Als een Tour met nul spanning voor een eindzege al een 7 krijgt, kunnen we dan constateren dat jouw waarderingscijfer enigzins aan inflatie onderhevig is?quote:Op zondag 27 juli 2025 09:23 schreef heywoodu het volgende:
Een degelijke 7. Veel leuke ritten, maar nul spanning voor de eindzege, alleen in de luwte voor plek drie hier en daar, maar dat vond ik nou ook niet echt een ontzettend beklijvend duel.
Ik geef ook een 8 voor het eerste deel.quote:Op zondag 27 juli 2025 09:11 schreef mitt het volgende:
De Tour is bijna afgelopen, tijd voor de evaluatie.
Welk cijfer geef jij de Tour?
Saai door de overheersing van Pogacar, episch door de twee ritzege van Arensman en de gele trui van van der Poel?
Ik geef het een 7. Een 8 voor heg eerste deel en een 6 voor het tweede deel (ondanks Arensman).
2020; Roglic --> Pogacarquote:Op maandag 28 juli 2025 10:40 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik geef ook een 8 voor het eerste deel.
De eindspanning was dit jaar na de Pyreneeën wel weg.
Wat ik mij wel afvraag, is dat het zin heeft om elk jaar zowel de Pyreneeën als de Alpen aan te doen. .
Wanneer is het voor het laatst geweest, dat de gele truidrager na eerst de bergetappes sessie in de Alpen of in de Pyreneeën later NIET de eindwinnaar is geworden?.
Oscar Pereiro in 2006 kan mij herinneren, maar ja, dat kwam door een ontsnapping in een lange vlucht tussendoor met 30 minuten voorsprong.
Ik denk dat je elk jaar de Pyreneeën en de Alpen wel om en om kunt doen. En doe dan maar een extra bergetappe in die contreien.
Nee hoor, ik kijk ook gewoon voor leuke etappes, en die heb ik zeker wel vrij veel gezien. Meer leuke dan niet leuke etappes, dat sowieso, dan vind ik een 6 wat te karig en zonder klassementsspanning een 8 te hoogquote:Op maandag 28 juli 2025 04:46 schreef Jedi_Pimp het volgende:
[..]
Als een Tour met nul spanning voor een eindzege al een 7 krijgt, kunnen we dan constateren dat jouw waarderingscijfer enigzins aan inflatie onderhevig is?
De losse ritten waren vaak wel leuk en spannend. Dat is al heel wat.quote:Op maandag 28 juli 2025 04:46 schreef Jedi_Pimp het volgende:
[..]
Als een Tour met nul spanning voor een eindzege al een 7 krijgt, kunnen we dan constateren dat jouw waarderingscijfer enigzins aan inflatie onderhevig is?
De jaren van Indurain waren voor mij het saaiste.quote:Op maandag 28 juli 2025 11:42 schreef Fred_B het volgende:
Ik geef deze Tour zeker een 8.
Misschien is het omdat ik ben opgegroeid met de edities van 20-30 jaar terug, waarbij je regelmatig tot en met het tweede weekend alleen een proloog, sprintetappes en een (ploegen)tijdrit had, waarna het na 1 of 2 bergetappes alsnog redelijk beslist was. Daarbij vergeleken was het afwisselende parcours van dit jaar een verademing. Van waaiers op de eerste dag tot spektakel in Parijs heb ik nog nooit gezien.
Het is alleen jammer dat de strijd om het geel eigenlijk al voor de start beslist was. Dat de Bolletjestrui daadwerkelijk naar de beste klimmer gaat, lijkt me ondanks het gebrek aan spanning wel prima. Ik vind het alleen jammer dat de Groene Trui blijkbaar niet genoeg prestige heeft voor vrijwel alle coureurs om er echt voor te gaan. Ik zou alleen niet weten wat je daaraan kan doen, want de minst boeiende etappes waren bijna zonder uitzondering degene die in een massasprint eindigden, dus daar wil je er juist niet meer van hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |