Ik heb paar tijdens corona tijdperk in Mallorca een groep meiden ontmoet van ongeveer 6-7 meiden, allemaal uit het oosten. De kroegen sloten al om 1:00 en daardoor was iedereen vet teleurgesteld natuurlijk, ik als echte god kwam tot de redding. Want ik was namelijk al langer in Mallorca en wist een club die na 1:00 stiekem open was, het was ook gedoogd zolang het niet te veel geluidsoverlast veroorzaakte. (guardia civil kwam toevallig wel die nacht)
Toen de Nederlandse kroeg sloot heb ik geroepen dat ik wel een club wist, liep ik dan met ongeveer 10 man die volledige vertrouwen hadden in mij dat ik een afterparty wist te fixen. Uiteindelijk lang gelopen en waren er zelfs paar afgehaakt maar stelde niet teleur, was daadwerkelijk een leuk feestje. Wel beetje criminele sfeer maar alsnog de meiden vonden het leuk, ik was al aardig bezig met een jonge dame van 22. (mooie rechtse meid uit Raalte)
Rond 4/5 uur zijn we naar appartement van die meiden gegaan, ik was alleen met je zou het bijna niet verzinnen, 1 andere jongen die dezelfde naam had als ik.
Ik kon kiezen, of bij 2 meiden in bed maar niets doen, of in op 2 bij elkaar aangesloten bankjes in de woonkamer met deze 22 jarige blondine. Wij kozen voor het laatste, wat ten eerste erg oncomfortabel was, ten tweede kreeg ik hem echt niet hard omdat ik katje lam was en kon ik de ingang niet goed vinden. (was pikke donker)
Terwijl ik haar goed had kunnen nemen terwijl haar nichtje op een andere kamer lag. Nee.. gelukkig begreep ze het maar alsnog. Volgens mij hebben wij wel 2 uur lopen prutsen terwijl er zelfs paar vriendinnen langskwamen die naar toilet moesten en dus door woonkamer moesten.
Gemiste kans om haar uit elkaar te trekken terwijl haar nichtje meeluisterde, achja

hoort bij player leven. Ergste is nog dat ik dagje later ze nog heb gezien.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.