dat zie je verkeerd, als toevallig 1 van die 20 kinderen een voetbaltopper wordt of een genie blijkt en wereldproblemen oplost heb je als ouders een goede oude dag.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 10:39 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja er zijn genoeg landen waar ze wel wat minder kindjes mogen maken, maar als je dat zegt ben je gelijk een racist
Jij ziet snacks als frikandellen of kipnuggets als üntersnacksquote:
En de overige 19? De mijnen in?quote:Op dinsdag 8 juli 2025 10:48 schreef Nizno het volgende:
[..]
dat zie je verkeerd, als toevallig 1 van die 20 kinderen een voetbaltopper wordt of een genie blijkt en wereldproblemen oplost heb je als ouders een goede oude dag.
het is een investering
Ja zijn ze ookquote:Op dinsdag 8 juli 2025 10:49 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Jij ziet snacks als frikandellen of kipnuggets als üntersnacks
die moeten zichzelf maar redden. je kan niet verwachten dat die geldverdiener ook zn brussen gaat onderhouden natuurlijk.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 10:51 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
En de overige 19? De mijnen in?
Frikadel, ja. Kipnuggets, nee.quote:
Dit bedoel ik dus met kortzichtig denken, en je hebt het zelf niet eens in de gaten.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 10:08 schreef Recce het volgende:
[..]
Dat zou kernenergie kunnen zijn, maar er zijn wel heel veel nadelen. De bouw van een kerncentrale duurt gewoon echt ontzettend lang en er is geen enkele commerciële partij die zelfstandig het risico wil nemen. We mogen blij zijn als de nieuwe kerncentrales over 20 jaar operationeel zijn.
ho wacht... zet jij nou nuggets hoger op de smaakladder dan de frikandel?quote:Op dinsdag 8 juli 2025 10:53 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Frikadel, ja. Kipnuggets, nee.
Ja, persoonlijk wel.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 10:54 schreef Nizno het volgende:
[..]
ho wacht... zet jij nou nuggets hoger op de smaakladder dan de frikandel?
En de kroket danquote:Op dinsdag 8 juli 2025 10:52 schreef bitterbal het volgende:
er is maar 1 echte kwaliteitssnack en dat is de bitterbal
hmm... okeuj.quote:
Ja dat is toch ook gewoon zoquote:Op dinsdag 8 juli 2025 10:54 schreef Nizno het volgende:
[..]
ho wacht... zet jij nou nuggets hoger op de smaakladder dan de frikandel?
neequote:
Noem je mij nu gewoon domquote:Op dinsdag 8 juli 2025 10:58 schreef Nizno het volgende:
[..]
nee
tegen jou moet ik echt in gaan. met het iq van stig wil ik hem het nog wel vergeven maar jij hebt niet dat excuus.
Een lekker delleke, strak in het vellekequote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |