Nog zo'n mythe.quote:Op dinsdag 15 juli 2025 15:35 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Een half jaar tot wat?
Heel snel een rondje kunnen rijden toont talent aan, maar dat moet nog wel ontwikkeld worden. De sleutel is vooral dat de foutjes eruit moeten, en daardoor constanter snel rijden. Russell kwalificeerde beter en had meer overwinningen dan Hamilton bij Mercedes in hun tijd, maar wel minder punten.
Het valt nogal tegen met die snelheid van Antonelli. En dan heb ik niet over zijn laatste kwalficatierondje niet alle sectoren aaneenrijgen, nee, hij zit in alle sessies stelselmatig vrij ruim achter Russell. Dat is geen schande, maar wat moet je ermee?quote:En dan maakt Russell nog minder fouten dan Leclerc en Norris. Daardoor blijven er uiteindelijk altijd maar een paar toppers over, van alle talenten die zich aandoen. Antonelli is snel, en zou zeker nog wat tijd moeten kunnen krijgen om constanter snel te zijn.
En Max wil vooral winnen, die gaat niet een teamgenoot aan z’n handje meenemenquote:Op zondag 13 juli 2025 20:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als het zo makkelijk was, hoeveel collega's heeft hij inmiddels verslonden en die kijken echt wel naar z'n data en afstellingen etc.
Denk ik ook. Die gaat niet in een coachrol stappen.quote:Op dinsdag 15 juli 2025 17:35 schreef Marcoss het volgende:
[..]
En Max wil vooral winnen, die gaat niet een teamgenoot aan z’n handje meenemen
quote:
Persco op de donderdag.quote:Op maandag 21 juli 2025 11:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Morgen of overmorgen het bericht dat Max volgend jaar naar Merc gaat?
Die blijft gewoon bij Red Bull.quote:Op maandag 21 juli 2025 11:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Morgen of overmorgen het bericht dat Max volgend jaar naar Merc gaat?
Ben benieuwd,...we gaan het i.i.g. sowieso meemaken een dezer dagenquote:Op maandag 21 juli 2025 11:59 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Die blijft gewoon bij Red Bull.
Blegh.quote:
Wel top circuit Spa, zelf 3 keer geweest ookquote:Op maandag 21 juli 2025 14:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gadverdamme.
Weet weer waarom ik voor Oostenrijk heb gekozen.
quote:Op maandag 21 juli 2025 14:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gadverdamme.
Weet weer waarom ik voor Oostenrijk heb gekozen.
quote:
Ik 4 keerquote:Op maandag 21 juli 2025 14:13 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Wel top circuit Spa, zelf 3 keer geweest ook
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |