Klinkt niet echt als een fijne werkplek. Laat je je niet veranderen door een ander op werk. Toen je op sollicitatie gesprek kwam bij dat bedrijf, werd je ook door de baas uitgelachen omdat je thee wilde toen er drinken werd aangeboden?quote:Op vrijdag 11 juli 2025 10:20 schreef Rugdopey het volgende:
Vandaag weer gezeik erover ben er klaar mee ga denk ik volgende pauze in de hal eten
Automatenkoffie in bedrijfskantines is meestal niet lekker.quote:Op zondag 13 juli 2025 12:09 schreef Jordy-B het volgende:
Ik drink doorgaans thee op het werk, want de koffie is er zo-zo.
We hebben gratis instantkoffie en betaalde bonenkoffie. Die laatste is best nog wel drinkbaar, maar komt gewoon niet in de buurt van wat ik thuis maak en vind ik daarom het geld niet waard.quote:Op zondag 13 juli 2025 14:52 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Automatenkoffie in bedrijfskantines is meestal niet lekker.
Hij is klaarblijkelijk geslaagd voor z'n leiderschapstraining op de heiquote:Op donderdag 10 juli 2025 14:05 schreef Rugdopey het volgende:
had hij thee voor me ingeschonken zegt ie 'wil je er ook suiker in mevrouw?' gaan ze weer keihard lachen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |