maar geleend.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')