Nou geloof dat je in nederland overal ziet waar men weinig te besteden heeft de leefomgeving achteruit gaatquote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:05 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Maar het hoeft niet natuurlijk.
Dat zegt meer over Rotterdam-Zuid
Zover ben ik nog niet, scheelt weer in de WOZ.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:05 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja huis van boven de 7 ton ofzo![]()
Geen idee. Maar in iedergeval geen dubbeltjes omdraaien geld
Nou ja, je hebt volgens mij drie versies: mensen die het niet kunnen boeien en mensen die zo in de problematiek zitten dat ze er niet de energie voor op kunnen brengen en mensen die het wel netjes bijhouden allemaal.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:07 schreef bitterbal het volgende:
Denk soms dat die mensen in arme wijken al zoveel hebben om zich druk over te maken dat de leefomgeving echt weinig prio heeft
of ze zijn gewoon asociaal :p
Heb je ook niets aan, iemand kan zijn redenen hebben. Zo heeft ook de VVD echt wel punten waar ik achter sta, maar ook bepaalde punten waar ik niets mee heb, dan moet je gaan bepalen hoe dat tegenelkaar opweegt.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:02 schreef Crack_ het volgende:
[..]
De waarom is juist een mooie vraag vind ik. En met elkaar in gesprek gaan juist als je het niet met elkaar eens bent is belangrijk. Om dat op een constructieve manier te doen bedoel ik dan, hard schreeuwen dat mensen dom zijn omdat ze een andere mening hebben oid heeft volgens mij niemand echt wat aan
Eens. Bij Rutte had ik het idee dat het meer een 'dit is het beste wat we hebben' oid was voor die mensen, en 'het beste' was alsnog onvoldoende. Mensen waren niet blij met Rutte namelijk, scoorde kei slecht maar je moet ietsquote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:09 schreef bondage het volgende:
[..]
Heb je ook niets aan, iemand kan zijn redenen hebben. Zo heeft ook de VVD echt wel punten waar ik achter sta, maar ook bepaalde punten waar ik niets mee heb, dan moet je gaan bepalen hoe dat tegenelkaar opweegt.
En ik vond Rutte echt een slappe zak, vooral als hij weer iets had gedaan en er geen active herinneringen meer aan had. En dat keer op keer. En ja, ik vraag me dan af waarom iemand daar nog op zal gaan stemmen.
Voornaam + achternaam en voornaam + achternaam?quote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:10 schreef Crack_ het volgende:
Help even, die ouders hebben twee verschillende achternamen. Hoe moet je zoiets adresseren?'voornaam & voornaam & familie' of wat?
Ik kan niet doen 'familie achternaam'
jut jul en de kotersquote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:10 schreef Crack_ het volgende:
Help even, die ouders hebben twee verschillende achternamen. Hoe moet je zoiets adresseren?'voornaam & voornaam & familie' of wat?
Ik kan niet doen 'familie achternaam'
ja dat kanquote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:11 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Voornaam + achternaam en voornaam + achternaam?
Staat er op het overlijdensbericht geen correspondentie adres met naam erbij?quote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:12 schreef Crack_ het volgende:
[..]
ja dat kan
doe je dan 'voornaam achternaam, voornaam achternaam & familie'? Hmmm, ja denk het wel
oh kan wel even kijken op internet of die er isquote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:13 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Staat er op het overlijdensbericht geen correspondentie adres met naam erbij?
het is voor zijn oudersquote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:15 schreef Nizno het volgende:
ow het is over die overleden oma?
dan zou ik sturen aan "voor en achternaam van de vriend" en familie
hmm... dan idd muis dr optiequote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:16 schreef Crack_ het volgende:
[..]
oh kan wel even kijken op internet of die er is
[..]
het is voor zijn ouders
de voornaam van de moeder wel eerst he... moet wel feministisch blijvenquote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:18 schreef Crack_ het volgende:
Ik doe wel 'voornaam, voornaam en familie'
ik denk hier veels te lang over na
neequote:Op dinsdag 8 juli 2025 16:19 schreef Nizno het volgende:
[..]
de voornaam van de moeder wel eerst he... moet wel feministisch blijven
saaiquote:
.. ja misschien vind je dit apart maar ik heb met condoleance kaartjes niet het doel om spannend of feministisch of whatever te doenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |