Let vooral op 1 van de aanvoerders, doet gewoon niks terwijl de ander gewoon niet meer kan.quote:Op zondag 3 augustus 2025 14:11 schreef Bugno3 het volgende:
Leuk ook dat “drukzetten”. Ik zie steeds als een speler van Monaco een bal aanneemt een Ajacied van 4 meter afstand aan komen rennen. Dan ben je zeg maar veel te laat met je pressing.
En ook al niet bij de psychiater komen opdagen.quote:Op zondag 3 augustus 2025 14:24 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
Weghorst is niet helemaal lekker uit die laatste blessure gekomen lijkt het. Die is het echt he-le-maal kwijt.
Ok?quote:Op zondag 3 augustus 2025 14:25 schreef RipCity het volgende:
[..]
En ook al niet bij de psychiater komen opdagen.
Klein slidinkje net bij die bal van Moro en het is een goal. Maar wat is t een killer he?!quote:Op zondag 3 augustus 2025 14:24 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
Weghorst is niet helemaal lekker uit die laatste blessure gekomen lijkt het. Die is het echt he-le-maal kwijt.
dat hoop ik wel. Bouwman wel talentvol maar nog lang niet klaar voor het echte werk. Sutalo hopelijk snel terug. Itakura er wellicht bij en dan baas naar links gaat enorm schelen.quote:Op zondag 3 augustus 2025 14:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
Die hele verdediging komt er zo toch anders uit te zien.
Baas is wel mokertraag, niet ideaal als back.quote:Op zondag 3 augustus 2025 15:00 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
dat hoop ik wel. Bouwman wel talentvol maar nog lang niet klaar voor het echte werk. Sutalo hopelijk snel terug. Itakura er wellicht bij en dan baas naar links gaat enorm schelen.
Kan eventueel in de Hato rol. Dus niet overlappen met de linksbuiten, maar beetje naar binnen komen en dan half op het middenveld hangen. Dan heeft die wel genoeg tijd om terug te zijn voor verdedigende taken. Inzicht heeft die wel.quote:Op zondag 3 augustus 2025 15:01 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Baas is wel mokertraag, niet ideaal als back.
dit idd. Zeker niet de snelste @Bugno3 maar op de juiste manier daar spelen een prima optie denk ikquote:Op zondag 3 augustus 2025 15:03 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Kan eventueel in de Hato rol. Dus niet overlappen met de linksbuiten, maar beetje naar binnen komen en dan half op het middenveld hangen. Dan heeft die wel genoeg tijd om terug te zijn voor verdedigende taken. Inzicht heeft die wel.
Mits Itakura komt. En zolang Sutalo nog geblesseerd is. Zou ik gaan voor Rosa - Baas - Itakura - Gaaei.quote:Op zondag 3 augustus 2025 15:04 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
dit idd. Zeker niet de snelste @:Bugno3 maar op de juiste manier daar spelen een prima optie denk ik
ja idd mits.quote:Op zondag 3 augustus 2025 15:06 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Mits Itakura komt. En zolang Sutalo nog geblesseerd is. Zou ik gaan voor Rosa - Baas - Itakura - Gaaei.
Zodra Sutalo weer terug is; Baas - Itakura - Sutalo - Gaaei.
Linksback hopelijk een aankoop.quote:Op zondag 3 augustus 2025 15:00 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
dat hoop ik wel. Bouwman wel talentvol maar nog lang niet klaar voor het echte werk. Sutalo hopelijk snel terug. Itakura er wellicht bij en dan baas naar links gaat enorm schelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |