abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Trouwste user 2022 donderdag 17 juli 2025 @ 09:52:57 #1
7889 tong80
Spleenheup
pi_218236748
Aanstaande zaterdag hebben we iets bijzonders op ons sportpark: PAOK Saloniki neemt het op tegen Go Ahead Eagles! Dit prachtige affiche zou zo maar gespeeld kunnen worden in de Europa League.



Zaterdag om klokslag 17.00 uur wordt er afgetrapt bij PAOK Saloniki - Go Ahead Eagles. De wedstrijd duurt 2x 60 minuten en natuurlijk zorgen wij voor een gezellige sfeer. En natuurlijk staat vanwege het tijdstip de BBQ aan!

Speciaal voor onze leden: de toegang voor deze bijzondere wedstrijd bedraagt slechts 5 euro per persoon, inclusief een consumptie. Willen vrienden of familie mee? De reguliere ticketprijs is 10 euro.

Direct een oproep voor onze leden. Kom bij voorkeur op de fiets! Vanwege de te verwachten publieke belangstelling vragen we iedereen die kan om met de fiets te komen. Toch met de auto? Parkeer dan op De Wielkamp.



Iets meer over beide clubs:

PAOK Saloniki eindigde afgelopen seizoen als nummer drie in de Griekse competitie en is verzekerd van deelname aan de derde voorronde van de Europa League. Bekende namen in de selectie zijn Dejan Lovren (ex-Liverpool) en de van Feyenoord overgenomen Luka Ivanusec. Vandaag verloor het nipt met 2-1 een oefenduel tegen Ajax.

Go Ahead Eagles won afgelopen seizoen de KNVB Beker en plaatst zich daarmee rechtstreeks voor de groepsfase van de Europa League. De ploeg uit Deventer wil ook komend seizoen verrassend in de Eredivisie.

Kom zaterdag op Sportpark De Watertoren genieten van topvoetbal en een heerlijke barbecue in een gezellige Europese sfeer!

tong80/Herman. Ex-Vlegel op de vleugel, met een snaveltje voor doelpunten.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_218236969
Waarom heeft GAE twee keer Deventer in hun logo.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Tiësto Live @ Melkweg 2000
Best pilot in history
  Trouwste user 2022 donderdag 17 juli 2025 @ 10:44:10 #3
7889 tong80
Spleenheup
pi_218237218
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2025 10:20 schreef nostra het volgende:
Waarom heeft GAE twee keer Deventer in hun logo.
De venters kan verkeerd worden geïnterpreteerd.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 17 juli 2025 @ 11:11:16 #4
7889 tong80
Spleenheup
pi_218237545


:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 17 juli 2025 @ 11:18:30 #5
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_218237668
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2025 10:44 schreef tong80 het volgende:

[..]
De venters kan verkeerd worden geïnterpreteerd.

:T
De venter ging over de brug bij Deventer en toen was de vent er.
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  Trouwste user 2022 donderdag 17 juli 2025 @ 11:47:04 #6
7889 tong80
Spleenheup
pi_218237854
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2025 11:18 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
De venter ging over de brug bij Deventer en toen was de vent er.


De moeder de vrouw

Ik ging naar Bommel om de brug te zien.
Ik zag de nieuwe brug. Twee overzijden
die elkaar vroeger schenen te vermijden,
worden weer buren. Een minuut of tien
dat ik daar lag, in 't gras, mijn thee gedronken,
mijn hoofd vol van het landschap wijd en zijd -
laat mij daar midden uit de oneindigheid
een stem vernemen dat mijn oren klonken.

Het was een vrouw. Het schip dat zij bevoer
kwam langzaam stroomaf door de brug gevaren.
Jij was alleen aan dek, zij stond bij 't roer,

en wat zij zong hoorde ik dat psalmen waren.
O, dacht ik, o, dat daar mijn moeder voer.
Prijs God, zong zij, Zijn hand zal u bewaren.

Martinus Nijhoff

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 17 juli 2025 @ 11:48:13 #7
7889 tong80
Spleenheup
pi_218237860
Thuiskomen

ge rijt op de brug
ge ziet
de toren
geen weg terug

de ouwe brug
nust oe
de Waal kabbelt
de mins wauwelt

Bommel in het vizier
thuis komen
ache nooit
weg zeit gewist

tong80

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 22 juli 2025 @ 13:58:37 #8
7889 tong80
Spleenheup
pi_218286602
ZALTBOMMEL - De bekende Griekse voetbalclub PAOK Saloniki is op trainingskamp in Zaltbommel. Een hele belevenis, zeker tijdens oefenwedstrijden. Met Grieken uit binnen- en buitenland langs de lijn gebeurt er wel wat. Zaltbommel geniet mee van zoveel hartelijkheid en temperament.



Een buitenkans, zo noemt Jan Sidiropoulos de aanwezigheid van zijn favoriete voetbalclub PAOK Saloniki in Zaltbommel. Als kind van twee Griekse ouders groeide Sidiropoulos op in het stadje langs de Waal en zijn hele leven is hij al PAOK-fan. „Mijn vader komt uit de buurt van Thessaloniki, dus dit was echt zijn club. Ik heb dat van huis uit meegekregen.”

Meerdere keren per jaar gaat Sidiropoulos naar Griekenland en dan probeert hij ook altijd even een wedstrijd van PAOK mee te pikken. „Het gaat er heel fanatiek aan toe.” Dat zijn club hier ter voorbereiding op de Europa League nou zomaar in Zaltbommel te bewonderen is, vindt hij geweldig. „Hier sta je pal langs de lijn, ik ben nog nooit zo dichtbij geweest. En dat de spelers ook gewoon door Zaltbommel fietsen, dat zou in Griekenland echt niet kunnen.”

De oefenwedstrijden die PAOK Saloniki deze zomer in Nederland speelt zijn voor de Grieken die in dit deel van Europa wonen een buitenkansje. Zelfs vanuit Duitsland en België reizen ze af om hun club aan te moedigen. En dus was afgelopen zaterdag het complex van de Zaltbommelse voetbalclub Nivo-Sparta grotendeels zwart-wit gekleurd, voor de wedstrijd van PAOK tegen Go Ahead Eagles. Die eindigde in 3-3 en een hoop plezier.

‘Griekse fans zijn heel fanatiek en emotioneel’
Tussen al dat zwart-wit stonden ook de nodige Bommelaren. Zoals Gerard Bambacht, die al 35 jaar zijn vakanties in Griekenland doorbrengt. „Ik ben gek op dat land en op de mensen. En natuurlijk ga ik kijken als ik hier Grieks voetbal kan zien en tussen de Griekse supporters kan staan. Ik spreek een beetje Grieks dus dan is het contact zo gelegd. Zo heb ik spontaan een hele leuke wedstrijd beleefd met Lazaros en zijn zoon Kyriakos uit Antwerpen.”

Ook Stef den Tek uit Zuilichem was van de partij. Hij is al net zo gek van Griekenland als Bambacht. „Het is mijn favoriete vakantieland. En als ik thuis kook, is het ook vaak Grieks. Een kennis van mij is fan van PAOK en hij ging zaterdag kijken. Toen ben ik meegegaan. Het was erg gezellig. Die Griekse fans zijn heel fanatiek en emotioneel. Ze zijn uitbundig en dat is leuk om te zien.”

PAOK Saloniki is nog niet uit gevoetbald in Zaltbommel. Woensdag 23 juli staat er een oefenwedstrijd tegen Apollon Limasol uit Cyprus op het programma. Ook dan worden er weer PAOK-fans verwacht, al zijn het er waarschijnlijk iets minder omdat het een doordeweekse dag is en de wedstrijd al om 17.00 uur begint. Jan Sidiropoulos is weer van de partij. „Maar waarschijnlijk alleen de tweede helft, want ik moet wel gewoon werken.”

Volgende profclub te gast
Zondag vertrekken de Griekse voetballers weer. Daarna maakt Nivo-Sparta zich op voor de volgende buitenlandse club: Al-Fayha FC uit de Saudi Pro League. Meest bekende speler is zonder twijfel Chris Smalling, de verdediger die 31 keer uitkwam voor het Engelse nationale team. Al-Fayha is vanaf zondag 27 juli drie weken te gast in Zaltbommel.

Het complex van Nivo-Sparta is in trek bij buitenlandse clubs, vanwege de mooie accommodatie en vanwege een hotel in de buurt. De gasten slapen bij Van der Valk Zaltbommel - A2 en krijgen een fiets te leen. Daarmee zijn ze in vijf minuten op sportpark De Watertoren.

De broer van Jan, bekende tatoëerder in Bommel, op de foto rechts, heet Pavlos. Die werd vroeger dus Papfles genoemd. :)

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')