@Fogel heeft hier de meeste data inquote:Op maandag 28 juli 2025 11:47 schreef ESF1Gamer het volgende:
Is Gammi horloge goed voor zwemmen?. Dat ik niet op mijn telefoon hoef te kijken hoeveel baantjes ik heb gezwommen?
Geen zin in. Vaak zwem samen met iemand baantjesquote:
Zeer jammerquote:Op maandag 28 juli 2025 11:25 schreef gianni61 het volgende:
van de echo doorverwezen naar een mri. doei eigen risico.
Ik heb Sony Xperia telefoon en garmin horlogequote:Op maandag 28 juli 2025 11:36 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Xiaomi
[..]
Garmin
Verder nog niet naar prijzen gekeken trouwens.
* Duikt water inquote:
ik neem aan van wel. ik heb het nooit geprobeerd, maar de mijne heeft wel een zwembad functie en als ik daar op klik vraagt hij meteen hoe lang het bad ik waarin ik ga zwemmenquote:Op maandag 28 juli 2025 11:47 schreef ESF1Gamer het volgende:
Is Gammi horloge goed voor zwemmen?. Dat ik niet op mijn telefoon hoef te kijken hoeveel baantjes ik heb gezwommen?
NUL!quote:Op maandag 28 juli 2025 11:53 schreef essnhills het volgende:
[..]
* Duikt water in
*Is direct de tel kwijt
Komt dichtbij dit, ik ook.quote:Op maandag 28 juli 2025 11:52 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik heb Sony Xperia telefoon en garmin horloge
Ja dit.quote:Op maandag 28 juli 2025 11:57 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik neem aan van wel. ik heb het nooit geprobeerd, maar de mijne heeft wel een zwembad functie en als ik daar op klik vraagt hij meteen hoe lang het bad ik waarin ik ga zwemmen
Eerst moet bij mij een wond dicht voordat ik kan gaan zwemmen.quote:Op maandag 28 juli 2025 12:08 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ja dit.
Ik zwem alleen nooit meer.
M'n stresslevels, hahaa.quote:
Joh.quote:Op maandag 28 juli 2025 12:10 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Eerst moet bij mij een wond dicht voordat ik kan gaan zwemmen.
Die wond is al 3 weken nog steeds openquote:
Is ook een diepe natuurlijk. Houden ze 'm wel in de gaten?quote:Op maandag 28 juli 2025 12:12 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Die wond is al 3 weken nog steeds open
quote:Op maandag 28 juli 2025 12:14 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Is ook een diepe natuurlijk. Houden ze 'm wel in de gaten?
Maar hier is het niet zo heul warm nu?quote:Op maandag 28 juli 2025 12:11 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
daar zijn 't geen temperaturen voor
Das jouw probleem danquote:Op maandag 28 juli 2025 12:21 schreef essnhills het volgende:
[..]
Maar hier is het niet zo heul warm nu?
Zeker nietquote:
quote:Op maandag 28 juli 2025 11:25 schreef gianni61 het volgende:
van de echo doorverwezen naar een mri. doei eigen risico.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |