Russen geven geen moer om mensen, om dieren al helemaal niet.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 20:59 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ook een stal in Odessa geraakt
[ x ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
nee die weten niks van stikstof en zulke onzinquote:Op vrijdag 11 juli 2025 21:11 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Russen geven geen moer om mensen, om dieren al helemaal niet.
quote:Zelenski bevestigt dat de VS 'alle wapenleveringen hervat'
De Verenigde Staten gaan verder met het leveren van wapens aan Oekraïne. President Volodimir Zelenski zei vrijdag daarover toezeggingen te hebben gekregen. "Volgens alle berichten zijn de wapenleveringen hervat", aldus de president in een videoboodschap.
Het Pentagon hield vorige week eerder overeengekomen wapenleveringen aan Oekraïne tegen, omdat de eigen voorraden te veel zouden slinken.
Begin deze week kondigde president Donald Trump aan meer wapens te zullen leveren voor de verdediging van Oekraïne tegen de Russen.
Hij zei later ook wapens via de NAVO te willen leveren. Woensdag meldden ingewijden dat de VS alweer artilleriegranaten en raketten naar Oekraïne stuurden.
Zelenski zei ook dat zijn legertop volgende week zal samenwerken met Trumps Oekraïne-gezant Keith Kellogg, als die op bezoek komt. De oud-generaal wordt maandag in Kiev verwacht.
Ze produceren snel in de VS he, nu al weer alles op peil. Clowns. Maar gelukkig zullen we maar zeggen.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 22:05 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee die weten niks van stikstof en zulke onzin
[..]
Krijg altijd zin in cornflakes, als ik die naam ziequote:Op vrijdag 11 juli 2025 22:05 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee die weten niks van stikstof en zulke onzin
[..]
Ook Tu-160s in de luchtquote:Op vrijdag 11 juli 2025 22:39 schreef skysherrif het volgende:
Lijkt er op dat er weer een nieuw record gaat komen.
Verwachtingen dat er meer dan 800 drones vanavond richting Oekraine gaan.
Waarom is noord Korea, zo geïsoleerd, zo omgeven door vijanden, in een land met matig klimaat en grondstoffen, met een idiote ideologie, toch in staat om zoveel te produceren en zoveel technologische vooruitgang te maken. Zo groot is het land ook niet. Zoveel inwoners hebben ze niet.quote:
Omdat fabrieken bevolkt worden door politieke gevangenen. Die 12 uur per dag werken.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:08 schreef LXIV het volgende:
[..]
Waarom is noord Korea, zo geïsoleerd, zo omgeven door vijanden, in een land met matig klimaat en grondstoffen, met een idiote ideologie, toch in staat om zoveel te produceren en zoveel technologische vooruitgang te maken. Zo groot is het land ook niet. Zoveel inwoners hebben ze niet.
Je weet weinig van munitie blijkbaar. En ze doen nog meer dan dat.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:19 schreef ExTec het volgende:
[..]
Omdat fabrieken bevolkt worden door politieke gevangenen. Die 12 uur per dag werken.
En munitie maken is nou niet echt hi-tec ofzo.
Zat. Op een blauwe maandag zelf 9mm en 5.56 opgeraapte hulzen opnieuw van slaghoed, kruid en kop voorzien, omdat dat goedkoper was dan nieuwe kopen.quote:
Ze kunnen wel meer dan datquote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:24 schreef skysherrif het volgende:
Maar is toch niet zo gek als die sector je nummer 1 sector is?
En tuurlijk zijn sancties vervelend, maar als je samen werkt met landen als Rusland, China en Iran op militair gebied kan je een hoop namaken. En daar zijn die koreanen vrij goed in.
Hebben ze ooit al iets origineels gemaakt dan?quote:
Dat is kkw munitie. Maar zelfs als je die in massa produceert is het best complex om ze allemaal dezelfde ballistische eigenschappen te geven.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:25 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zat. Op een blauwe maandag zelf 9mm en 5.56 opgeraapte hulzen opnieuw van slaghoed, kruid en kop voorzien, omdat dat goedkoper was dan nieuwe kopen.
Maar die artilleriegranaten productie hebben ze toch volledig gekopieerd van de Soviets? Produceren met name ook gewoon standaard soviet artillerie als 122m en 152mm?quote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat is kkw munitie. Maar zelfs als je die in massa produceert is het best complex om ze allemaal dezelfde ballistische eigenschappen te geven.
Maar Korea levert vooral artillerie granaten, dat is geen simpele productie hoor!
Maar het is nou ook weer niet hi-tec. Ook niet echt nieuw, ofzo.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat is kkw munitie. Maar zelfs als je die in massa produceert is het best complex om ze allemaal dezelfde ballistische eigenschappen te geven.
Maar Korea levert vooral artillerie granaten, dat is geen simpele productie hoor!
We leven in een wereld waar je goederen en kennis best wel toegankelijk is.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:08 schreef LXIV het volgende:
[..]
Waarom is noord Korea, zo geïsoleerd, zo omgeven door vijanden, in een land met matig klimaat en grondstoffen, met een idiote ideologie, toch in staat om zoveel te produceren en zoveel technologische vooruitgang te maken. Zo groot is het land ook niet. Zoveel inwoners hebben ze niet.
Wat preceis? Zo bijzonder zijn shells voor tanks en grad mrls ook weer niet.quote:
Een hightech boot die bijna zonk bij te waterlating en geen motor bleek te hebben toch? Doen niet veel landen naquote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:30 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Hebben ze ooit al iets origineels gemaakt dan?
Al het geld wat er is wordt in defensie gepompt, en die fabrieken draaien op basis van aan slavernij gelijkende omstandigheden waarbij zaken als werknemersrechten of überhaupt mensenrechten überhaupt non-existent zijn.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:21 schreef LXIV het volgende:
[..]
Je weet weinig van munitie blijkbaar. En ze doen nog meer dan dat.
Er zijn meer landen met politieke gevangenen, maar die spelen niet klaar wat Korea doet. Het is echt een heel bijzonder land
Vuile kut Russen. Wat een minderwaardig volk is het toch.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 21:11 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Russen geven geen moer om mensen, om dieren al helemaal niet.
quote:Op zaterdag 12 juli 2025 08:12 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Vuile kut Russen. Wat een minderwaardig volk is het toch.
Nee. Dat is dus ook niet gek. Want de reden waarom hij dat deed was duidelijk.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 15:07 schreef Ulx het volgende:
[..]
Wel als die landen en Oekraïne dat zelf eerder voorstelden en hij alsnog op de rem trapte.
Maaar misschien wilde hij niet dat de Russische tegoeden daarvoor zouden worden gebruikt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |